Dabar yra Spalis 19th, 2018, 8:58 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Pranešimo tema: Emanuell ir LSD
StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 6:25 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Blyn, aš buvau prie Eifelio bokšto ir po juo. O pasirodo, kad stovėjau po šėtono lizdu :luztu: ....jo, kuo toliau tuo gražiau mūsuose, įdomu ką temstant dar išgirsim :lol:. Nepyk Erika, bet po tavo tokios kalbos pagalvočiau, kad grybų apsivalgei kokių ar LSD, nu, bet lyg padorus žomgus esi atrodo. Nežinau ką toliau sakyti po tokio komentaro, bet juokiausi iki numirimo kai skaičiau :lol:. Nieko absurdiškesnio nesu skaitęs gyvenime :pasiruoses:

Paskutinį kartą redagavo Emanuell Vasaris 8th, 2011, 6:31 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Emanuell ir LSD
StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 6:36 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Nu va, sukišo Tave čia. Tik nesuprantu kodėl LSD? :lol: Gal Tu Lietuvos Socialdemokratams priklausai? :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Kodėl begemotas bijojo skiepų?
StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 6:48 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Taigi, kaip manote? Kodėl begemotas bijojo skiepų? :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Kodėl begemotas bijojo skiepų?
StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 6:50 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Savo kailyje netveri? :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 6:51 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Eina sau, žiūriu kur komentaras dingo :D. Nu LSD gi narkotikai stiprūs haliucogeniniais. Jų apsivalgai ir po to matai ir įsivaizduoji visokius fantastinius visokius dalykus, tarp hipių lb. paplitę buvo :lol: . Na kai žmogus kalba tokius dalykus apie Eifelio bokštą, tai natūralu, kad jam kažkas negerai :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 6:52 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
mažu tai LSD ? O gal velnias apsėdo . T.y. velniai šiam forume ...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 7:33 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Nes nevaikščiojo į bažnyčią ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 7:46 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Dar viena beprasmė tema? Tu čia bandai kokį nors rekordą sumušti, ar tiesiog statusą forume pasikelti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 7:53 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tai galima iš kart prie LSD temos prijungt :pasiruoses:
O LSD, ta Lietuvos Social Demokratai? :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 11:03 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Priešrinkiminė kompanija - kai tiek parduoda, manau ir į savivaldybę bandys....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 8th, 2011, 11:38 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Taip ta-aip taip ta-aip Emanuell žydi Paveikslėlis ...

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 9:05 am 
to Emanuell
nemaciau vakar, kad cia toks komentaras yra... noriu paklausti ar anglu kalba moki..tau angliskas saltinis siuo klausimu tiks??
siaip juk galima tiesiog pasiklausti, kodel taip manau...bet kaip jau seniau esu pastebejusi, esi isijautes i Dievo role ir isivaizduoji, kad viska zinai...gaila, kad tave iskelia i trolyna..as moderatoriu vietoje sukurciau kokia tema apie Dievo suradima savyje ir kelciau ten tavo "dieviskas " zinutes..tai butu labai puikus mokomasis pavydys kitiems..kaip Dievo vardu naudojamasi savo ambiciju, baimiu, fobiju patenkinimui...man naudingas bendravimas su tavim..nes labai aiskai matau, ko reikia saugotis ieskant dieviskumo savyje ir, kad reikia nuolatos samoningai save kontroliuoti ...
o siaip ant taves nepykstu...juk mes esame atlaidus zmonems su fiziniais trukumais, zvelgiame i juos su nuosirdzia uzuojauta ir nepykstame kai ju elgesys kartais neatitinka padoraus elgesio normu...manau tas pats turetu buti taikoma ir zmonems, turintiems psichiniu problemu...juk i juos irgi reikia zvelgti su uzuojauta....visas tave elgesys cia forume tiesiog saukia, kad tau blogai, ir kad tiesiog turi zeminti kitus, taip keldamas savo saviverte savo paties akyse, kad nors laikinai iliuziskai pabegtum nuo savo problemu...

Į viršų

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 10:15 am 
siuo metu kaip tik skaitau protestantu pastoriaus ir teologo Dietrich Bonhoeffer "Pasipriesinimas ir nuolankumas" ir kaip tik viena citata tiktu i ta uzrakintos temos diskusija...B.D. raso..."Siuo metu labai susidomejes skaitau Tertulijona, Kiprilijona ir kitus Baznycios tevus! Is dalies jie daug labiau atitinka laiko dvasia negu reformatoriai ir kartu suteikia pagrinda evangeliku ir kataliku dialogui.."

Į viršų

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 12:13 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Angliskai kalbu laisvai ir skaitau, prasoom, idek info. Bonhoferis ir baznycios tevai man irgi labai patinka, sutinku, kad jie daugiau atitinka krikscionybes esme, nei reformatoriai.

ERIKA, DEL TOKIU ZMONIU KAIP TU PAAUGLIAI IR JAUNIMAS PALIEKA BAZNYCIA KATALIKU ir del tokiu mazeja drastiskai tikiunciuju skaicius kataliku baznycioje, o sukurtos po to dar pasakos kuria apie davatkas pikciurnas bobutes. Nesu mates didesnio kaltintojo ir piktesnio blogio persmelkto zmogaus nei tu. Na nebent isskyrus kelias bobeles kur mane norejo sudraskyt kai apie Marija diskutavom realiam gyvenime. MANAU man pritartu didzioji dauguma sio forumo skaitytoju, jei ne viesai isdrystu bent viduje tikrai sita mato ;)

Pasiziurek, ka parasiau skiltyje parduodu, gal kitaip mastysi ir atsiprasysi uz savo nepagrystus kaltinimus. Ten rasiau kur atma parduoda saldainiukus Insanity kodel mano tokia retorika, nes Pauliaus laiskai mano mylymiausias saldainis, o ten dar rasiau, kad mano baznycioje yra paaugliu mergaiciu, kurios neapkencia Pauliaus del jo "pasikelimo, pasiputimo" ir t.t Bet jos dvasiniai vaikai dar yra ir joms po 15 - 16 metu, todel neverta ant ju pykti.

Sakai pasiklausti? Hm, jei jau skaitei mano bloga, tai paziurek, ten ta pati rasau ka tu apie masonus, apie Es, apie bendra kalba, valiuta, kosmopolita. Bet viena perskaitai, o kito ne. Tiesiog juokiausi is tavo tamsumo ir kalbu apie Eifelio boksta, nes cia virsune yra tavo kalbu. Turetum zinoti, kad dubajuje yra 800+ metru pastatas, Kvalalumpure 700+, kad yra daugybe kartu didesniu babeles bokstu, o kalbi apie eifelio boksta - man cia primena viduramziu tamsuma, kai baznycia tvirtino, kad zeme plokscia.

Manau, kad tau reikia atsiversti ir ytiketi Kristumi.

P.s O ar zinojai, grynai is medicinos srities, kad 98 % pasaulio zmoniu turi psichiniu sutrikimu. Tik senoves majai ir actekai turejo ypatinga psichine kontrole. Ar zinojai, kad virs 600+ sizofrenijos rusiu? Manau, kad nesu isimtis ir turiu viena is ju - esu sizofrenikas :lol: . Na, o, jei tu patenki i tuos 2 % tai lenkiuosi tau zemai, nes tau pasiseke. As asmeniskai turiu problemu kaip ir dauguma sio forumo skaitytoju, tik manes neisauklejo buti diplomatu tevai vaikystje ir nutyleti mela bei dalykus, kurie iskraipo tiesa - butent Evangelijos tiesa, nepakeista ir gryna Zodi.

Jei nepastebejai visi tavo laiskai mano atzvilgiu kupini pykcio, kaltinimu, psichologiniu analiziu lyg zinotum mano sirdi ir motyvus, vadini mane sektantu, kad esu susidievines, psichinis ligonis ir t.t. Ar susidievina tas kuris kritikuoja isoriinius dalykus ar tas, kuris kritikuoja zmogaus sirdi, kuria mato tik Dievas, m? Atsakyk man ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 12:36 pm 
tegul bus tau ramybe...tu Dievas ir viska zinai apie eifelio boksta..kagi negriausiu tavo iliuziju...pasakei is sventa...buk laimngas..
del to, kad visi turi psichologiniu problemu..teisingai...visi turi..bet ne visi jas sprendzia paciu primityviausiu budu...pazemindami kita ir tuo paciu save iliuziskai pakeldami...siaip man tikrai neidomu skaityti visko ka tu parasai, kad suprasti ar pastebeti..koks tu ten dieviskas , nuostabus ir t.t. apie zmogu kalba kiekviena jo zinute, kiekviena jo mintis...ir manau cia yra tikrai nemazai nuostabiu zmoniu, kurie jau surado Jezu savo sirdyje, netgi sakyciau didzioji dauguma yra tokie, bet tu man labiau panasus i savimyla delfio komentatoriu, nuolat primenanti visiems , koks jis nuostabus, dieviskas ir kokie visi aplinkui kvailiai, arba velnio apsesti, kurie to nesupranta ir nepastebi...
Iki...gero pasilinksminimo..o kad tau butu dar linksmiau...sutinku su tavo zodziais, kad vartoju LSD..juk tu esi "Dievas" viska zinai ir matai...negriausiu tavo dievisko visaziniskumo iliuzijos
..p.s jeigu kam is tikro idomu kaip eifelio bokstas siejasi su babelio bosktu..parasykit man i asm. zinute.

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: