Dabar yra Rugsėjis 16th, 2019, 7:25 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Pranešimo tema: Offtopas
StandartinėParašytas: Sausis 24th, 2014, 10:59 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
erika, baik offtopiką
Offtopikais rodai nepagarbą kitiems diskusijos dalyviams. Tai elementaraus mandagumo klausimas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Kitų religijų pripažinimas - piktojo veikimas?
StandartinėParašytas: Sausis 24th, 2014, 11:51 am 
insanity rašė:
erika, baik offtopiką
Offtopikais rodai nepagarbą kitiems diskusijos dalyviams. Tai elementaraus mandagumo klausimas.

Na šiaip tai aš norėčiau išsiregitruoti iš šio forumo. Ten kur Biblija prilyginama Lenino raštams, o adminai save įsivaizduoja "pasaulio bamba" galinčia kabinėtis prie forumo dalyvių, nenurodant jokio konkretaus pagrindo, aš tikrai neturiu ką veikti :)

Kur rasti tokią funkciją?

Į viršų

Pranešimo tema: Re: Kitų religijų pripažinimas - piktojo veikimas?
StandartinėParašytas: Sausis 24th, 2014, 12:07 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na kas tau čia dabar pasidarė?
Niekas prie tavęs nesikabinėja. Tiesiog buvo žinutė visiems priminimas, kad neatsakinėtų tik ŠvR tekstais, tik tu kažkaip skausmingai sureagavai į tai.
Lenino raštams irgi niekas Biblijos neprilygino, jei įsiskaitytum atidžiau paskaitytum, šitą vietą:
Cituoti:
Na dar man atrodo, kad kalbama tada kaip komunistai šūkiais iš Lenino raštų kad kalbėdavo.

Pamatytum, kad kalbama apie komunistus primenantį stilių kurie šnekėdavo šūkiais.

Kas čia per pasaulio bamba esi, kad viską ką pasako tau prisiimi sau?
Išvis kol nepradėjai reikštis net nemačiau kad dalyvauji diskusijoje. Tik parašiau apie bendrą vaizdą, atsiverti temą, o ten vien švR citatos, tiek vienų tiek kitų pranešimuose, tad ir priminiau tai.

Kiek mano praktika rodo, visi krikščioniški forumai kuriuose buvo diskutuojama ŠvR citatomis greitai užsilenkdavo

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Offtopas
StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 1:02 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Manau erika1 būtų puikiai tikusi Kryžiaus žygiuose dėl tikėjimo. :) Arba puiki kryžiuote nešanti Kristaus žodį kalaviju! :) Ir inkvizicijos teismams vadovauti galėtų!

Na, tik šiaip pagalvojau. Neįsižeisk erika1 :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 1:08 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Eliza rašė:
Manau erika1 būtų puikiai tikusi Kryžiaus žygiuose dėl tikėjimo. :) Arba puiki kryžiuote nešanti Kristaus žodį kalaviju! :) Ir inkvizicijos teismams vadovauti galėtų!

Na, tik šiaip pagalvojau. Neįsižeisk erika1 :)

o per Velykas tikrai nuoširdžiai jai siūlau apsilankyti Filipinuose ir bent akies krašteliu užmesti akį į tenykščias KATALIKŲ (taip, tai yra katalikai) praktikas Velykų proga... gal paskui grįžusi galėtų girti kiek "netradiciniais" suvenyrais visam svietui, o labiausiai sau kaskart pasižiūrėjus į save ir pagyrus save, kokia ji šaunuolė ir uoli katolikė...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 1:18 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Pagalvoju, kad sunku tikriausiai būti erika1... :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 1:50 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Eliza rašė:

o kam dabar lengva? :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 2:51 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Eliza rašė:

Nemanau. Neigti, bausti ir keikti viską nerūšiuojant. Na dar vieną knygą citatomis išmokti...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 3:26 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Bet jeigu toks žmogus yra?
Nejaugi visi turi būti vienodi?
Ar norite, kad ši armija atrodytu taip?

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2014, 3:02 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
676 rašė:
Tai, manau, kad ji kaip tik ganėtinai išsiskiria iš čionykščių armiečių kaip ultrakatalikė, kurių čia tikrai nėra daugiausia (gal Sigis ir Kukulis lenkiantys į tą pusę). Nu gal dar aš...
Net neabejoju, kad erika1 yra tikrai gėrio ir teisingumo siekiantis žmogus. :) Tik manau, kad sunku būti labai kategoriškai. Bet kokioje gyvenime srityje. Čia iš mano asmeninės patirties. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2014, 10:16 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Eliza rašė:
676 rašė:
Tai, manau, kad ji kaip tik ganėtinai išsiskiria iš čionykščių armiečių kaip ultrakatalikė, kurių čia tikrai nėra daugiausia (gal Sigis ir Kukulis lenkiantys į tą pusę). Nu gal dar aš...
Net neabejoju, kad erika1 yra tikrai gėrio ir teisingumo siekiantis žmogus. :) Tik manau, kad sunku būti labai kategoriškai. Bet kokioje gyvenime srityje. Čia iš mano asmeninės patirties. :)
Ultra tikrai nėra gerai.
Per tokius žmonės, nepriklausomai kokioj konfesijoj, ar tikėjime jie yra, per tokius žmones kildavo religiniai karai
Tačiau tokie žmonės taip pat turi teisę būti kartu. Kristus ir už juos mirė.
Reikia mokytis sugyventi su tokiais žmonėmis čia, žemėje, nes vistiek teks su jais būti kartu amžinybėje :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 28th, 2014, 2:07 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Brol, kai forume įsivyraus kultūriškai neutralūs tikintieji, tuomet jis ir virs į:

Paveikslėlis

Taip, sugyventi reikia. Gatvėje, parapijoje, darbe, šeimoje. Bet nebūtina visur daryti viską :)

Manau, šiaip tikintieji, religinių knygų mylėtojai ir pan. turėtų rašyti ne čia, bet krikščioniškuose feisbuko puslapiuose, interneto bloguose, teologijos forumuose. Nenoriu, kad čia užėjęs neformalas pasijustų ir vėl kaip toj pačioj savo rajono parapijoj. Kurioje gal žmonės geri ir tikintys, ir Dievo daug. Bet ūpas pasidalinti, kad buvai metalo koncerte nekyla. Nes nelabai supras (ir neprivalo suprasti).

Bet jei parapija persikels į čia, pasidalinti nesinorės ir čia.

O jei nesi neformalas (kad ir buvęs) ir supranti, kad forumas buvo sukurtas kiek kitus pomėgius turintiems, elkis padoriai ir rezervuotai. Nes tolerancijos kartelė tau pakelta aukščiau; nes esi praeivis, svečias; nes muzikos skiltyje niekad nieko neparašei arba geriausia, ką galėjai parašyti - "roko muzika yra blogai" :)

Aš pats dalyvauju viename Amerikos indėnų forume. Ir puikiai žinau, kad turiu devynis kartus pagalvoti, prieš rašydamas. Nes nesu indėnas, esu autsaideris, nes mane turbūt priėmė iš mandagumo, iš mandagumo ir smailikais atsako į mano retus pakalbėjimus. Ir žinau, kad tas forumas be manęs nieko neprarastų. Nes buvo sukurtas ne tokiems baltiems vaikinams kaip aš. :)

Ir šiaip. nenuobodu ir nevienoda čia. Vienoda darosi tik teologijos skiltyje :mrgreen: . Nes būtent ten neformalai dalyviai retai ir apsilanko. Gal dėl to, kad parapija į ten jau persikėlė? Gal problemų neliktų, jei tą skiltį tiesiog ištrintume? :mrgreen: Kas nori tik šiaip pasidalinti apie Rašto eilutes ar šventųjų gyvenimus, tiesiog daugiau neturėtų ką šitam forume veikti :P

Šiaip sveika panaršyti po meniu juostą viršuje. Forumas tėra viena army777.lt dalis ;)

Peace. Love. Rock'N'Roll :tri: :D

Eliza rašė:

Dėl to neturėtų kilti jokių problemų. Forume gali dalyvauti visi krikščionys ir jiems prijaučiantys, jei yra (ar netgi buvo ir širdyje liko) artimi vadinamosioms "subkultūroms". ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume