Dabar yra Rugsėjis 16th, 2019, 7:19 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Pranešimo tema: Re: Apie Dramblį Kambaryje, arba gyvenimas susimetus
StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 2:18 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Romain rašė:
Gerai, kaip matau nekaltumo prezumpcija negalioja, todėl imamės smerkti. Gerai, klausiam tuomet kardiologės konsultacijos, praėjus truputį daugiau nei matams po širdies operacijos ir truputį mažiau nei 9 mėnesiams po reabilitacijos, norėjau paklausti, keliems tokiems savo ligoniams jūs rekomenduojate dirbti naktinį darbą klinokse ar šiaip kur? Jeigu būtina galiu nurodyti, koks gydytojas kada operavo, taip pat diagnozę, jei būtina.

Mamma mia!! Tu savo panai irgi taip skundies? :o :o Jei ji tai ištveria, tai auksinis žmogus Tavo mergina. Aš nedelsčiau ir vesčiau, nes kitos tokios gali ir neberasti. Daug kas tokio vaikino nepakęstų, kuris savęs gaili viešuose forumuose... :muse:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 2:19 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Romain rašė:
Atleisk ;) tu man patinki, kalė kaip reta.

gerai, kad tu - moralus ir su kalėm neprasidedi ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 2:21 am 
Karys
Karys
Atsijungęs
Puku rašė:
Kaip skyriaus administratorė siūlau darbą ir dar papildomų valandų - ne savanoriai pas mus - etatiniai darbuotojai. Galėsi pradėt vestuvėm taupyt.
O kadangi gyvenime bandžiau ir taip ir kitaip - tai galiu sau leist pareikšt kaip yra geriau. Ir taškas.

Man irgi dar rožančių ir brevijorių... ir dar pareigą žmonos atlikt...

Na mano kolega gydytojas su šuntais ir vožtuvo protezu į darbą grįžo po poros mėnesių. Manau, kad jau pusmetis kaip galėtumei būt dirbantis.
Bet kai nežinau diagnozės, sunku kalbėt.
Bet esmę pasakysiu paprastai - operacija daroma ne tam, kad tu būtum invalidas, o tam kad būtum sveikas. Išoperavo - ligos nebėra.
Ir jokia reabilitacija nesitęsia daugiau nei pusės metų.
Taip kad bent tris mėnesius jau gali dirbt.
KOks skirtumas dieną ar naktį? :)

Na, toks, kad dieną man studijos nuo 8 iki 16val. tvarkaraštis varijuoja, vėliau be abejo ruoštis kitos dienos darbams universitete. Na, suprantu, jūs kaip sakant tik šiaip dar tokia apyžalė medikė...tai profesorius rekomendavo neužmiršti ilsėtis, naktį gerai išsimiegoti, vengti stresinių situacijų, riboti aktyvią veiklą, bet nepamiršti lengvai pasportuoti.
Žinoma, juk jūs dar nesate profesorė, atleidžiu.
Ta proga, einu ilsėtis.
Užsip...visi.
p.s. tai, kad Puku irgi skundės, jog kelis metus nepastojo, tai man dabar ją vadinti nevykėle ar jos vyrą? o gal abu? O gal sakyti, kad internete ji skundžiasi tokiais dalykais ir tai žema bei apgailėtina?
Ačiū, už supratingumą. Nesiskundžiau, tiesiog norėjau nušviesti situaciją, dėl kurių priežasčių nesiimu darbo.
Kaip matau, jūs labiau sergate nei aš.
Taip, kad norėčiau su ligoniais bendrauti ligoninėje, o ne forume.
Kaip ir sakiau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 2:29 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Romain rašė:
Puku rašė:
Na, toks, kad dieną man studijos nuo 8 iki 16val. tvarkaraštis varijuoja, vėliau be abejo ruoštis kitos dienos darbams universitete. Na, suprantu, jūs kaip sakant tik šiaip dar tokia apyžalė medikė...tai profesorius rekomendavo neužmiršti ilsėtis, naktį gerai išsimiegoti, vengti stresinių situacijų, riboti aktyvią veiklą, bet nepamiršti lengvai pasportuoti.
Žinoma, juk jūs dar nesate profesorė, atleidžiu.
Ta proga, einu ilsėtis.
Užsip...visi.
p.s. tai, kad Puku irgi skundės, jog kelis metus nepastojo, tai man dabar ją vadinti nevykėle ar jos vyrą? o gal abu? O gal sakyti, kad internete ji skundžiasi tokiais dalykais ir tai žema bei apgailėtina?
Ačiū, už supratingumą. Nesiskundžiau, tiesiog norėjau nušviesti situaciją, dėl kurių priežasčių nesiimu darbo.
Kaip matau, jūs labiau sergate nei aš.
Taip, kad norėčiau su ligoniais bendrauti ligoninėje, o ne forume.
Kaip ir sakiau.

Darbas prasideda 20:00 - trijų naktų nesugebėsi padirbt ? :D
Žinau man rods aš tave... :D
Susimatysim reiškias dar.... :twisted: Nes jau buvom susitikę... Nes ne tiek jau daug profesorių, ne tiek jaunų ligonių... O tu net neįtari, kad ten buvau aš...
Taip aš labai apgailėtina. Baisulingai.
Ir šiaip nusidėjelių nusidėjelė ir prakeiktoji, kuri nusprendė nedegti pragare.
O tu dek sąraše iš kurio tavo balsas manęs nebepasieks ...

Dar kartą ramybės tau, bet mergaitės - nepykit... po operacijų smegenys tikrai nukenčia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 2:34 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Puku rašė:
Susimatysim reiškias dar.... :twisted: Nes jau buvom susitikę... Nes ne tiek jau daug profesorių, ne tiek jaunų ligonių... O tu net neįtari, kad ten buvau aš...
Ir čia nuskamba garsus, piktdžiugiškas, ironiškas juokas: HA HA HA, PRIČIUPOM!! :twisted: :luztu: :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 3:46 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Eliza rašė:
Puku rašė:
Ir čia nuskamba garsus, piktdžiugiškas, ironiškas juokas: HA HA HA, PRIČIUPOM!! :twisted: :luztu: :luztu:

manau, kad šioje vietoje tiktų paradokso sąvoka... į šuns dienas išdėjo, išsidergė ir paskutiniais žodžiais išvadino žmogų, kuris, didelė tikimybė, išgelbėjo jam gyvybę... ir jei prireiks, gelbės dar kartą...
apie kokią ir kieno moralę mes ten kalbėjom?.. nors ką man, kalei, apie ją išmanyt?.. :)

bet mes čia juk apie Dramblius Kambariuose, t.y. gyvenimą susimetus :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 11:52 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Romain rašė:
KAd nėra apie ką diskutuoti, jūs jau pasakėte- krikščionys mano, kad tai blogai. Taškas. Kiti, anot jūsų, yra klaidingame kelyje. Tai ką man bereikia pasakyti?

jie nori pasakyt , kad klaidingame kelyje tai reiškua, kad gyveni ne Kūrėjo palaiminime , bet prakeikime ..geriausiu atveju, gyveni nepalaiminime ..o ne tai, kad tu geras ar blogas ;
.................
Romain rašė:
Man panašu, kad čia daug kas praėję kažkokį liūdną gyvenimą, varguoliai.
kažkas buvęs satanistas, neminėsiu kas. kažkas kekšes maitino meilės eleksyru, kažkas turi problemų su pasitikėjimu savimi ir kitu žmogumi, tai nori kad ir kiti jaustųsi.
.

cha cha cha ..geras...gal galėtum įvardinti ? (idomu);]
....
p.s. aš dar ir toliau einu per nelinksmą šešėlių slėnį....( čia tai faktas) ;]

Paskutinį kartą redagavo majesty Rugpjūtis 12th, 2011, 12:14 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 12:05 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
Atsiimu visus blogus žodžius, kuriuos pasakiau bet kuriam šio forumo dalyvių, atsiimu nepagarbų toną, smerkimą, išankstinę nuomonę, nusistatymą, atsiimu žodžius, kuriais galėjau, ką nors įžeisti. Administracija tepasilieka teisę iškupiruoti, ištrinti arba palikti, kaip pavyzdį, kaip nereikia kalbėti, pasiduoti provokacijai ir nedoro žaidimo taisyklėms.
Padariau klaidą, jog čia užsiregistravau, didesnę, jog vėliau įsitraukiau į asmenines diskusijas.
Kiekvienas turi teisę šį atsiprašymą priimti ir interpretuoti taip, kaip nori: vieni galbūt galvos, jog vakar rūkiau žolę, kiti galbūt galvos, jog išsigandau, kad su kardiologe susidursiu gyvenime ir pabijojau, kad ji man neprimintų jai karčių pasakytų žodžių, kiti ras dar kokį paaiškinimą.
Nesiųsiu kiekvienam asmeniškai žinutės už kuriuos žodžius atsiprašau, tiesiog viešai prašau man atleisti visų.
Kas norite galite ir šį mano pranešimą pakomentuoti, išjuokti. Jūs čia verdate ir virkite, aš nebesilankysiu ir nebeskaitysiu, ką parašėte.
Vakar įsikarščiavau, ryte supratau, jog pasielgiau netinkamai.
Kažkam tai buvo pramoga, kažkas iš to gavo adrenalino, kažkas gal rimtai priėmė, kažkas su panieka.
Norėčiau, kad išliktų pranešimai, jeigu yra galimybė, bent trolyne, kad atėję kiti žmonės paskaitytų, o gal ir patys po metų kitų perskaitytumėte.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 12:13 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Atleisk rašė:
vargeli tu brangus... dar vienas, kur medicinines konsultacijas viešai atlieka... tu tikrai nori, kad tavęs gailėtis pradėtume?.. nu gerai gerai... apgailėtinas tu, vargšiukas, infantilus invalidas... jau geriau?
(beje, nesigailiu tavęs - pats kaltas, kad toks :P )

Atleisk, niekas nėra nuo to apdraustas... o sakyt , kad invalidas ar sergantis yra pats kaltas dėl to kaip jam yra , tai ne visada tiesa ..ir taip sakyt( manyti irgi) yra žiauru pikta ...
linkiu niekad nepatirti sunkios ligos ..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 12:21 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
majesty, o nemanai, kad tie, kurie yra netikintys ir jiems Dievo palaiminimas yra truputį (arba net ne truputį) dzin, teisina tai kitokiais argumentais.
visgi įdomu yra tai, kad pastebėtina tendencija, jog net ilgas gyvenimas susimetus (man vis knieti kaip nors įpiešti oficialų, netokį emocinį krūvį galintį turėti terminą "sugyventiniai", tačiau dar nesugalvojau, kaip gražiai, stiliaus požiūriu, tai galėtų atrodyti) dažnai baigiasi vestuvėmis (nors oficialiu susirašymu zakse)... vat čia tai man mistika. sorry, jei "ir taip, ir kitaip gerai", tai kam tie parašiukai?.. tada tikrai pradedu galvot, kad žmonės arba prieš kitus vaidina, arba prieš save... arba ir taip, ir kitaip... o tada... hm... nu nežinau nežinau... išvadas darykite patys, nes manosios tokios kaip čia pasakius...

majesty, ten buvo ironija, jei ką ;) visi turim problemų, visi turim savo ligos istorijas (storesnes ar plonesnes, su vienokiom ar kitokiom diagnozėm), bet vieni ant jų užsiciklina ir gyvena tuom, o kiti stengiasi pasveikti ir kapanojasi bei išmoksta ir su liga matyti gyvenimą, galimybes ir perspektyvas ;)

Romain, afekto būsenoj ir girtas žmogus gal ir pasako, tai ko nenori pasakyti, bet tai, ką tikrai galvoja. nuoširdžiai. o atsiprašinėti už tai, ką galvoji... nu sorry, man tikrai dzin, ką tu galvoji apie mane ir kitus forumiečius. tik save parodei... nieko daugiau :)

Paskutinį kartą redagavo Atleisk Rugpjūtis 12th, 2011, 12:52 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 12:39 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Aš tai norėčiau pasidžiaugti Romain :) jei tai buvo nuoširdu - puiku ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 12:48 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Ai, visko gyvenime būna. Kiekvienam pratrūki pasitaiko. Galima ir Romain poziciją suprasti. :) Aš tai nepykstu, bet gražu, kad pabudo ir atsiprašė. Ačiū. ;) :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Marazmatikų šou
StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 3:40 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Hmmm, man kompą išjungus jau gaila pasidarė, kad išsitaškiau :)
Taigi atsiprašau Romain už ištampyttus nervus (ne todėl, kad tai kenktų sveikatai :mrgreen: ) ir atsiprašau adminų už papildomą darbą.
Ir šiaip atsiprašau jei, kas netaip...
(Gal ir man parašyt paskutinį postą ?...)

Oki paskutinis postas (jei netyčia nebegrįžčiau) - myliu visus jus su trukūmais, ydomis, piktumais ir silpnbėm. Ir dėkui už šiltą pasibuvimą su mano marazmais, psichozėm ir silpnumu.
Nes dabar ... I'm strong... in God.
:pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 5:42 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Ačiū už atsiprašymą, Romain ir Puku. Visus dergučisu kviečiu pasekti šiuo pavyzdžiu. O tai gėda ir skaityti :oops: ;)

Aš tai, aišku, niekad nesidergiu ir esu šventas :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2011, 11:24 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Seku pavyzdžiu ir visų atsiprašau. :) Myliu jus visus :love: :love: :love: ir save :love:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: