Dabar yra Rugpjūtis 20th, 2019, 8:15 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Pranešimo tema: Re: Emanuell ir LSD
StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 12:52 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
:/...Gerai, daugiau nebesilankysiu sitame forume. Atsiprasau uz viska. Nenorejau nieko blogo ir saves aukstinti ar kieno nors specialiai pazeminti. Kas taip suprato ar kam taip pasirode - atsiprasau.
Atsiprasau Nesvarbu - niekada nenorejau taves pazeminti, tikrai. Gal astriai kalbedavome, bet niekada nenorejau nei saves iskelt, o tave pazemint.
Atsiprasau Erikos uz nepagarbius zodzius. Bet manau taves reikia saugotis, del taves palieku sita foruma, nera ne vieno kas mane uzstoja pries tavo kaltinimus.
Atsiprasau Insanity - manau mums dar teks daug kartu susimatyti realybeje ktf ir uz fakulteto ribu, todel bukim ramybeje vienas su kitu :)
Atsiprasau Puku - nenorejau ir taves niekada yskaudinti. Visada patiko diskusijos su tavimi, manau esi sviesus zmogus, kitoks nei mase :).
Na ir visu likusiu forumo dalyviu atsiprasau, jei sukeliau jums priesiskuma kuriai nors baznyciai ar denominacijai. Niekada to nedariau is puikybes kaip mane bando kaltinti, o is nuosirdaus troskimo gilintis y Evangelija bei Rasta ir atskleisti Rasto iskraipymus. Tai man nebuvo zaidimas ar hobis, o gyvenimas ir yra gyvenimas. Elgiuosi pagal sazine ir ji rami. Sitas forumas kovotuju, manau nepyksit uz gera kova...
Linkiu kiekvienam atrasti geriausia kelia, o jis yra tik vienas....
visiems iki pasimatymo realybeje, ate :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 1:13 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Brolau, jei jau nuoširdžiai atsiprašei, tai, manau, tikrai Tau atleis ;) ir nėra reikalo palikti forumą :!:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 1:33 pm 
Emanuell rašė:
Atsiprasau Erikos uz nepagarbius zodzius. Bet manau taves reikia saugotis, del taves palieku sita foruma, nera ne vieno kas mane uzstoja pries tavo kaltinimus.

nu tikrai nereikia del manes forumo palikineti...pasitraukti, tai primityvumo bruozas..siekiant tobulejimo, artejant prie Kristaus, reikia kaip tik likti cia, tiesiog kritiskai perzvelgti savo klaidas ir stengtis ju ateityje isvengti...mano nuomone, tau reiketu truputi nuleisti savo ego , tapti tolerantiskesniu...ir tiek....traukiasi tik bailiai...
Manau tikrai atsiras, kas tave uzstos pries mano kaltinimus...tiesiog niekas net zinutes nespejo dar perskaityti...praejo tik kelios minutes...turek siek tiek kantrybes ir nepriimk skubotu sprendimu..

Į viršų

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 1:39 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
1. Emanuell, palikti ar nepalikti forumą šiuo atveju yra tavo sprendimas. tik jei jau nuspręsi kažką, tai BŪŪŪŪK malonus ir laikykis sprendimo, nes į neviltį varo tokie, kaip liaudies išmintis sako "besimakaluojantys kaip š***s eketėj". dar kartą perskaityk forumo taisykles, gal pasidarys kas nors aiškiau :)
2. Niekas nežada ginti nei tavęs nei ko nors kito nuo erikos1 ar kurio nors kito forumiečio. nes jie elementariai tau peilio po kaklu nelaiko (tiesiogine to žodžio prasme). o kad neturi argumentų prieš kažką, tai... gal atvirkščiai, pasilikt ir diskutuot reikia?..
3. Parašyk kursinį, pamąstyk ir nuspręsk - ant nervų priimti sprendimai paprastai būna tokie, kurie nepasižymi gera argumentacija.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 2:40 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Darom stafkes kada jis grįš, jie visada grįžta.
Taigi, totalizatorius įjungtas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 2:55 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
aš palaikau tave, Emanuelį , :D
na ir užsipuolėt žmogų, sargaujanti ant Jeruzalės sienų ...
o Erika tikrai jau kelis sykius pastebėjau nepagrįstai kaltinant Emanuelį, kad ir dėl tariamo Marijos įžeidinėjimo, kai šis paprašė nesimelst prašant jos užtarimo.... ir tuo , kad jis už suvienodijimą... ir dėl stabų buvo ryškus nusikalbėjimas, kad reiktų atisakyt bet kokio vaizdavimo, foto ir t.t. ..apsurdas Dievas uždraudė Jo atvaizdavimą ( mat Jo niekas nėra matęs tad ir nereikia Jo vaizduoti nei gyvulio nei paukščio nei žmogaus ar dar kieno atvaizdu), o neapskritai kieno nors vaizdavimą ...žodžiu Erika pati savo klaidas irgi persižiūrėk ..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 3:38 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
na emanuell nebuvo mandagumo įsikūnijimas. Dažnai kaltino kitus ir iš kitų dergėsi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 3:56 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
O man neskanu, Emanuell atsiprašė, o Erika vis tiek jam pamokslą pavarė. Šiek tiek sutinku su Majesty. Niekas ir nesako, kad Emanuell mandagumo įsikūnijimas. :lol: Erika irgi man nepasirodė įkūnijantį mandagumą. Jei ji taip ant Emanuell išsilieja, tai tik laiko klausimas kas kitas jai po ranka papuls. ;) Galiu būti aš. Aš mėgstu šiek tiek pasirieti. :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 4:06 pm 
majesty rašė:
aš palaikau tave, Emanuelį , :D
ir dėl stabų buvo ryškus nusikalbėjimas, kad reiktų atisakyt bet kokio vaizdavimo, foto ir t.t. ..apsurdas Dievas uždraudė Jo atvaizdavimą ( mat Jo niekas nėra matęs tad ir nereikia Jo vaizduoti nei gyvulio nei paukščio nei žmogaus ar dar kieno atvaizdu), o neapskritai kieno nors vaizdavimą ...

Kam cia tiek beletristikos..gal tiesiog paimk ir pasiskaityk ta istatyma..del kurio labai susirupines Emanuell...aiskai parasyta, kad negalima nei fotkinti, nei piesti...tai jeigu jis reikalauja, kad katalikai jo laikytusi, tai turetu pirmiausiai ir pats jo laikytis ...2."Nedirbsi sau drožinio nei jokio paveikslo, panašaus į tai, kas yra aukštai danguje ir kas yra čia, žemėje, ir kas yra vandenyse po žeme."...p.s. as asmeniskai neteigiu, kad negalima tuo uzsiimti..manau, tai buva liepta pries 6000 metu ir net paaiskinimas pateiktas, kodel tuo negalima uzsiimti..."nes aš Viešpats, tavo Dievas, esu pavydus Dievas"...t.y todel, kad Dievas pavydi..nemanau, kad jis gali pats saves pavydeti, kai atvaizduojame Kristu ar jo motina sv. Marija...taigi jeigu kazkas taiko si isakyma aklai, tai turetu ispildyti ir pirmo sakinio reikalavima...del piesimo, fotografavimo ir pan.

Į viršų

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 4:13 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
nedirbsi sau nei drožinio nei jokio paveikslo KIENO? juk paaiškinta yra ...yra daugiau vietų šv rašte apie tai , paieškok ir suprasi geriau ..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 4:27 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aš tai ne vieno nei kito (Erika-Majesty) pozicijos nesupratau. Dėl ko jūs čia? :badday:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 4:30 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
radau apie sargybą , bet nevisai tai
Ez 33,7 Žmogaus sūnau, Aš paskyriau tave sargybiniu Izraeliui. Todėl tu girdėsi mano žodį ir įspėsi juos mano vardu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 4:32 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
majesty rašė:
radau apie sargybą , bet nevisai tai
Ez 33,7 Žmogaus sūnau, Aš paskyriau tave sargybiniu Izraeliui. Todėl tu girdėsi mano žodį ir įspėsi juos mano vardu.

Nu dabar tai iš viso nesuseku. :lol: Šakės. :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 4:50 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
kalba buvo apie Emanuelį , apie tai kad daugelis įsikibę savo gerai nebandė suprast ką jis kalba nors tuo jį patys kaltino ir Erikos pateikiau kaikuriuos netesingus kaltinimus..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 4:54 pm 
majesty rašė:
nedirbsi sau nei drožinio nei jokio paveikslo KIENO? juk paaiškinta yra ...yra daugiau vietų šv rašte apie tai , paieškok ir suprasi geriau ..

aiskai parasyta kieno...bet kieno, kas yra aukstai danguje, zemeje, vandenyse ir po zeme...prie ko cia kitos sv. rasto vietos...Emanuell kaltina katalikus butent del sito isakymo nesilaikymo..tuomet as jam atsakau, kad jis ir pats jo nesilaiko...o jeigu tu ,majesty, pirma nemoki susirast to isakymo, o antra nemoki skaityti..tai niekuo padeti negaliu...

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: