Dabar yra Liepa 3rd, 2020, 12:53 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 


 Pranešimo tema: Pam pa ram dangus
StandartinėParašytas: Gegužė 22nd, 2014, 10:07 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Užsiregistravo: Rugsėjis 6th, 2009, 12:40 pm
Pranešimai: 5104
Atsijungęs
nori asmeniškumų? prašau: gerbiu tamstos pasirinkimą ir nelendu tau po akimis. nusišypsai? hm... nepastebėjau. ir ne todėl, kad nematau tavęs, tiesiog skaityk antrą sakinį. forume taip pat stengiuosi laikytis šitos nuostatos, bet į nepagrįstą kritiką neatsakyti negaliu. tikrai tavo pasisakymuose įžvelgiau ir įžvelgsiu "užslėptus" poreikius ir dar didesnes problemas. nori, kad viešai pradėčiau skalbti baltinius? aš galiu. atmintį turiu ir kai kurių dalykų nepamiršau ir turbūt niekada nepamiršiu (savisaugos instinktas išlavintas kai kurių personalijų adresu)

intelektas? darbas knygyne toli gražu neparodo intelekto koeficiento, kaip ir darbas varpinėje (čia tik tarp kitko). tačiau produktyvus apsilankymas tiek ten, tiek ten gali pasufleruoti, kad žmogui rūpi ir truputį daugiau nei tik pasiblevyzgot ar pavaryt, nes "man keli pensininkai skundėsi". jei labai nori info, per pietų pertrauką užbėki - papasakosiu TAU ASMENIŠKAI, ką galima pamatyti, kokios sąlygos ir panašiai, galėsi užduoti ir "probleminius klausimus", į kuriuos kiek mano (tavo nuomone, neprilygstantis tavajam) intelektas leis atsakyti. juk netoli tau - tik per aikštę pereiti. nuoširdžiai kviečiu (be jokios ironijos). a beje, jei manęs nebus, nesupyki - ne dėl tavęs (nesusireikšmink) - aš tiesiog turiu ir kitų darbų :)

a, ir kai praeis ūpas asmenintis, tai perkelk dalį "diskusijos" į trolyną. juk abu ne į temą varom :)

_________________
Aš - ne Dievas, kad atleisčiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: laiptelis po laiptelio artėkite prie dangaus
StandartinėParašytas: Gegužė 22nd, 2014, 10:24 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Užsiregistravo: Rugpjūtis 14th, 2009, 12:18 am
Pranešimai: 7524
Miestas: K Pax
Atsijungęs
Na jei visuomet įžvelgsi kažkokias slaptas potemes, kurių nėra, tai tikrai nesusišnekėsime :) dėkui už kvietimą, gal kada ir užsuksiu.
Beje, čia tu pirma pasireiškei apie intelektą, tad kaip pašaukei taip ir atsiliepiau ;) žinai tokią liaudies patarlę? Intelektas nėra labai svarbus dalykas ir tikrai ne darbo vieta jį nulemia. Vieni jo turi daugiau kiti mažiau, bet kam tai rūpi? Svarbu kad žmoguje būtų meilė ir nebūtų egoizmo, o visa kita ne taip jau ir svarbu.
Šiaip LT tikrai yra problema su muziejų kainomis, į tai ir bandau atkreipti dėmesį, o ne šiaip bukai aiškinti kaip viskas blogai. Kiek pastebėjau kuo muziejus silpnesnis tuo jo kainos didesnės. Va Trakų pilies muziejus, kiek pamenu 15 Lt kainuoja bilietas, o žiūrėt realiai nelabai kas yra. palyginkime su Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejumi ar Ivanausko zoologijos muziejumi, ekspozicija daaaaug platesnė, o bilietas 5 lt, o jei dar palyginsime su Zoologijos sodu, kuris tikrai įdomesnis ir reikalaujantis daugiau lėšų išlaikymui nei Trakų muziejus, ima tik 10 Lt už bilietą. Kažkokie čia paradoksai gaunasi.

_________________
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: laiptelis po laiptelio artėkite prie dangaus
StandartinėParašytas: Gegužė 22nd, 2014, 10:46 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Užsiregistravo: Rugsėjis 6th, 2009, 12:40 pm
Pranešimai: 5104
Atsijungęs
jei grįšime prie KONTRUKTYVIOS diskusijos, tai iš dalies sutinku su tavimi. taip, muziejų kainos yra problema, kaip ir kitų kultūros įstaigų (pvz., teatrai). tikrai įkandami ne visiems.

tačiau čia aš galiu labiau kalbėti apie muziejus/lankytinus objektus. paprastai mažesnės kainos yra į tuos muziejus, kurie yra nors dalinai išlaikomi valstybės. Visi tavo išvardinti muziejai tokie ir yra. (beje, Trakai užsikėlė kainas iki 18 litų suaugusiam asmeniui, tačiau lankytojų srautai ten nemažėja, nors ekspozicija nėra keičiama). ar yra ką žiūrėti? vėlgi, priklauso nuo požiūrio, interesų ir panašiai, taip pat nuo paties personalo.
egzistuoja muziejai, į kuriuos galima nuolat įeiti nemokamai. tačiau čia yra įsipareigojimų specifika. yra begalė variantų ir šioje terpėje: pvz., įmonė, norėdama gauti kažkokias valstybines lengvatas, sutinka išlaikyti kažkokį muziejų. jiems nesvarbu, ar bus lankomas, bet jis turi būti veikiantis. arba kokia galerija, kuriai svarbu, kad MATYTŲ jos ekspozicijas nemokamai - galbūt tokiu būdu bus pritrauktas potencialus pirkėjas.
muziejai/objektai, kurie gyvena iš savų pajamų nori-nenori, bet kels kainas, nes nuo to priklauso jų išgyvenimas, veikla ir panašiai. iki begalybės nekels - privalo būti bent minimalus konkurencingumas, t.y. kainų "lubos", nes kitu atveju tikrai neišsilaikys, kad ir koks įdomus būtų. tokių muziejų Lietuvoje daugėja. tikrai sutinku, kad kainos kartais "kandžiojasi", tačiau nėra neįkandamos net "jautrioms" socialinėms grupėms, kurios skaičiuoja kiekvieną litą, o dažnai ir centą. kita vertus, labai dažnai tokie muziejai/objektai rodo aktyvumą rengiant renginius, paskaitas, įvairius projektus, organizuodami parodas ir panašiai. ar tai domina lankytojus? vėlgi, priklauso nuo pateikimo, tikslinių grupių bei pačių (potencialių) lankytojų interesų.
vėlgi, labai siūlyčiau nesiremti tik pirminiu įspūdžiu - kainų lentele ar juo labiau gandais ar "pasibėdavojimais". nes už skaičiukų slypi begalė dalykų, kurių lankytojai nemato ir vargu, ar norėtų matyti :)

į klausimus, susijusius konkrečiai su temos pradžioje minėtu objektu, atsakinėju gyvai ar per pm.

_________________
Aš - ne Dievas, kad atleisčiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: laiptelis po laiptelio artėkite prie dangaus
StandartinėParašytas: Gegužė 22nd, 2014, 11:03 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Užsiregistravo: Rugpjūtis 14th, 2009, 12:18 am
Pranešimai: 7524
Miestas: K Pax
Atsijungęs
Na tai neįtikino, kodėl tokia kaina. Esmė ta, kad pensininkai išties skaičiuoja kiekvieną litą. Jie atėję į knygyną kokį pirmadienį ir pamatę kad trečiadieniais pas mus 5 proc. nuolaida taikoma, ateina pirkti knygos trečiadienį, nors realiai sutaupo tik litą kitą, aš asmeniškai tikrai neičiau dėl tokios nuolaidos, na nebent pirkčiau kažką už kelis šimtus litų, tai tada kažkiek pasijaučia, tad tokie žmonės kai kaina kandžiojasi, neis į muziejų. O mano manymu, geriau būtų padaryti, kad muziejai ir kitokios kultūrinės įstaigos būtų prieinamos visiems. Šiaip va man patiko japonų vadybos paskaitos, kai lankiau jas universitete. Ten esmė buvo tokia: geriau prekę parduoti pigiau, nei brangiau, nes pigiau nupirkta bus už didesnę pinigų sumą, nei už brangesnę. Pvz. prekė kainuoja 10 lt ir pigesnis variantas 5 lt. Esmė ta kad už 10 Lt nusipirks tarkime 5 žmonės, nes kitiems atrodys per brangu, o jei būtų už 5 lt tada nusipirktų 15 žmonių, nes kaina nesikandžioja. Deja mūsų vadybininkai to nesupranta ir užplešia kainas. Va pas mus vieną knygiūkštę padarė po 5 lt, nupirkdavo po vieną kitą, nuleidome kainą iki 3 lt ir parduota buvo jų laaabai daug. Čia principas tas pats, norite kad būtų didesnis pelnas, darykite mažesnes kainas. Paradoksalu, bet pažiūrėkime kaip gyvena statistinis lietuvis ir statistinis japonas. Akivaizdus skirtumas. Na bet mūsų tautiečiams dar daug žolės apdirbti reikės kol tai supras.

_________________
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: laiptelis po laiptelio artėkite prie dangaus
StandartinėParašytas: Gegužė 22nd, 2014, 11:28 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Užsiregistravo: Rugsėjis 6th, 2009, 12:40 pm
Pranešimai: 5104
Atsijungęs
apie japonų gyvenimo realijas gal nepradėkime? jie ten turi begalę gerų dalykų, kurių tikrai verta pasimokyti, tačiau yra ir kitokių, kurių nelinkėčiau nė vienam kraštui.

dėl kainų - galbūt ir taip. galbūt toks principas suveikia knygyne (tikrai neįsigilinusi ir čia neskelbsiu išminties, tačiau kaip sudaromas "perkamiausių knygų sąrašas" žinau ir aš - savu kailiu patirta). tačiau čia yra ir lietuvių "tendencija" - kad ir kokia kaina bus, visvien bus negerai. esame darę ir nemokamas dienas, tai būdavo priekaištas: na, kaip tokius dalykus galima nemokamai rodyti?.. reikia suprasti vieną dalyką: visiems neįtiksi. tikrai visada bus dėl ko skųstis ir jei pradėsi paisyti visus nusiskundimus, tai normalios veiklos nebus. o palaidos balos anksčiau ar vėliau išdžiūsta, t.y. - jų nebelieka.
kitas dalykas: pasakyk lietuviui, kad TIK ŠIANDIEN, SPECIALIAI JUMS bus pritaikyta nuolaida padangoms, tai tikrai atsiras tokių, kurie nusipirks padangų komplektą net neturėdami automobilio - JUK AKCIJA. toks jau tas lietuviškas mentalitetas.

turiu pasakyt, kad kuo toliau, tuo mažiau tikiu įvairiais pasibėdavojimais (YPATINGAI iš lietuvių pensininkų). sutinku, kad jie skaičiuoja (ir kiekvieną litą, o dažnai net ir baltus centus), bet dar dažniau tai jau tampa "principo reikalu" - pabėdavot, kaip brangu, kaip "nuplėšt paskutinius marškinius nori" ir panašiai - avdrug pavyks "išklenčint ką". nepavyko? na, ok, tai ryt pensija, o šiandien piniginėj turiu "šiaip atliekamus" šimtą litukų...

sutaupyt nori visi. ir labai sveikintina, jei tas pavyksta ar yra galimybė tą padaryt (atskiros dienos, kada taikomos nuolaidos, lengvatos ir visa kita - aš tik už tokius dalykus), kol tai netampa naglumu. o naglumo, kai pamatai per dieną po kelis šimtus (jei ne kelis tūkstančius ) žmonių, yra gerooooookai daugiau nei realaus negalėjimo.

be to, tie žmonės, kurie IŠ TIESŲ NORI patekti nemokamai ir TIKRAI NEGALI susimokėti... jiems yra sąlygos sudarytos. ir net netingima jas paaiškinti, o bet tačiau kad... vėlgi, patirtis parodo, kad gal netaip baisiai ir reikia, netaip baisiai ir negali... juk pabėdavot nebus dėl ko :)

ciniškas požiūris? taip, bet kai išmoksim pikybiškai nesinaudot negaliomis, tada galėsim kalbėt apie jautrumą. o kolkas. skūra stora, bet nėra nepermušama :)

_________________
Aš - ne Dievas, kad atleisčiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: laiptelis po laiptelio artėkite prie dangaus
StandartinėParašytas: Gegužė 23rd, 2014, 8:54 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Užsiregistravo: Rugpjūtis 14th, 2009, 12:18 am
Pranešimai: 7524
Miestas: K Pax
Atsijungęs
Na tai ką parašei tik patvirtina ką rašiau prieš tai.
Kažkokia beprasmė ir neįdomi diskusija gavosi, sėkmės

_________________
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: laiptelis po laiptelio artėkite prie dangaus
StandartinėParašytas: Gegužė 24th, 2014, 11:04 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Užsiregistravo: Rugpjūtis 17th, 2010, 1:19 am
Pranešimai: 871
Atsijungęs
Pavadinti visą šitą galima asmeninių santykių perkėlimas į kosminę tragediją.

_________________
All this rage, and all this hate,
It burns me deep inside,
And still it is, the only thing, keeping me alive.
The one true nature of my soul, the giant lives in me.


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: laiptelis po laiptelio artėkite prie dangaus
StandartinėParašytas: Gegužė 25th, 2014, 8:41 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Užsiregistravo: Rugpjūtis 14th, 2009, 12:18 am
Pranešimai: 7524
Miestas: K Pax
Atsijungęs
Kad čia nieko nepadarysi kai panelė sujautrintai reaguoja į viską ką bepasakyčiau ir visiškai čia nesvarbu ar tai retorinis pasakymas ar pasakymas visai ne jai, jai tai skaudi tema :)

_________________
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Pam pa ram dangus
StandartinėParašytas: Gegužė 25th, 2014, 10:49 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Užsiregistravo: Rugsėjis 6th, 2009, 12:40 pm
Pranešimai: 5104
Atsijungęs
insanity, nimbą pasitaisyk - kreivokas :) tamsta vaikinas, oi, VYRAS , nesugeba nieko gražaus pasakyti, o tik remtis VBS'u, kad belenką neigiamo pasakyt apie tai. tokia jau ta insanity prigimtis: pavaryti "lyg tarp kitko", sukelti bangas, apkaltinti kitus/pasityčioti/pašiepti/patraukti per dantį/gandais pasidalinti, o pačiam iš balos išlipti dar ir nuteisus kitus, kad kiti "labai jautriai reaguoja"... nieko naujo po saule... tik kai kurie dalykai nesikeičia ir toks vienkartinis susidūrimas tik padeda tuo įsitikinti :) ačiū Dievui, o ir tau, insanity, kad neleidi visko uždengti užmaršties dulkėmis :) tik dar kartą parodo, kad kai kurie suprasti dalykai buvo teisingi :)

ignoruoti? kol varo asmeniškai ant manęs/mano šeimos/mano padvėsusio šuns, tol tegul varo (lyg pirmas kartas būtų...), bet kai pradedama iškraipyti objektyvi informacija VBS'u, nu pardon... neaišku - klausi. paaiškinimai neatitinka tavo nuostatų? vaje, kaip tau nepasisekė. bet realybė yra tokia, kokia yra. nepatinka - tavo problemos.

Ir savo postą, kur pradėjai asmeniškumus savsiem ištrynei? Ko gi? Sveikinu, vyre. Tau pavyko :)

beje, kvietimas viską išsiaiškinti PAČIAM (o ne VBS lygmenyje) galioja :) ir nesuprask klaidingai - jokių asmeniškumų.

_________________
Aš - ne Dievas, kad atleisčiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Pam pa ram dangus
StandartinėParašytas: Gegužė 26th, 2014, 8:06 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Užsiregistravo: Rugpjūtis 14th, 2009, 12:18 am
Pranešimai: 7524
Miestas: K Pax
Atsijungęs
Iš kur tiek pykčio? Išvis apie tave nieko nešneku, nes nematau prasmės knaisiotis po praeitį. Praeitis praėjo ir nebegrįš. Bet kaip matau tau tai itin svarbu. Tai gal knaisiokis tyliai, nes niekam neįdomu kas buvo, juo labiau iš to nereikia daryti viešo pasiardymo, nes tai mažiau kam nors rūpi. Jei tau kyla problemų, kad esant forume ar dar kur nors bandau diskutuoti, kam beje forumas ir skirtas, tai nebediskutuosiu su tavimi. Man tai paprasčiausiai nerūpi. Žodžiu, gal be reikalo čia rašau, bet tiesiog žinok, man nerūpi tau nei įkasti, nei pulti, nei dar kaip nors paniekinti. Tu man tiesiog esi vienas iš daugelio žmonių kuriuos sutikau savo gyvenime, kurie atėjo ir išėjo. Žodžiu be reikalo greičiausiai bandžiau užmegzti pokalbį, daugiau su tavimi nebekalbėsiu, jei tau dėl to kyla problemos. Gal kada galėsi ramiai, be nervų bendrauti, tada pratęsime pokalbį. O dabar nepyk, nenoriu bartis, jei nori toliau daryti kažkokią dramą, daryk. Man tai nerūpi.
Sėkmės :)

_________________
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Pam pa ram dangus
StandartinėParašytas: Gegužė 26th, 2014, 9:58 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Užsiregistravo: Rugsėjis 6th, 2009, 12:40 pm
Pranešimai: 5104
Atsijungęs
dėl kainų politikos ir lankytojų požiūrio nuomonę išsakiau. tavęs tai netenkina. su tavimi į asmeniškumus nesileisiu, bet jei pradėsi stumt, tai atgal gausi tais akmenimis, kuriuos pats sumėtei. viskas. "diskusija" baigta.

_________________
Aš - ne Dievas, kad atleisčiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Pam pa ram dangus
StandartinėParašytas: Gegužė 27th, 2014, 6:39 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Užsiregistravo: Rugsėjis 14th, 2010, 8:02 pm
Pranešimai: 7500
Atsijungęs
Pasigailėjau gi ir paklausus...


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Pam pa ram dangus
StandartinėParašytas: Gegužė 31st, 2014, 12:03 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Gruodis 28th, 2010, 3:27 am
Pranešimai: 1911
Miestas: Aberdeen
Atsijungęs
Tiu tiu ru ru tiu tiu ru ruuuu SANTA BARBARA serija 1479


Prikabinti failai:
375px-Santabarbaratitle.jpg
375px-Santabarbaratitle.jpg [ 24.81 KiB | Peržiūrėta 4538 kartus(ų) ]

_________________
Gyvenimas nenumatė padaryti iš mūsų tobulybės. Tobulybių vieta muziejuje. /E.M.Remarkas/
Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Pam pa ram dangus
StandartinėParašytas: Gegužė 31st, 2014, 9:46 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Užsiregistravo: Rugpjūtis 14th, 2009, 12:18 am
Pranešimai: 7524
Miestas: K Pax
Atsijungęs
Eliza, geras pastebėjimas. Sunku, kai su žmogumi bandai bendrauti, o jis iš to dramą daro.

_________________
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Pam pa ram dangus
StandartinėParašytas: Gegužė 31st, 2014, 7:00 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Užsiregistravo: Liepa 5th, 2009, 11:24 pm
Pranešimai: 6423
Miestas: Naujoji Jeruzalė :)
Atsijungęs
Tai gal čia sustokime ir netęskime...

_________________
Nesvarbu, kiek gyvenime metų. Svarbu, kiek metuose gyvenimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007