Dabar yra Rugpjūtis 15th, 2018, 12:26 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Pranešimo tema: Marazmatikų šou
StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2011, 10:00 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
Tikėti yra blogai, nes tai psichinė liga. Vienareikšmiškai.
O, kaip diskusija vystosi gražiai.
Kas smerkia mano poelgius, smerkia mane, nes mano poelgiai yra dalis manęs.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Apie Dramblį Kambaryje, arba gyvenimas susimetus
StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2011, 10:55 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Paveikslėlis

Trolynu pakvipo ....

Brangute, jei nori nuraminti save, kad tavo gyvenimo kelias teisingas - ne tą forumą pasirinkai.
Tai krikščioniškas forumas, kuris vertina krikščionišką gyvenimo būdą, o visus kitus gyvenimo kelius vistik laiko potencialiai klaidingais.
Tikiu, kad yra koks ne vienas aktyvus ateistų forumas arba "vedyboms ne", kuriame galite pasidalinti patirtimi ir kasdieniais džaiugsmais.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2011, 11:08 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
Gerai, tuomet einu iš čia, prašau mane išregistruoti.
Niekada nežadu diskutuoti su žmonėmis, kurie mano, kad krikščioniškas kelias yra teisingas,o kiti potencialiai klaidingi.
Čia jau joks gydymas nebepadės. Puku, turėtum žinoti, kad nervinis audinys neregeneruoja, arba labai sunku, kadangi smegenys sudarytos iš nervinio audinio, tai, pažeistos religinio mąstymo, jos nebeatsistato.

Cituoti:
Tai krikščioniškas forumas, kuris vertina krikščionišką gyvenimo būdą, o visus kitus gyvenimo kelius vistik laiko potencialiai klaidingais.

Jūs esate vieni iš netolerantiškiiausių žmonių, socialinių grupių. Vien tai, kad trloynu pakvimpa kai aš parašau ironizuodamas kito absurdišką post'ą, parodo ,jog jūs nesugebate vertinti adekvačiai.

Gal kamieninės ląstelės, ką nors pakeis...nežinau, bet abejoju. Kas prarasta, tas prarasta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2011, 11:19 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
:luztu:
Štai ir ilgai lauktas paskutinis postas. Beveik kaip paskutinė vakarienė.... Tik po jo bus daug tenezmų ir viduriavimo...
Jumoro jausmą čia dauguma turi - jo neturi žmonės, kurie atėję į krikščionišką forumą, tikisi, kad kas nors pritars nekrikščioniškoms vertybėms.
Čia tas pats, kas aš eičiau į ateistų forumą ir rėkaučiau - "JĖZUS GYVAS", negi nesuprantat?

Pas mus neišregistruojama - pati pasirinksi - būti čia ar ne :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2011, 11:31 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Puku rašė:
Pas mus neišregistruojama - pati pasirinksi - būti čia ar ne :)

ir čia yra didžiausias prikolas :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2011, 11:32 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
Visų pirma, aš vyras. Matau, kad tu neskaitei mano post'ų. Antra, savo įvaizdžius apie viduriavimus, pasilaikyk sau.
Trečia, tavo pateiktas pavyzdys su Jėzumi yra apgailėtinas. Jis neatitinka realybės: aš atėjęs nerėkiau, kad gyventi kartu yra gerai. Aš pasakiau, kad nematau nieko blogo, jog pats gyvenu kartu. Apie visus kitus nesprendžiu. Niekas neprašė nieko rėkti. Gal ir ateistų forumas toleruotų jus, jeigu jūs nerėktumėte, bet išdėstytumėte savo nuomonę, niekam nekišdama ir nebrukdama savo įsitikinimų, atseit, kokie kiti negeri, kad netiki Jėzaus. Dar daugiau, apie ką aš kalbu čia, nesiremia tikėjimu, o ką jus kalbate remiasi tikėjimu ir loginėmis klaidomis.
Pateiksiu pavyzdį, Petras savo laiške rašo, kad jis nekaltas. Petras nėra kaltas, nes jis taip rašo savo laiške.
Tai ciklinė klaida. Analogija būtų tokia: Biblija meluoja, nes taip sako Dievas. Dievas nemeluoja, nes taip sako Biblija.
Lygiai taip ir su Jėzaus gyvumu. Taigi, taip rėkdama jūs tik kvailai atrodysite.

Cituoti:
r čia yra didžiausias prikolas

čia kaip skautai, iki gyvenimo pabaigos. matyt, norite kad statistikoje būtų kuo daugiau vartotojų. nematau kito argumento, nes ištrinti paprasta, juolab, kad galima ištrinti vartotoją taip, jog jo post'ai lieka, nepakenkiant diskusijos lentos vientisumui.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2011, 11:36 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Puku, jau galim pradėt skaičiuot, kiek bus tų "paskutinių postų" - vienas jau yra... Adminai, kelkit į trolyną - jau toooooooooks offtopic'as, kad net drambliai iš kambario pabėga :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2011, 11:43 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Romain rašė:
Visų pirma, aš vyras. Matau, kad tu neskaitei mano post'ų. Antra, savo įvaizdžius apie viduriavimus, pasilaikyk sau.
Trečia, tavo pateiktas pavyzdys su Jėzumi yra apgailėtinas. Jis neatitinka realybės: aš atėjęs nerėkiau, kad gyventi kartu yra gerai. Aš pasakiau, kad nematau nieko blogo, jog pats gyvenu kartu. Apie visus kitus nesprendžiu. Niekas neprašė nieko rėkti. Gal ir ateistų forumas toleruotų jus, jeigu jūs nerėktumėte, bet išdėstytumėte savo nuomonę, niekam nekišdama ir nebrukdama savo įsitikinimų, atseit, kokie kiti negeri, kad netiki Jėzaus. Dar daugiau, apie ką aš kalbu čia, nesiremia tikėjimu, o ką jus kalbate remiasi tikėjimu ir loginėmis klaidomis.
Pateiksiu pavyzdį, Petras savo laiške rašo, kad jis nekaltas. Petras nėra kaltas, nes jis taip rašo savo laiške.
Tai ciklinė klaida. Analogija būtų tokia: Biblija meluoja, nes taip sako Dievas. Dievas nemeluoja, nes taip sako Biblija.
Lygiai taip ir su Jėzaus gyvumu. Taigi, taip rėkdama jūs tik kvailai atrodysite.

Cituoti:
r čia yra didžiausias prikolas

čia kaip skautai, iki gyvenimo pabaigos. matyt, norite kad statistikoje būtų kuo daugiau vartotojų. nematau kito argumento, nes ištrinti paprasta, juolab, kad galima ištrinti vartotoją taip, jog jo post'ai lieka, nepakenkiant diskusijos lentos vientisumui.

Dėl postų - tai matai, kai nesėdžiu prie kompo, o dar ir darbą turiu, nors ir su keliais neuronais esu, tai nespėjau perskaityt kaip tiek galima prispamint per vieną parą... Turbūt ilgai tylėjai?
Įvaizdžiai pas mane profesiniai, tai reiškia, kad tu net nepasidomėjai kas aš...
Aš ir nelendu į ateistų forumus su savo tikėjimo dogmomis - tai tik laiko švaistymas vėjais.
O dėl vartotojų skaičiaus - ne... Tu "besmegenių" tikiunčių pakankamai.
Tiesiog įdomu, kiek žmogus parašys paskutinių postų, kol išeis :)
Na, mes taip iškrypusiai linksminamės... Žinai, tie krikščionys be smegenų...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2011, 11:50 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
Šiaip tai aš žinojau, kas tu pagal profesiją, taip, kad tu dar kartą šauni pro šalį. Nes dėl to ir parašiau apie histos

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2011, 11:54 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Romain rašė:
Šiaip tai aš žinojau, kas tu pagal profesiją, taip, kad tu dar kartą šauni pro šalį. Nes dėl to ir parašiau apie histos

Gmmm, kažkaip abejoju :D Nes skaitymo savybe nepaženklintas tu. Vadinas arba turi draugų čia buvusių arba pats čia jau buvęs...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 12:06 am 
Karys
Karys
Atsijungęs
Puku rašė:
Romain rašė:

Gmmm, kažkaip abejoju :D Nes skaitymo savybe nepaženklintas tu. Vadinas arba turi draugų čia buvusių arba pats čia jau buvęs...

Aš visą kontracepcijos temą perskaičiau, ten, nežinau, ar gyreisi ar šiaip, sakei, kad esi medikė, dėl to žinai apie ligas, gydymą ir panašiai. Berods, ten apie nėštumą kalbėta buvo...
ČIa tu pasižymi skaitymo netobulumu, matyt dėl laiko stokos, o gal dėl neuronų degeneracijos, kas žino...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 12:12 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Šiaip tai gyriausi, nes realiai likę tik pasipūtimo, teisuoliškumo ir vienareikšmiškumo neuronai.
Kiti mirę.

Ir.
Šiaip - tai buvo tavo šeštas paskutinis postas. Jums, gal visai atminties neuronų neliko?
Beto, čia tema apie gyvenimą susimetus - tai gal sugebėsi prie temos grįžt arba ją palikt amžiams?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 12:15 am 
Karys
Karys
Atsijungęs
KAd nėra apie ką diskutuoti, jūs jau pasakėte- krikščionys mano, kad tai blogai. Taškas. Kiti, anot jūsų, yra klaidingame kelyje. Tai ką man bereikia pasakyti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 12:21 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Romain rašė:
KAd nėra apie ką diskutuoti, jūs jau pasakėte- krikščionys mano, kad tai blogai. Taškas. Kiti, anot jūsų, yra klaidingame kelyje. Tai ką man bereikia pasakyti?

Kaip tau variantas - nieko? :)
Ar būtina pasakyt dėl to, kad pasakyt?
Kaip tavo mergina jaučias, kai tu čia taškais prie kompo, kad jos nevesi?
Šypsosi manau, bet mintyse ieško saugesnio atsarginio varianto...
Netiki? Gyvenimas parodys... Čia nekrikščioniškai. Banaliai moteriškai ir ši gyvenimo. Jei vyras negali įsipareigoti prieš valstybę ir liudininkus (pamirškim tą Dievą, tarkim jo nėra) - vadinas jis abejoja ar gyvens su tavim iki grabo lentos...
Ir visada atsiras kitas, kuris dėl tavęs bus pasiryžęs viskam..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 12:27 am 
Karys
Karys
Atsijungęs
Puku rašė:
Romain rašė:

Kaip tau variantas - nieko? :)
Ar būtina pasakyt dėl to, kad pasakyt?
Kaip tavo mergina jaučias, kai tu čia taškais prie kompo, kad jos nevesi?
Šypsosi manau, bet mintyse ieško saugesnio atsarginio varianto...
Netiki? Gyvenimas parodys... Čia nekrikščioniškai. Banaliai moteriškai ir ši gyvenimo. Jei vyras negali įsipareigoti prieš valstybę ir liudininkus (pamirškim tą Dievą, tarkim jo nėra) - vadinas jis abejoja ar gyvens su tavim iki grabo lentos...
Ir visada atsiras kitas, kuris dėl tavęs bus pasiryžęs viskam..

:D :D na, jums tikrai reikia pagalbos, gal iš psichologų pusės? Ieško saugesnio varianto? Prieš valstybę ir liudininkus įsipareigoti kuo, popieriumi? Atleiskite, mane įpareigoja garbės jausmas. Gal jus įpareigoja vieša nuomonė: oi, ką kiti pagalvos, gal kokia nors vedybinė sutartis...nežinau, po kokį jūs mėšlą savo gyvenimėlyje murdotės. Man pakanka padorumo, kad kelčiau vestuves tuomet, kai stovėsiu ant kojų, o ne iš tėvų kišenės. O jūs mokate spręsti, ką mano mergina galvoja. O jūsų netikintis vyras galvoja: puskvailė moteris? Norite šitaip žaisti?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: