Dabar yra Rugsėjis 23rd, 2019, 2:22 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Pranešimo tema: Re: Ar dievas egzistuoja? Koks Jis?
StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 9:19 am 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Puku rašė:
Visų pirma siūlau pasiskaityt apie mano minėtą eksperimentą, tik po to komentuot :)
Antra, man rūpi, kokiu moraliniu pagrindu daromi tyrimai.
Trečia, aš per daug esu dalyvavusi moksliniuose tyrimuose, kad naiviai manyčiau, kad jie genami žmogiškojo smalsumo.
Taip, smalsumas yra, bet smalsumui patenkinti reikia pinigų, deja jų turintys būna mažiau smalsūs ir daugiau praktiški: visada paklaus - o nauda kur? Teigdami, kad tyrimai daromi dėl tyrimo - jūs tokie naivūs...
Todėl net ne iš krikščioniškos pusės, o iš bedražmogiškosios - laisvos valios tyrimų nepalaikau. Jie gali baigtis laisvos valios netekimu.

Galite taikyti žodžius, įvardindama, kurie yra naivūs ir dėl ko? Nes susidaro įspūdis, kad jūs viena tik matėte ar dalyvavote tyrimuose, juoba, kaip spėju tik medicininiuose...ir spėju tik Lietuvoje? ar ne taip? Teko, beje, lankytis Amerikoje?
O diskusija jau buvo pakrypusi, kaip džiaukimės, kad nesame bėdžiai, skundų ir sentimentų lavina... kaip kažkas sakė: lietuviai lietuviai, jūs tokie protingai, bet kodėl esat tokie vargšai...
Grįžtame prie Dievo.
Praktiškas teiginys tėra vienas: pažindami kuriniją, pažįstame ir Kūrėją.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 9:40 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Ar Amerikoje, ar Lietuvoje, net pas doriausias zmogus daznai neisvengs tendencijos manyti kad jo tyrimai turetu tarnauti apvaldant gamta zmonijos interesu labui. O koks zmonijos interesas? Atrodo, zmonija nuolat sau kenkia. Ar zmonija tyrai pasiaukojusi, altruistiska, neegoistiska, ar tas jos interesas, kuris atskiras nuo Absoliuciojo Gerio, gali atnesti ka nors tikrai kilnaus, o ne kelis papildomus laikinus komfortus sau?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 4:32 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
atma rašė:
Ar Amerikoje, ar Lietuvoje, net pas doriausias zmogus daznai neisvengs tendencijos manyti kad jo tyrimai turetu tarnauti apvaldant gamta zmonijos interesu labui. O koks zmonijos interesas? Atrodo, zmonija nuolat sau kenkia. Ar zmonija tyrai pasiaukojusi, altruistiska, neegoistiska, ar tas jos interesas, kuris atskiras nuo Absoliuciojo Gerio, gali atnesti ka nors tikrai kilnaus, o ne kelis papildomus laikinus komfortus sau?

atma, žmonija senai supusi iš pagrindų. Mūsų dvasiniai tenezmai tokie vieniši...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Mein Fisch
StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 5:21 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Puku, jauciuosi suglumes tavo komentaru. Soft smile. Ironizuoji ar liudi? Siaip tokios rusies astrus filosofavimai, kaip pradedu suprasti, ne pesimizmui issiugdyti reikalingi, ne ka nors apkaltinti pvz zmonija, bet savo paties motyvacijas isgryninti, istiesinti kelia, kaip musulmonai pasakytu. Tik tiesint kelia ankstoka, sakau bandysiu isiklausyt kur Auksciausiasis. Nenugales tie vienisumai, gal tik taip atrodo. Zmonija o.k., Dievo vaikai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 5:26 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
atma rašė:
Puku, jauciuosi suglumes tavo komentaru. Soft smile. Ironizuoji ar liudi? Siaip tokios rusies astrus filosofavimai, kaip pradedu suprasti, ne pesimizmui issiugdyti reikalingi, ne ka nors apkaltinti pvz zmonija, bet savo paties motyvacijas isgryninti, istiesinti kelia, kaip musulmonai pasakytu. Tik tiesint kelia ankstoka, sakau bandysiu isiklausyt kur Auksciausiasis. Nenugales tie vienisumai, gal tik taip atrodo. Zmonija o.k., Dievo vaikai.

Ko gero tu teisus - savęs tiesinimo laikotarpis yra. Bet ... Nematau prasmės tai daryti. Visi žmonės vienodo sukirpimo, tik laiko klausimas, kada jais nusivilsi.

O dėl savęs? Gyventi ti dėl savęs ? wtf?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 9:47 pm 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
Puku rašė:
Žuviau, tu geriau išdėstyk savo gyvenimo poziciją - mes rasim kontraargumentų jai.
Nes kažkaip pavargau žaist į vienus vartus, dabar pažaiskim į tavo - mes irgi norim tobulėti puolime :)

Šiuo atveju kalba eina ne apie mano tikėjimus, o apie jūsų, tad jūs juos ir ginate.Jei nori tobulėti "puolime" sukurk naują temą ir ten galėsi man užduoti klausimus, aš argumentuosiu savo poziciją, kuriai galėsi išreikšti kritiką ir demaskuoti mano neracionalius tikėjimus.

Cituoti:
Vienoj vietoj tu rašai, kad Dievas yra nemateriali asmenybė, kitoj bekūnė mintis

O taip, asmenybė labai skiriasi nuo minčių visumos, ir bekūnė labai skiriasi nuo nemateriali.Geriau ką nors pasakytum vietoj kabinėjimosi prie sąvokų.

676, sakei mano kontrargumentai "netinka", nes tai neliečia tavo dievo.Jei nori, kad pritaikyčiau tavo dievui, prašau apibrėžk savo dievą, jei ne, nesuprantu kodėl išvis įsijungei kalbėti šia tema.

Cituoti:
Zuvies trys teiginiai nieko neirodo nes: 1. Sudetingumas is paprastumo - naturali ivykiu eiga bet kokiam konstravime, taigi kurimo neneigia, nei Kurejo. 2. Gyvos smegenys ir mintys buna komplekte, tai ar smegenys negali buti be minciu, ar mintys negali buti be smegenu - lygiaverciai truizmai. 3. Zmogaus tikslingai kultivuojamos mintys kryptingai itakoja jo smegenu impulsus (kai kuriu psichoneurologiniu ligu gydyme naudojamas metodas, stai ir materijos valdymas mintimis.

Na pirmasis dauguma adresuoja priežastingumo problemą, kai žmonės nežino iš kur atsirado visata ir į žinių spragą įkiša dievą, paaiškinau kodėl netinka jis ten.Kadangi dievas sudėtingas(greičiausiai ir -iausiais, dievas visada -iausiais gerais bruožais) daiktas/organizmas, todėl jei tokį norį įsivaizduoti taip pat turi įsivaizduoti paprastesnes sistemas iš kurių jis prasidėjo.

2.Nesuprantu kaip nedaeina, paimam kastuvą, gerai užsimojam, ir iš {smegenų + minčių} lieka tik smegenys.

3.Žinoma, kad smegenų veikla įtakoja impulsus, panašiai kaip bėgantis šuo įtakoja savo kojas.Ir beje smegenų impulsiai nieko naujo nesukuria, tik manipuliuoja tuo ką turi.Kalbėjau visgi ne apie pokyčius smegenyse, o minties poveikį išoriniam pasauliui.

// PUKU

Cituoti:
Bet negi nėra kūrybos per depragmentaciją?

Apibrėžk kūrybą ir depragmentaciją, tada atsakysiu, nes dabar nelabai aišku ko klausi.

Cituoti:
Antras teiginys - o kas gi įrodė, kad mirę smegenys negalvoja - jos tik nebevaldo kūno, tai nereiškia, kad sąmonė dingo amžiams.

O kas įrodė, kad galvoja ? Įrodymo našta teiginačiojo pusėje, ne kieno nors kito.Beje, gali aplankyti pacientus su smegenų žala, kurie kūną valdo, bet galvoti nebeišeina, liežuvis juda, tik nebepasako nieko prasmingo.Tiesiog mąstymo procesas tiesiogiai priklausomas nuo smegenų veiklos, ir jai užgesus, užgęsta ir kitas.Panašiai kaip raumenų susitraukimai priklausomi nuo nervinių impulsų, kurių šaltinį atjungus, gali atsisveikinti su raumenų susitraukimais, galūnių judinimu.

Cituoti:
Trečias teiginys - aš tikiu, kad mintimis mes kuriame rytdienos pasaulį, kuris materializuojasi vėliau.

Jei tiki, kad nepriklausomai nuo to ką tavo kūnas daro, vien tavo mintys įtakoja rydienos pasaulį, tada nelabai turiu ką pasakyti.Telaimina Jėzus tamstos tikėjimą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 9:55 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Žuvis rašė:
Cituoti:
Vienoj vietoj tu rašai, kad Dievas yra nemateriali asmenybė, kitoj bekūnė mintis

O taip, asmenybė labai skiriasi nuo minčių visumos, ir bekūnė labai skiriasi nuo nemateriali.Geriau ką nors pasakytum vietoj kabinėjimosi prie sąvokų.

676, sakei mano kontrargumentai "netinka", nes tai neliečia tavo dievo.Jei nori, kad pritaikyčiau tavo dievui, prašau apibrėžk savo dievą, jei ne, nesuprantu kodėl išvis įsijungei kalbėti šia tema.

O tau ką, nesiskiria asmenybė nuo minčių? :D Tai ne savokų skirtumas :P
Gal nepastebėjai, bet į šitą forumą įsijungiau ne aš o tu :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 10:04 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Žuvis rašė:
// PUKU

Cituoti:
Bet negi nėra kūrybos per depragmentaciją?

Apibrėžk kūrybą ir depragmentaciją, tada atsakysiu, nes dabar nelabai aišku ko klausi.

Cituoti:
Antras teiginys - o kas gi įrodė, kad mirę smegenys negalvoja - jos tik nebevaldo kūno, tai nereiškia, kad sąmonė dingo amžiams.

O kas įrodė, kad galvoja ? Įrodymo našta teiginačiojo pusėje, ne kieno nors kito.Beje, gali aplankyti pacientus su smegenų žala, kurie kūną valdo, bet galvoti nebeišeina, liežuvis juda, tik nebepasako nieko prasmingo.Tiesiog mąstymo procesas tiesiogiai priklausomas nuo smegenų veiklos, ir jai užgesus, užgęsta ir kitas.Panašiai kaip raumenų susitraukimai priklausomi nuo nervinių impulsų, kurių šaltinį atjungus, gali atsisveikinti su raumenų susitraukimais, galūnių judinimu.

Cituoti:
Trečias teiginys - aš tikiu, kad mintimis mes kuriame rytdienos pasaulį, kuris materializuojasi vėliau.

Jei tiki, kad nepriklausomai nuo to ką tavo kūnas daro, vien tavo mintys įtakoja rydienos pasaulį, tada nelabai turiu ką pasakyti.Telaimina Jėzus tamstos tikėjimą.

Amen :!: Telaimina. Visada norėjau tokį palaiminimą išgirst iš... ateisto.
Kūryba per defragmentaciją... Kad ir karolių darymas iš gintaro gabalo, kuris pats savaime negražus.
Įrodymai niekeno pusėje, kol jie neįrodyti - kaip suprantu - tu negali įrodyt, kad DIevo nėra. Jei gali, įrodyk.
O kad rytdiena priklauso nuo to, ką galvojame... Matai jei galvoju savižudikiškai ir persipjaunu venas - rytojaus nėra. Argi tai nepriklauso viena nuo kita?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 10:37 pm 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
Cituoti:
O tau ką, nesiskiria asmenybė nuo minčių? Tai ne savokų skirtumas

Nelabai, asmenybė tiesiog minčių patternai, atmintis, minčių bei emocijų iš kūno jutiklių, bet nėra dievui kūno, nėra jutiklių.Iš tiesų net minčių nėra, kadangi kūno nėra, tiesiog dariau prielaidą iš teistų teiginių.

Cituoti:
Gal nepastebėjai, bet į šitą forumą įsijungiau ne aš o tu

Tu neįsijungei ? Tai, kaip gali rašyti be paskyros ? ;D Į mano temą atsakinėti renkiesi tu, ir jei tau neįdomu ką turiu pasakyti siūlau išvis nesivarginti klausti, sutaupysi mūsų abiejų laiko.

// PUKU

Cituoti:
Amen Telaimina. Visada norėjau tokį palaiminimą išgirst iš... ateisto.

Valio, užduotis įvykdyta! Sekanti užduotis išgirsti ne sarkastišką palaiminimą iš "..ateisto".

Cituoti:
Kūryba per defragmentaciją... Kad ir karolių darymas iš gintaro gabalo, kuris pats savaime negražus.

Na tau negražus, reliatyvus dalykas su grožiu.Taip, karolių gaminimą galime laikyti kūryba, tačiau vis tiek nesuprantu ko klausei.

Cituoti:
Įrodymai niekeno pusėje, kol jie neįrodyti - kaip suprantu - tu negali įrodyt, kad DIevo nėra. Jei gali, įrodyk.

Teisingai, negaliu įrodyti, kad dievo nėra.Taip pat, tu negali įrodyti, kad nėra nematomo drakono mano garaže, ar vaiduoklių ar undinėlių.Nepaisant, kad negali to įrodyti nemanau, ar turim 50% lygiavertę tikimybę, kad mano išvardyti dalykai egzistuoja arba ne ? Neįmanoma įrodyti, kad nefalsikabilus teiginys yra netiesa, kadangi jis nefalsikabilus.

Cituoti:
O kad rytdiena priklauso nuo to, ką galvojame... Matai jei galvoju savižudikiškai ir persipjaunu venas - rytojaus nėra. Argi tai nepriklauso viena nuo kita?

Taip, sutinku, priklauso, tačiau aš klausiau apie mintis nesąlygojančias kūno veiksmų.Tarkim susikaupi kaip magai burtininkai ir judini daiktus mintimi neliesdamas jų kūnu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 10:45 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Baik jau - tu net JK iš didžiosio parašei. O aš kaip ir tikiu, kad tas vardas reikšmingas.
Matai jei mes diskutuojam apie tai, ko negali nei tu, nei aš įrodyti - tai mūsų diskusija absoliučiai beprasmė. Tai ir liksim vienas kitam teisūs. Mano tikėjimas neturi loginio pagrindo? Bet tavo netikėjimas irgi.
1:1
O aš galiu judinti daiktus nejudėdama. Pvz. ? Noriu arbatos. Pasižiūriu į vyrą, jis persitikslina ar arbatos ir atneša. Everyday magic.
Ir šiaip nesuprantu - jei kas nors pasaulyje minties jiega pajudintų šaukštą ant stalo - patikėtum, kad yra aukštesnė jėga ?
Manau tai tik neišnaudotos tavo galimybės.

Nuvylei. Tikėjaus, kad įrodysi ką nors. O tu irgi, kaip visi ateistai, be jokių argumentų... Dievo nėra - kodėl - nes nematėm. Pala, aš pvz Afrikos nemačiau. Tai jos nėra?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 26th, 2012, 11:21 pm 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
Cituoti:
Matai jei mes diskutuojam apie tai, ko negali nei tu, nei aš įrodyti - tai mūsų diskusija absoliučiai beprasmė. Tai ir liksim vienas kitam teisūs. Mano tikėjimas neturi loginio pagrindo? Bet tavo netikėjimas irgi.

Dar sykį apie drakonus, undinėles ar sparnuotus arklius.Ar manai, kad yra tokia pati 50% tikimybė, kad tokių yra, nei, kad nėra ?

Mano netikėjimas turi pagrindą - teigiančiosios pusės įrodymų nepateikimą.Taip pat, kaip tu turėtum priežastį netikėti nematomu drakonu mano garaže, jei aš nepateikiu tam pakankamų įrodymų.

Cituoti:
O aš galiu judinti daiktus nejudėdama. Pvz. ? Noriu arbatos. Pasižiūriu į vyrą, jis persitikslina ar arbatos ir atneša. Everyday magic.

1.Manai gali kur nors pasižiūrėti nejudindama kūno ? Akys irgi kūno dalis kiek žinau.Net jei galėtum, vyro nejudini, jis supranta žinutę ir pasirenka pats judėti.Juk supranti apie ką kalbu, nereikia čia sąvokų lankstyti.

Cituoti:
Ir šiaip nesuprantu - jei kas nors pasaulyje minties jiega pajudintų šaukštą ant stalo - patikėtum, kad yra aukštesnė jėga ?

Trumpai tariant taip.Patikėčiau, kad žmogus turi nepaprastų gebėjimų, kurių aš neturiu, ir netgi kuriuos laikau neįmanomais.Reiktų 10 nobelio premijų išdalinti ir 100 vadovėlių perrašyti.Patikėčiau, žinoma, kad yra ta jėga, kurią žmogus naudojasi, tačiau dievai ne prie ko čia.Žinoma, jei įsitikintume, jei jis šaukšta judina būtent mintimi, o ne kuo kitu, išbraukčiau savo teiginį sakantį, kad vien mintis be kūno veiksmų negali įtakoti išorinio pasaulio.

Cituoti:
Nuvylei. Tikėjaus, kad įrodysi ką nors. O tu irgi, kaip visi ateistai, be jokių argumentų... Dievo nėra - kodėl - nes nematėm. Pala, aš pvz Afrikos nemačiau. Tai jos nėra?

Priešingai nei dievo, Afrikos buvimui yra įrodymai.Dėl įrodymų dar sykį kreipiu paskaityti apie įrodymo naštą, nes toks vaizdas, tau tai nelabai suprantamas konceptas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 27th, 2012, 12:09 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Mano tikėjimas taip turi pagrindą - ateistai neturi jokių įrodymų, kad Dievo nėra.
Beja nykštukai, elfai, drakonai ir undinėlės - turi 50 procentų egzistavimo tikimybę.
Toliau... tu neturi jumoro jausmo.
Ir mažai domėjaisi telekineze ir telepatija.
O kur Afrikos buvimo įrodymai ? Na tokie kurie būtų nenuginčyjami nykštukų sąmokslo teorija siekiančia visus apgauti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 27th, 2012, 1:02 am 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
Cituoti:
Mano tikėjimas taip turi pagrindą - ateistai neturi jokių įrodymų, kad Dievo nėra.

Tai tas pats su Perkūnų, Dzeusu, Afrodite, Alachu, Buda ir visais kitais dievais, kada nors užrašytais istorijos bėgyje.Tiki jais visais, todėl, kad ateistai neturi įrodymų ?

Cituoti:
Toliau... tu neturi jumoro jausmo.

Šiaip turiu, tiesiog tokiose pokalbiuose negaliu būti tikras, pašnekovas kvailas ar tik juokauja, tad atsakau su prielaida, jog kvailas, kadangi dažniausiai nejuokauja.

Cituoti:
Beja nykštukai, elfai, drakonai ir undinėlės - turi 50 procentų egzistavimo tikimybę.

Vėl mano humoro jausmą testuoji ? Jei ne siūlau pasitikrinti matematiką.

Cituoti:
Ir mažai domėjaisi telekineze ir telepatija.

Daugiau nei manai.Telekinezė su telepatija eilinė apgaulė/pseudomokslas. Jei turi sugebėjimu pademonstruok kontroliuojamose sąlygose, gausi nobelio premiją, taip pat James Randi paranormal challange jau kelis dešimtmečius siūlo milijoną dolerių už paranormalaus reiškinio pademonstravimą kontroliuojamose sąlygose(įsitikinant, kad nesukčiaujama).Telekinezė ir telepatija įeina į kategoriją, prašau jei tik turi gebėjimų, nesikuklink, pasidalink žiniomis su pasauliu.

Cituoti:
O kur Afrikos buvimo įrodymai ? Na tokie kurie būtų nenuginčyjami nykštukų sąmokslo teorija siekiančia visus apgauti?

Nuotraukos iš palydovo, kelionė

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 27th, 2012, 1:10 am 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
Cituoti:
Nėra ką atkirtinėt, kai pozicija neaiški.

Kaip neaiški.Netikiu į dievus.Poziciją galiu išreikšti trimis žodžiais, o vis dar neaišku, kada tada bus aiški.

Cituoti:
Jokių faktų tik ėjimas ratu apie tai, ko nei tu, nei aš negalim pačiupinėt.

Radiacijos irgi negalime pačiupinėti, bet nėra problemų jos aptikti.Didysis klausimas yra, kodėl tikėti, kažkuo, ko nežinai ar neturi galimybės žinoti.

Cituoti:
Jei jau to nėra - kam apie tai kalbėt. kodėl į tai giliniesi, kokia tau nauda iš to?

Iš inercijos varau.Domiuosi jūsų pasaulėžiūra, plečiu savo žinias ir tobulinu mąstymą.

Cituoti:
Fakto nėra ir nereikia. Apseisim ir be argumentų.

Tokiu atveju išreiškiate, kad jums nerūpi ar jūsų tikėjimai yra teisingi, į ką atsakyti galiu tik telaimina jus Kristus ilgam ir džiaugsmingam gyvenimui iliuzijų pasaulyje.Tikram tikėtojui nesvarbu, ar dalykai, kuriais jis tiki tiesa, ir netgi nauji priešingi įrodymai nesusilpnins jo tikėjimo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 27th, 2012, 8:13 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Trolyne žuvys tampa "gėliažuvėmis"
Paveikslėlis
Joms nuo gaidžiavimo (buvau parašiusi "gaidinimosi", bet kažkaip ne taip...) išdygsta skiauterė...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: