Dabar yra Gruodis 14th, 2019, 2:05 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 261 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 3:34 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Cituoti:
nesiparink Dievas yra

Ir net ne vienas :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 4:05 pm 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Balandis 2nd, 2015, 7:52 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 4:19 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Cituoti:
Trys Viename

Arba kruva visur :D (gerai, gal jau uzteks, o kadangi kieno žinute paskutine tas ir kietesnis, tai tikrai si galetu buti paskutine :D )

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 4:42 pm 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
676 rašė:
Dominus Inferni rašė:
manau skirtumo cia isvis nera, baznyciai reikia velnio, nes pas dieva su pinigais problemos ir jis negali jai paaukoti, todel su dieviskaja velnio pagalba i baznycia atvaromi zmones. uzuot prisieme atsakomybe jie kaltina velnia. uzuot ivertine savo pastangas, jie slovina dieva. tas skirtumas beprasmishkas.

netikiu nei dievu, nei velniu ir nesuprantu jusu teiginiu pagrystumo. mirshti kai biologishkai negali funkcionuoti organai, ir nieko nebuna. supuni tiesiog. ateis teismas? manau teismas yra zmogaus kurinys kaip ir dievas. niekaip negaliu suvokti kokius vejus cia vaikotes. ir tarp kitko, visai neapsidziaugciau sutikes tokius zmones kaip jus pries pora simtu metu, nes mastau kitaip.

kaip cia man kazkas siule jau rankas nusikirst kopijuodamas mato citatas ir kad geriau isvis nevaiksciociau ir buciau suluosintas.

tai dar labiau irodo jusu kraugerishkuma, ir jokiu bendrazhmogishku vertybiu nebuvima jog pasakiau kad dievo nera.
primena isties ta pasaka kur vaikas vienintelis pasake kad karalius nuogas.

Lex talionis.

Tada tavo gyvenimas turi pačią "giliausią" gyvenimo prasmę: gimei - valgei - šikai - numirei - supuvai :P Ką tu bedarytum ir ko besiektum - viskas supūs ir išnyks :D Vienintelė nauda iš taip mąstančių, kad jie pavirs trąšomis :D Taip mąstantys, kaip tu, yra patys tobuliausi karvės mina fabrikai: ką besuvalgytų - vistiek iššiks.
Na, dar gali būti, jei ves ir turėsi vaikų, tai prigaminsi ateičiai "biologinių trąšų" 8)

Sakai, kad mąstai kitaip...Kokia prasmė kitaip, ar iš viso mąstyti ir diskutuoti apie gyvenimo vertybes, jei tai išnyks? Kokia prasmė, ar tu vaikščiosi, ar busi suluošintas, jei vistiek supusi?

O kodėl tas velnias, kuris žino kaip uždirbti babkes ir kuris neturi problemų, taip stengiasi savo "dieviškomis" galiomis, kad žmonės eitų į Dievo bažnyčią ir suneštų "vargšui" Dievui, kuris pateko į "finansinę krizę" pinigus?

Kažkas tavo mąstyme nelogiška :shock: Pagrįsk

nejuokink vaike. jei nesuvoki kad as irgi galiu kurti, ir tu jau esi kazkokia aukstesne rushis, tai jau tavo problema, ne mano.

as isvis netikiu nei i dieva, nei i velnia, o kunigai lai tegu eina geriau nama pastato, uzuot skaite ir pezeje is knygu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 4:53 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Ir ką tu gali kurt? Kaip pats sakei, tapti po mirties "trąša", ar vis dėlto turi daugiau sugebėjimų? Papasakok 8)

Jei netiki nei į Dievą, nei į velnią, tai į ką tiki?

Jei užkliuvo tau kunigai, tai padaryk tą patį, ką siūlai jiems - nepezėk ir eik namo :P Ko čia gaišti laiką ir nusižemini iki mūsų "nusipezėjimo" :D Buk gudresnis :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 5:10 pm 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
676 rašė:
Ir ką tu gali kurt? Kaip pats sakei, tapti po mirties "trąša", ar vis dėlto turi daugiau sugebėjimų? Papasakok 8)

Jei netiki nei į Dievą, nei į velnią, tai į ką tiki?

Jei užkliuvo tau kunigai, tai padaryk tą patį, ką siūlai jiems - nepezėk ir eik namo :P Ko čia gaišti laiką ir nusižemini iki mūsų "nusipezėjimo" :D Buk gudresnis :lol:

mano tikejimas aprasytas la vejaus eilutese, jei ishdrysi perskaityt.

ir ka gi as galiu sukurti?
klausyk, tau gal namus dievas pastate? kompiuteri dievas sukure?
o gal manes zmogumi nelaikai (juk jus krikscionys save aukstesne rusimi laikote), ir neigi bet ka, ka zmogus sukure iki siol?

o kuo cia kunigai geresni, kodel as juos turiu ishlaikyt? veltedziai jie, nedarantys nieko rimto, visus juos tuoj pat pristatyt prie sunkiu darbu, geriau tegu meldziasi uz ka nors naudingesnio, pvz kad visi po karbonada siandien gautume.

nesuprantu kaip gali buti tuscia galvoj kad nesuprasti to kas elementaru.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 5:30 pm 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Balandis 2nd, 2015, 7:53 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 5:45 pm 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
Rūta rašė:
Mielasis Dominus Inferni, manau kovoji su savo pačio susikurtu vaizdu apie krikščionybę (na gal aplinka jį padėjo formuoti).

non serviam

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 5:46 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Dominus Inferni, aš suprantu, kad norisi būt tokiam žmogui "iš savęs", kuris neigia ir Dievą, ir velnią, toks visas sau "visagalis" atrodo, bet matai nėra neutralios zonos..."Kas ne su manimi, tas prieš mane" (Mt12,30;Lk11,23): byloja mums mūsų Viešpats Jėzus Kristus. Taigi vis dėlto tenka rinktis, ir nejaugi tu jau pasirinkai?.. O kas dėl krikščionių puikybės, tai tave kažkas žiauriai apmulkiino tai teigdamas, nes tikras krikščionis ne smerkia neradusius Dievo, o savotiškai jaučiasi atsakingas už juos (bet ne dėl puikybės, tiesiog reginčiajam matyti prieš save į duobę žengiantį neregį, visada norisi jį pastverti už skverno...)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 5:51 pm 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
margreth rašė:
Dominus Inferni, aš suprantu, kad norisi būt tokiam žmogui "iš savęs", kuris neigia ir Dievą, ir velnią, toks visas sau "visagalis" atrodo, bet matai nėra neutralios zonos..."Kas ne su manimi, tas prieš mane" (Mt12,30;Lk11,23): byloja mums mūsų Viešpats Jėzus Kristus. Taigi vis dėlto tenka rinktis, ir nejaugi tu jau pasirinkai?.. O kas dėl krikščionių puikybės, tai tave kažkas žiauriai apmulkiino tai teigdamas, nes tikras krikščionis ne smerkia neradusius Dievo, o savotiškai jaučiasi atsakingas už juos (bet ne dėl puikybės, tiesiog reginčiajam matyti prieš save į duobę žengiantį neregį, visada norisi jį pastverti už skverno...)

zinai, viskas ka pasakysite gali buti panaudota pries jus. man lygiai taip pat jus atrodote neregiai, ir norisi jus pastverti uz stverno, kaip zmogus o ne kazkokios religines bendruomenes atstovas as jauciuosi uz tai atsakingas, kad ijungtumete savo pilkasias lasteles.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 5:53 pm 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Balandis 2nd, 2015, 7:53 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 6:21 pm 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
Rūta rašė:
Pala, tai šiaip turėtum būti labai laimingas, nes tokių kaip tu šiuo metų Lietuvoje labai daug :D o "apgautųjų" nedaug :D

taip, ash laimingas

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 6:47 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
nu jo kunigu daug sudinu yra tinginiu lodoriu, bet yra dar tokiu kurie mus penkis kartu sudejus daugiau dirba su visokiais prasigerusiais prasirukiuseis ir t.t. tai ju darbo neina nepastebeti,

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 8:12 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Cituoti:

Infernai, La Vėjus rašė briedą. Tai net literatūriniu požiūriu ir okultiniu taip pat labai prastas veikalas. Čia tikrai nenoriu įžeisti, tamstos, tiesiog pats vadovavausi šia knygiūksšte, ji dar ir dabar mano lentynoje stovi
be to per dėm jaučiasi kad žmogelis kai pabuvo vargonininku labai jau užpyko ant savo klebono ir per to pykčio prizmę rašė.
Yra daug geresnių veikalų nei La Vėjaus biblija, pasieškok jų ir tada gal nedarysi gėdos prieš žmones. Vadovaujiesi kažkokiu popsu. Man tikrai gėda. Šiaip jau aš didžiuojuosi -žmonmis kurie sugeba gerai diskutuoti prieš krikščionybę. Mano geriausias draugas yra ateistas. Bet mes taip smagiai padiskutuomae jog abu gauname peno. O tu čia sakai netiki niekuo, ir staiga pareiški jog levėjus daro tau įtaką. Kad bent jau kokį Kroulį paminėjęs būtum.
Nes čia dabar tas pats kas rimtų okultistų gretose pasakytum jog tiki Blavackaja.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 8:18 pm 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
insanity rašė:
Cituoti:

Infernai, La Vėjus rašė briedą. Tai net literatūriniu požiūriu ir okultiniu taip pat labai prastas veikalas. Čia tikrai nenoriu įžeisti, tamstos, tiesiog pats vadovavausi šia knygiūksšte, ji dar ir dabar mano lentynoje stovi
be to per dėm jaučiasi kad žmogelis kai pabuvo vargonininku labai jau užpyko ant savo klebono ir per to pykčio prizmę rašė.
Yra daug geresnių veikalų nei La Vėjaus biblija, pasieškok jų ir tada gal nedarysi gėdos prieš žmones. Vadovaujiesi kažkokiu popsu. Man tikrai gėda. Šiaip jau aš didžiuojuosi -žmonmis kurie sugeba gerai diskutuoti prieš krikščionybę. Mano geriausias draugas yra ateistas. Bet mes taip smagiai padiskutuomae jog abu gauname peno. O tu čia sakai netiki niekuo, ir staiga pareiški jog levėjus daro tau įtaką. Kad bent jau kokį Kroulį paminėjęs būtum.
Nes čia dabar tas pats kas rimtų okultistų gretose pasakytum jog tiki Blavackaja.

tai tavo subjektyvi nuomone. pats asmenishkai sutinku ne su viskuo ka rase la vejus, siulyciau viska vertinti objektyviau.
Ar čia tik kalba ne tas kuris, naudojasi žydų pasakėčiomis, kaip argumentais, kuriose teigiama, kad gyvūnai moka kalbėti?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 261 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: