Dabar yra Spalis 18th, 2018, 6:57 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Pranešimo tema: Aš ne kupranugaris
StandartinėParašytas: Liepa 25th, 2016, 10:16 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Некрейпките демесйо и шита оффтопика, тиесйог кас карт скайтидамас Анди прнешимус присимену шита павеикслели
Paveikslėlis
О дабар тяските :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Ką veikia teologija?
StandartinėParašytas: Liepa 26th, 2016, 8:47 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
Fox'ai, iš tavęs kuris esi baigės teologiją, šitoje temoje tikėjausi kažko normalaus. Suprask, čia mano supratimo ir išminties nėra. Tai Jo žodis, tai Dievo Žodis, Jėzus Kristus. Mano supratimas yra nieko vertas. Aš niekas be Jo. Aš kaip ir visi esu tik dulkė. Todėl nereikia tyčiotis. Nes jeigu aš kalbu nesavo žodį, o Jo, tai nebijai, kad gali iš Dievo pasityčioti?
Augustas rašė:
Iš kur žinai, kad yra Šventoji Dvasia?
Nes Dievo žodis taip sako ir aš tikiu.
Cituoti:
Ką reiškia "saugus Jėzuje"?
Reiškias, kad nematysi antrosios mirties, reiškias kad užantspauduotas į amžinybe. Dievas amžinas ir kas yra jame yra saugus ir gyvens amžinai.
Cituoti:
Kas yra Apreiškimas?
Kai pamatai kažką, ko ankščiau nematei. pvz. Dievo žodyje, kai kažkas buvo uždengto ir atidengta.
Cituoti:
Ar būtinai apreiškiama tik Tiesa, o gal gali būti apreiškiama ir netiesa?
Taip tikiu, kad yra apreiškiama ir ne tiesa, bet tada tai ne nuo Dievo, nes Dievas nemeluoja :)
severas rašė:
Gerbiamas Andi414, kaip manai, kurie krikščionys suklydo ir neatsižvelgė į Dievo apreiškimą aiškindami Bibliją? Negali būti, jog visos krikščioniškos ir pseudokrikščioniškos konfesijos yra teisios arba visos klysta. Kažkurie ėmėsi iniciatyvos į savo rankas ir nusispjovė į Dievo apreikštą tiesą.
Na, kad visos denominacijos butu teisios, tai taip, tai neįmanoma. Bet kad visos klystu, deja tai yra įmanoma. Juk pati pirma bažnyčia kuri organizavosi yra Romos katalikų bažnyčia ir iš jos atskilo visos krikščioniu denominacijos ir organizacijos. Aišku skilimai vyko ir vyksta ir jau denominacijose, bet vis tiek turi šaknis su Romos kataliku bažnyčia. Todėl šia diena jos visos klysta, kaip ir pati Romos katalikų bažnyčia. Nesakau kad katalikų bažnyčia klydo nuo pat pradžių, bet kai susijungė su Romą ir įsileido į vidų pagoniškas tradicijas, nuo tada ėmė klysti, nes nusigręžė nuo Dievo žodžio.

Cituoti:
Tiesa, gi tu, Andi414, nemanai, ne taip kaip aš; tu gi, pacituosiu:
Cituoti:
o aš žiūriu į Dievo žodį
. Tad pasidalink tuo ką matai, būk geras. :liuks:
Dievą, Dievą Savo Žodyje.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 26th, 2016, 9:17 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Andi414 rašė:
Fox'ai, iš tavęs kuris esi baigės teologiją, šitoje temoje tikėjausi kažko normalaus

Taip, mes jau žinome, kad visi esame durniai :)
Jei nori, kad normaliai diskutuotume, tada keisk arba toną arba stilių, arba geriau ir viena ir kita, nes ateini ir visas noras ne tik kad diskutuoti, bet ir apskritai skaityti prapuola :) nepyk, bet neturiu tokiose situacijose pakantumo, per tiek metų jau nebeturiu :) sorry jei aštriai rašau, bet žinai, kaip sakė JK: Mt 26,52
Ir primenu, kad jau ne kartą tau sakiau, kad kol visus laikysi durniais, tol su tavimi nediskutuosiu :) tad dar kartą prašau nepykti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 26th, 2016, 9:59 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
Parodyk, nors viena mano citatą, kur nors kanors taip pavadinau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 27th, 2016, 8:01 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Tau forume daug kas sako, kad tavo tonas ir kalbėjimo būdas, tad aš tavo vietoje pasidaryčiau išvadas, o neįrodinėčiau kad nesu kupranugaris :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Aš ne kupranugaris
StandartinėParašytas: Liepa 27th, 2016, 7:02 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
Fox'ai, ne apie tona klausiau. Kalbėjimo būdas? Ar aš tyčiojos taip kaip tu? Tu kuris esi adminas ir turi buti visiems pavyzdys, elgiesi taip negražiai? Netiki, kad mane iš karto užblokuotum, jeigu aš su tavim taip pasielgčiau? Ir gal adminams forumo taisyklės negalioja? Ir Fox'ai rašai lozungą, nes negali pateikti faktu, nes niekur niekada nieko nelaikau kvailu. Bet jeigu tau nuo to geriau Fox'ai, kada juokiesi iš žmogaus ir tyčiojęs, tai pirmyn. Bet tai parodo tavo vaisius, tai parodo tave, tavo vidų, tavo sielos būklę. Ir tu tai žinai Fox'ai. Todėl telaimina Dievas Augustą gausiai ir Andrių Kulikauską, nes jie širdyje tikrai neturi pikto.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 27th, 2016, 7:28 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Andi, nesiteisink :)
Esmė ta, kad jei tu nemandagus, tada ir su tavimi elgiamasi nemandagiai. Mano mandagumo limitą tu išeikvojai jau seniai :)
Tiesiog, dar kartą perskaityk ką ir kaip rašai :) visas tavo tekstas byloja: Jūs esate paklydę, bet aš atėjau jums paskelbti tiesą.
Tai nori nenori kels konfliktą (jei nepastebėjai, visi kas su tavimi kalba yra konflikto pozicijoje ir ne todėl, kad nemoka diskutuoti, bet dėl tavo pozicijos ir kalbėjimo būdo, juk tie žmonės tarpusavyje laisvai susikalba). Tai klausimas: ar čia visi nenormalūs, ar tu provokuoji konfliktines situacijas? :)

O apeliavimas a la kas ant kito sakė ant savęs pasisakė, nepraeis, nes:
1. Čia ne vaikų darželis
2. Kaltės permetimas kitam, arba bandymas nukreipti ugnį nuo savęs yra argumentacijos klaida :) šiuo konkrečiu atveju sakyčiau neblogai atmiežta su Raudonos silkės argumentacijos klaida :)

Nepyk, bet kaip jau sakiau, esu pakantus, bet kai kantrybė išsenka, tada pakantumas išgaruoja. Ne be reikalo mane vadina Evil Adminu šiaip jau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 27th, 2016, 8:57 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
fox'as rašė:
Andi, nesiteisink :).......visas tavo tekstas byloja: Jūs esate paklydę.

Va dėl šito tai ir nesiteisinsiu. O kam tie, neteisingi kaltinimai beremi? Nereikia išpusti ir pagražinti. Nes neatėjau čia kažko kvailinti ar dar kaip nemandagiai, ką daryti, kaip kaltini. Bet taip šaukiu, kad ne tuo dievu sekate, taip šito neneigiu. Taip šaukiu ir kaip manai koks tonas turi buti, kai žmogus šaukia? Kai žmogus šaukia, kad priartėjo Dievo karalyste, kad laiko liko labai mažai. Kad gyvename paskutinėj dienoj. Teismas priartėjo, pjautuvai paruošti pjūčiai. O kad kyla žmonių širdyse noras konfliktuoti, tai taip visais laikais buvo. Kalbėk žmonėms, ką jie nori girdėti, tuomet busi geras, bet tik sakyk tai ko nenori girdėti, bet kas yra Tiesa, tuomet kyla konfliktai. Ir nieko savo nerašau. Ar parašiau ką nors ko nėra Dievo žodyje? Kristus yra sakės.

"Mt 7,13 “Įeikite pro ankštus vartus, nes erdvūs vartai ir platus kelias veda į pražūtį, ir daug yra juo įeinančių."

Ir 1 Pet 4,18 sako " Ir jeigu teisusis vos ne vos išsigelbės, tai kur pasidėti bedieviui ir nusidėjėliui!"

Nešaukčiau jeigu man nerūpėtu žmonės. Nešaukčiau jeigu nebūtu meilės manyje ir nedegtu ta ugnis, kuri dabar dega. Jeigu tik Dievas tau apreikštu tai ką man apreiškė, šauktum dar garsiau už mane ir ta pati ką aš šaukiu. Tikiu, kad dar daugiau nuveiktum nei aš, nes esi veiklesnis. O tegul Dievas tau parodo Tiesą, tegul tau atveria dvasini regėjimą, tegul Jis paliečia tavo širdį, tegul Jis uždega ta ugnį tavyje. Tada tu tikrai trokši Dievo, tada tu dirbsi Jo darbus. Tada Jo dovanos kurios yra tavyje, tada tik jos įgis dinamiką. Nes mechanika, be dinamikos nieko verta. Och kad tik Jis tau parodytu Tiesą. O tada tu tikrai nepavargtum ir nesakytum, kad tavyje kažkas išseko, nes kai tu esi Kristuje VISKO Šaltinyje, niekados tau niekas neišsektu. NIEKADOS

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 28th, 2016, 7:21 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Andi414 rašė:
Nešaukčiau jeigu man nerūpėtu žmonės. Nešaukčiau jeigu nebūtu meilės manyje ir nedegtu ta ugnis, kuri dabar dega. Jeigu tik Dievas tau apreikštu tai ką man apreiškė, šauktum dar garsiau už mane ir ta pati ką aš šaukiu. Tikiu, kad dar daugiau nuveiktum nei aš, nes esi veiklesnis. O tegul Dievas tau parodo Tiesą, tegul tau atveria dvasini regėjimą, tegul Jis paliečia tavo širdį, tegul Jis uždega ta ugnį tavyje. Tada tu tikrai trokši Dievo, tada tu dirbsi Jo darbus. Tada Jo dovanos kurios yra tavyje, tada tik jos įgis dinamiką. Nes mechanika, be dinamikos nieko verta. Och kad tik Jis tau parodytu Tiesą. O tada tu tikrai nepavargtum ir nesakytum, kad tavyje kažkas išseko, nes kai tu esi Kristuje VISKO Šaltinyje, niekados tau niekas neišsektu. NIEKADOS

Va, akivaizdus patvirtinimas mano žodžiams :)
Tu manęs gyvenime ko gero nei kart nematęs, bet jau nustatei, kad neturiu Dievo dvasios ir t.t. tu pabrėžei kad tų dalykų aš neturi ir leidai suprasti kad juos turi :)
P.S. Manau reikėtų pradėti skirti šventumą ir šventeiviškumą :) tiesa, čia ne apie tavo dvasinę būklę, bet apie bendravimo būdą kurį čia matau :)

Cituoti:
Nešaukčiau jeigu nebūtu meilės manyje ir nedegtu ta ugnis, kuri dabar dega.

Kiek pamenu įtikėjai prieš pora metų? Tai pasakysiu tau naujieną: ta ugnis pradžioje pas visus būna ir tada visi kenčia nuo vadinamojo konvertiti sindromo :) vėliau dvasinė sveikata susitvarko ir prasideda tikrs dvasinis gyvenimas, o ne nesąmonių darymas ir visų nervinimas kuris pradžioje dažniausiai ir lydi karštą naujoką Jėzaus mokymo skelbėją :)
Va kai nurims ugnies pliūpsnis ir prasidės normalus degimas (nes pliūpsnis nieko nesugeba uždegti, o nurimusi ugnis degina laaabai) tada ir pašnekėsime :)
o kol kas siūlau baigti šitą turgų :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 28th, 2016, 8:23 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
fox'as rašė:
Va, akivaizdus patvirtinimas mano žodžiams :)

Buk sąžiningas Fox'ai, tu negalėjai rasti jokiu patvirtinimu tuo kuom kaltini. O tai ką aš pats pripažįstu, tai nėra paslėpta ir tam patvirtinimu nereikia :)
Cituoti:
Tu manęs gyvenime ko gero nei kart nematęs, bet jau nustatei, kad neturiu Dievo dvasios ir t.t. tu pabrėžei kad tų dalykų aš neturi ir leidai suprasti kad juos turi :)

Žmogaus nereikia matyti, užtenka pabendrauti, kad suprasti jo dvasinę būklę. Metalą juk klausai, išjuokti žmonės mėgsti. Ir pats sakai pacituosiu:
Cituoti:
Ne be reikalo mane vadina Evil Adminu šiaip jau

Tai viena, o antra esi priėmęs pasaulio mokymą, o ne Dievo. Ir tai yra žvėries anspaudas. Ir trečia aš tau nieko nedaviau suprasti, to ko neparašiau, nes tai tu pasakei.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 28th, 2016, 11:58 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Andi414 rašė:
Ir trečia aš tau nieko nedaviau suprasti, to ko neparašiau, nes tai tu pasakei.

Nežinau kas čia įvyko, bet kad žmonės girdi tai, ką nori girdėti, savo kailiu patyriau..

Tęskite :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 29th, 2016, 8:23 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Andi414 rašė:
Buk sąžiningas Fox'ai, tu negalėjai rasti jokiu patvirtinimu tuo kuom kaltini.

Aš ir neieškojau, bet jei tau reikia citatų taip prašau :)

Cituoti:
Žmogaus nereikia matyti, užtenka pabendrauti, kad suprasti jo dvasinę būklę. Metalą juk klausai, išjuokti žmonės mėgsti. Ir pats sakai pacituosiu:

1. Tikrai nepakanka paskaitinėti internete ką rašo žmogus, kad suprastum jo dvasinę būklę. Štai tu vertini pagal tai ką parašiau ir staiga nustatai koks mano santykis su Dievu, kaip aš tikiu ir t.t. Nusprendi kad klausau metalą, nors jo neklausau, aiškini kad išjuokiu žmones, nors aš traukiu per dantį tik šventeivas, kurie save iškelia aukščiau kitų, vaizduodami baisiai šventus ir aiškina kietiems kokie jie netikėliai :) o tada susikūręs iliuzinį žmogaus įvaizdį laikai jį žlugusiu žmogumi. Net ir šitame pranešime pasakei, kad aš esu netikintis su žvėries antspaudu :) ir tokie pareiškimai dažni, o apie paniekinantį požiūrį tavo pranešimuose, jau ne kartą kalbėjau, o ir šitame pranešime kaip matai jo būta :)
Žodžiu, suprantu, kad esi konvertitas ir manaisi esąs baisiai šventas ir viską žinantis, bet tai praeis :) per tavo dabar patiriamą konvertito sindromą praeina praktiškai visi kovertitai ir tai normali dvasinės kūdikystės fazė, tik suprask, kad žmonės kurie į Jėzų tiki 20 ir daugiau metų šiek tiek kitaip viską vertina, jie ragavę savo dvasiniame gyvenime ir šilto ir šalto, tad nereikia jų mokyti kaip gyventi, nes nepyk, bet gaunasi kad viščiukas vištą moko kaip kiaušinius dėti :)
Dar vienas konvertitų paradoksas: jie puola gyvai tikintiems krikščionms aiškinti kad jie yra netikintys. Sugaišta daug laiko knisdami protą saviems, kai tuo metu pilna žmonių kurie Jėzaus nepažįsta ir Evangeliją reiktų skelbti jiems :)

Cituoti:
Tai viena, o antra esi priėmęs pasaulio mokymą, o ne Dievo. Ir tai yra žvėries anspaudas. Ir trečia aš tau nieko nedaviau suprasti, to ko neparašiau, nes tai tu pasakei.

O duoti ir nieko nereikėjo :) juk pats vertini ir dvasinį lygį nustatinėji iš to kas parašyta, tai nepyk, kad ir tave vertina iš to ką rašai :) nes kitaip gaunasi kaip pas Orvelą: visi gyvuliai lygūs tik kai kurie lygesni už kitus ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 29th, 2016, 8:54 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
Gerai Fox'ai aš tave suprantu, dėl to ką čia parašei. Vertinu pastabas ir pastebėjimus rašomus normaliu būdu, be jokiu traukimu per dantį. Nes visu pirma kiekvienas tikras krikščionis ir turėtu taip elgtis. O į mano toną ar rašymo būdą nereikėtu kreipti dėmesio, esmė yra ką būtent rašau. Aš aplamai nenoriu ir nemėgstu veltis į asmeniškumus ir aš niekada nežiūriu, kaip žmogus parašė, o žiūriu ką rašo ir kodėl taip rašo, kodėl taip galvoja ir liginu visa tai su Dievo žodžių. Todėl bendravimas būtu daug įdomesnis jeigu nesiveltume į asmeniškumus, visi mes kaip asmenis esam skirtingi ir prie geru noru galima vienas kita suprasti. Nes tai ką aš rašau, rašysiu ir po 20 metų ta pati ir dar daugiau, nes busiu dar stipresnis Dievo Žodyje. Ir išvis kodėl aš rašau krikščionims? Todėl kad krikščionis nori kalbėti apie Dievą, o netikintis ne. Bet jeigu netikintis susidomi, tada žinoma kad kalbu ir rašau su dideliu noru.

Dabar noriu kai ką pasakyti svarbaus ir tuo pačiu sudėti taškus ant( i ). Nesvarbu kas yra kokios būklės dabar, tai dar ne nuosprendis, kad jau tas žmogus žuvęs. Nes jeigu taip butu, tuomet ir kalbėti ir vargintis ir ta žmogų varginti nebūtu jokio tikslo tai viena. O antra nesvarbu, kad aš ir Tiesa rašau, tai manęs neišgelbėja. Po kūniškos mirties aš galiu butį žuvęs, nes galiu ir pats nuslysti nuo Dievo žodžio. Be Dievo malonės niekas nuo to neapsaugotas. Todėl kol Dievas nepadarė manęs šventu ir nepripildė Savo Šventosios Dvasios, tol nesu aš šventuolis kaip rašai. Tiesiog per tuos asmeniškumus mes patys vienas kita tokiais padarėm.

Tad kodėl Fox'ai neįsiklausai į tai ką rašau ir kodėl nenori aptarti tai iš savo pozicijos, tai butu kur kas naudingiau, ir man ir tau. Galėtum vėl sukoncentruoti savo žinęs. Manau tai butu visiem įdomu apžvelgti vėl ir vėl Šventą Raštą iš įvairiu pusiu ir iš nauju pusiu. Nes jeigu netrauktum tai į asmeniškumus, duodu žodį, kad nebeteks tau skaityti mano negražaus tono. Esam suaugę žmonės ir galime susitarti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2016, 7:39 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Pagaliau tikra atvira diskusija, kurioje kiekvienas iš jūsų parodėt savo dvasingumą ir susitvardymą.
Linkiu toliau tęsti šią diskusiją čia, kol galitinai bus išmėžtas mėšlas iš vidaus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 12th, 2016, 7:23 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Net ir šventieji septynis kart per dieną nusideda :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume