Dabar yra Gruodis 9th, 2019, 3:16 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Pranešimo tema: Juodojo katino svetainė. Pusryčiai su DI.
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 6:33 am 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
Taip, tai netelpa į jokias kitas kategorijas, ir man knieti pasidalinti.

Užsirūkau. Įdomu ir man pačiam paskaitinėti jūsų (atsiprašau bet kitaip liežuvis neapsiverčia, ne aš negėriau) pasvaičiojimus apie dievą (tebūnie iš mažosios). Išsakyta mano buvo tikrai nemažai, ir tiesiog stebina toks aklas tikėjimas į nieką. Man kyla klausimas, kuris nekilo nė jūsų vienam, kuo skiriasi tikintis žmogus nuo netikinčio? Gal tik tuo, kad neaukoja bažnyčiai.

Anot jūsų, aš blogas, degsiu pragare, bet manau kas blogiausia tai jau praeityje. O ir šiaip, nelabai ką pagąsdinsit pragarais, nebent patys save, kaip vaikai įsikalę į galvas kad tamsoje po lova baubas tupi. Nepaisant jūsų pasakų, kaip žmogus turintis ne tik materialines bet ir mentalines vertybes aš nuo jūsų nesiskiriu. Taip pat rūpinuosi artimais žmonėmis, stengiuosi išklausyti žmones kai jiems yra sunku, dirbu, valgau, mąstau, priklausau visuomenei. Ar prieš gindami savo pozicijas visų pirma pagalvojate apie tai? Žmonės jau nuo seno yra linkę burtis į bendruomenes, ieško kažkokio bendrumo, ir jei jo nėra, dažniausiai į kitus nežiūri adekvačiai ir to nevalingai neįvertina. Nesąmoningas noras kažkam priklausyti įsišaknijęs į pasąmonę.

Ir ką gi dievas padarė dėl manęs? Žinoma kad nieko, jei kas nors ką nors padarė dėl manęs, tai esu dėkingas tik pačiam žmogui. Jei kažką padarau ne taip, žinoma jau verčiau atsiprašysiu to žmogaus pats, nei kad eisiu išsipasakoti dievo tarnams, nes mano požiūriu tai neturi visiškai jokios prasmės. Ar jums palengvėtų jei nueitumėte išpažinties neatsiprašę tikėdamiesi kad dievas jums atleis? Žinoma kad ne, nes būtent nuoširdus žmogaus atleidimas jums ir suteikia ramybę. Ir kaip jūs žinote ar dievas jums atleidžia? Gal iš sukalbėtų maldų ir nuolat iš paskos sekiojančios sąžinės graužaties? Kodėl savo pačiu nuopelnus reikia nukreipti į orą? Ir kodėl visa kas neigiama yra nukreipiama į save. Padariau negerai, tai nuodėmė, aš kaltas. Nors žinoma daugelis iš viso kratosi atsakomybės motyvuodami tuo kad dievas nuo jo nusisuko, ir čia kalta piktoji dvasia, bet ar patys atsisukat į veidrodį? Kam save graužti, jei šaukštai po pietų? Kodėl užuot neįvertinus galimybių kaip galite klaidą ištaisyti, aplenkiant bažnyčios duris, ir iš to pasimokyti kitam kartui? Ar kitur tiesiog neįmanoma sulaukti supratimo? Atsiprašau, aš tiek neišgeriu.

Jūsų siauros mąstymo tendencijos leidžia numanyti jog dabar visi sulindę į forumą skaitote ši straipsni, ir galvojate kokią nesąmonę DI vėl parašys, bei mes jauni irgi taip mastėme kol neatradome jėzaus. O aš ir nežinojau, kad jis buvo dingęs, bet žinau, kad jūs taip nemąstėte. Nei vienas nesugebės aiškiai nurodyti priežasties, kam jam visos tos religijos reikia. Kokį pranašumą apart to kad žmogus turi protą, tikėjimas suteikia religingam žmogui? Manęs neapleidžia mintis, jog be savo lakios fantazijos vaisių, jaučiatės silpni ir pažeidžiami. O gal bijote pripažinti jog šią dieną sugebėsite susitvarkyti be dievo pagalbos?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 9:11 am 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Kovas 30th, 2015, 9:19 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 10:07 am 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
Ok, jeigu aš surasiu Jėzų - tapsiu Krikščioniu. Bet jei nesurasiu - Jus tapsite laisvamaniais.

Paskutinį kartą redagavo Dominus Inferni Lapkritis 18th, 2009, 10:52 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Juodojo katino svetainė. Pusryčiai su DI.
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 10:33 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Dominus Inferni rašė:
Užsirūkau. Įdomu ir man pačiam paskaitinėti jūsų (atsiprašau bet kitaip liežuvis neapsiverčia, ne aš negėriau) pasvaičiojimus apie dievą (tebūnie iš mažosios). Išsakyta mano buvo tikrai nemažai, ir tiesiog stebina toks aklas tikėjimas į nieką.

O tau neatrodo kad jei nieko nėra tada tu čia be reikalo ardaisi? :) juk jei nieko nėra tada kokia prasmė mums išaiškinti kad mes tikime į nieką?
Beje tą patį galiu pasakyti apie tave: tu tiki kad to nieko nėra, ir dar daugiau, tu kovoji prieš nieką.
Gal tada persivadink Don Kichotu, nes pasivadinęs vienu iš šėtono vardų, tuo pačiu išpažįsti, kad esi sukurtas krikščioniško dievo ;) tebūnie iš mažosios raidės :)

Cituoti:
Man kyla klausimas, kuris nekilo nė jūsų vienam, kuo skiriasi tikintis žmogus nuo netikinčio? Gal tik tuo, kad neaukoja bažnyčiai.

Aš neaukoju bažnyčiai. Tai dabar aš netikintis? :D
Patikėk tikintys žmonės šį klausimą sau ne katą užduoda. O tu čia džiūgauji lyg ameriką atradęs :)

Cituoti:
Anot jūsų, aš blogas, degsiu pragare, bet manau kas blogiausia tai jau praeityje. O ir šiaip, nelabai ką pagąsdinsit pragarais, nebent patys save, kaip vaikai įsikalę į galvas kad tamsoje po lova baubas tupi.

Linksmiuasia tai, jog pragaru gasdina tik tokie kaip tu. Tikintiesji apie pragarą mažai bešneka ;)
Ir beje yra gerokas skirtumas tarp pragaro ir pragarų, taigi neapsilažalink ;)

Cituoti:
Jūsų siauros mąstymo tendencijos leidžia numanyti jog dabar visi sulindę į forumą skaitote ši straipsni, ir galvojate kokią nesąmonę DI vėl parašys,

a) nesijausk auka
b) jei jautiesi auka kam čia ateini. Tu gal koks dvasinins mazochistas. Parašai o tada paverkšleni. Kam tau to reikia?
c) iš to ką rašai, panašu jog tau labai rūpi dievulio klausimas, jis tau neleidžia naktimis ramiai miegoti. Jei nerūpėtų, eitum kaip visi eiliniai piliečiai išgerti, ar pūstum naktį į akį, o nerašinėtum kažkokiam neaiškiam forume apie dievulį.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 10:34 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Jei jau pusryčiai, tai labas rytas :D

Klausi, kuo skiriasi tikintis žmogus, nuo netikinčio? Jei, panaudosim tavo mąstymo stereotipus, tai tuo, kad tikintys žmonės "aklai tiki į nieką", o netikintys žmonės, "aklai neigia nieką". Jei abi pusės elgiasi nuoširdžiai, tai kuri pusė atrodo kvailiau, ar tie, kurie neigia faktą, kurio nėra, ar tie, kurie viliasi, kad yra?

Vienam žmogui teologinio ginčo metu pasiūlė - parodyk špygą į dangų... Žmogus pamąstė ir atsakė, kad "jei ten Dievo nėra, tai kokia prasmė rodyt, bet... jei Jis vis dėlto yra...?" :roll:

Jei tikintysis nuo netikinčio skirtųsi tik aukojimu bažnyčiai, tai galima būtų daryt prielaidą, kad nereikia tikėt Dievu, bet užtenka tik aukoti: įmetei skatiką į "kasa"- tikintis, neįmetei - netikintis :? Kažkada buvo įvesta tokia indulgencijų sistema :(

Tai, kas skiria tikintį žmogų, nuo netikinčio yra ne žodis aukojimas (piniginis), kuris drasko akis ne tik netikinčiams, bet ir kai kuriems tikinčiams, bet kitas panašus žodis pasiaukojimas, arba aukojimasis :idea:
Ar aukotis galima tik dėl Dievo? Ne, net Raštas moko, kad niekas neturi didesnės meilės kaip tas, kuris savo gyvybę už draugus atiduoda. (Jono 15,13) Negalvok, kad vėl šnekama apie bažnytinius kamikadzes :lol:

Atiduoti gyvybę, tai aukščiausia ir didžiausia auka, po kurios jau nieko negalėsi nuveikt, nes busi miręs. Dėl kokio žmogaus galėtum tu pasiaukot? Na pamąsčius, jei yra kažkokie bendražmogiški idealai, tai vis dėlt to, gal sutiktum eit į karą ir mirt už savo Tėvynę, arba maksimum už tą žmogų, kuris tikrai padarė kažką labai, labai gero dėl tavęs. Bet nemanau, kad sutiktum mirt už mane, ar už kitą, kuris padarė tau daug blogo :?

Vargu ar kas sutiktų mirti už teisųjį; nebent kas ryžtųsi mirti už geradarį. O Dievas mums parodė savo meilę tuo, kad Kristus mirė už mus, kai tebebuvome nusidėjėliai. Tad dar tikriau dabar, kai esame išteisinti Jo krauju, mes būsime per Jį išgelbėti nuo rūstybės. (Rom 5,7-9)
Jėzus atėjo ir atliko tobuliausią auką, nes Jis mirė ne už geradarius ir net ne už teisiuosius, bet už visus nuodėmingus, kurie gyveno ir gyvena po šiolei nusisukę nuo Dievo :!:

Kodėl žmonės pyksta ant Dievo? Dažnas atvejis, kai pamato, kad bažnyčios tarnai elgiasi priešingai, nei moko Šventas Raštas, nes pats Jėzus mokė žmones : Todėl visko, ko jie liepia jums laikytis, laikykitės ir vykdykite, tačiau nesielkite, kaip jie elgiasi, nes jie kalba, bet nedaro. (Mato 23,3) Tai pagrindinis principas, kurio moko Jėzus: matai, kad kažkas elgiasi neteisingai - nesmerk jo, bet pats taip pat nesielg :wink:
Manau, kad tai vienas iš sunkiausių pamokymų.

Kitas atvejis, kai žmogus jaučiasi vienišas, apleistas, aplinkinių žmonių nuskriaustas. Jis jau netiki aplinkiniais, bet pasitiki tik savimi. Jei jam sakai, kad "yra mylintys Tėvas danguje", jis tai suvokia visiškai kitaip, nes jam "Tėvo" įvaizdis asocijuojasi su žemiškuoju tėvu alkoholiku, tinginiu, mušeika, tuo, kuriam mano gyvenimas visiškai neįdomus, kurio pagalbos niekados neprisišauksi kai reikalinga :!: "Jei tu man pasakoji apie Dievą Tėvą, tai tokio tėvo man nereikia" Toks yra dažnas argumentas :cry:

Yra dar viena grupė žmonių, tai talentingi, disciplinuoti žmonės, kurie savo gyvenime viską pasiekė be tėvų, ar aplinkinių pagalbos. Tokie žmonės neturi kam ir nemato prasmės dėkot už savo pasiekimus.
Bet, kaip sako liaudies išmintis, "šiais laikais negalima niekuo pasitikėt - netgi savimi... Norėjau pirstelėt, bet apsišykau" :P Taigi, nesvarbu, kad dabar viskas sekasi ir atrodo, kad viskas pasiekiama savo jėgomis, bet vienas nelaimingas atsitikimas, liga ir žmogus jau prikaustytas prie patalo, ar invalido vežimėlio ir turi pripažint, kad ne viskas pasiekiama savo jėgomis, o esame nuo kažko priklausomi. :idea:

Jei perskaitysi Mato Evangelijos, nuo 5 skyriaus kalno pamokslą, tai pamatysi, kad palaiminti yra tie, kurie mato savo dvasinį skurdą, alksta teisybės ir t.t. Tik tokiems žmonėms bus stverta Dangaus Karalystė.
Visi kiti praeina pro šalį ir net nepastebi, kad Dievas yra šalia.
Man vienas žmogus yra pasakęs, kad "tu vaikštai į bažnyčią, skaitai raštą, bet vis tiek esi netobulas ir bjaurus". Aš jam atsakiau, kad "jei aš būčiau tobulas, tai bažnyčios man nereikėtų"

Dabar apie bažnyčia.
Žodis, kuris apibūdina Naujojo Testamento bažnyčią yra "Ecclesia". Tas žodis apibūdina, ne aukštą pastatą, su varpinėm, kaip tradiciškai nusipiešia mūsų vaizduotėje, bet reiškia "surinkimas", arba kitais žodžiais bendravimas. Kaip Kristus yra pasakęs, kad "kur du ar trys susirinkę Mano vardu, ten ir Aš esu tarp jų“.(Mato 18,20)

Tu galvoji, kad mes mąstom, kad esi blogas... bet aš tau pasakysiu, kad aš bent asmeniškai, manu, kad tu esi "kvailas" :roll: Kodėl aš taip sakau? Ogi todėl, kad pats buvau toks, kaip aprašiau apie žmones trečioje grupėje. Klausimas yra tik tame, kada tu tai pamatysi :wink:
Jei tau įdomu, tai pirmas apreiškimas, kuri gavau įtikėjęs ir pasimeldęs atgailos malda buvo "aš nebepriklausau pragarui" Gal tu galvoji, kad tu pragarui ir dabar nepriklausai, bet tai tik iki laiko, kol nepradėsi vertint savo veiksmų objektyviai ir adekvačiai. Dievas kantrus ir Jis laukia mūsų sąmoningo suvokimo apie dvasinį pasaulį ir saugo, bei laiko mus savo glėby, nepriklausomai, ar mes Ji pripažįstam, ar ne :D

Bet jei nori, gali pasakyt paprastus žodžius, "Nepriklausomai, kad aš ir taip Tave neigiu, bet kad įrodyt, kad Tavęs iš viso nėra aš atsisakau, nuo bet kokios Dievo pagalbos. Man nereikalingas dvasinis pasaulis. Nebesaugok manęs kelyje, nesirūpink mano sveikata, bei gerove. Aš pats sau dievas." Ir gyvenk toliau 8)

Bet, kai pamatysi, nesvarbu po mėnesio, po metų, ar po 20 metų, kad tavo gyvenimas pradėjo griūt ir tu nebesugebi pats viską kontroliuot ir valdyt, kaip toje patarlėje su pirstelėjimu, tai neužmiršk pasimelst atvirkščia malda "Dieve atleisk, kad aš buvau išdidus, neigiau Tave, pasitikėjau tik savimi... Tegul Tavo Sūnaus, Jėzaus Kristaus kraujas nuplauna visas mano kaltes ir nuodėmes. Aš nebepriklausau sau, bet noriu priklausyti Tau. Buk mano Mokytojas Gelbėtojas ir Globėjas" :idea:

Tiek rytinių pamąstymų, glostant juodąjį katiną.

Geros dienos :D Dievas (kol kas) su tavimi :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 10:47 am 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
...atsakymo ir jus neturite.

Bažnyčia remiasi tuo pačiu principu kaip ir melagiai. T.y. reikalauja tikėti be įrodymų ir daug negalvojant ("Palaimintas bus įtikėjęs be įrodymų."). Skirtingai nuo pasaulietinio mokslo, religijos mokslas remiasi gandais ir neturi jokių įrodymų, kurie išlaikytų skeptikų patikrinimus. Pvz. Žemiškieji Egipto faraonai sugebėjo palikti piramides ir savo kūnus, kaip savo egzistavimo įrodymą, o galingieji ir stebuklingieji Mozė (tas kur jūrą perskyrė), Jėzus ir kiti išnyko kaip dūmas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 10:52 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
:D geras. Labai juokiausi :)
Kiekvienas tikėjimas, ar netikėjimas reikalauja įrodymų. Panašu jog tamsta netiki be įrodymų. Juk nei vieno įrodymo kad dievo nėra nesugebi pataikti, tik gandus ir mitus, kurie kyla iš žinių stokos.
Tik tiek.
Tai kad tu kovoji ir aršiai bandai yrodyti tai ko nėra, gali tapti nemenku įrodymu jog tai egzistuoja. Juk jei to nebūtų, tai ir kovoti prieš tai nereikėtų ;)
Juk nekovoji prieš dirvinį gailužį??? :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 10:57 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Todėl kad faraonas ir dar neužmiršk "Vladuką Leniną", kuris taip pat neigė Dievo buvimą, siekė žemiškos amžinybės :idea: Ką norėjo, tą ir gavo :P Vieni panašūs į sausainius, kurių negalima liesti, nes juos pajudinus, pavirstų į dulkes. Kitas pusiau vaškinis, pusiau išmirkytas formaldehiduose, prie kurio taip pat neleidžia prieit per atstumą, kad nepamatyti falsifikato :P (beje, gal žinai, kur dingo viena Vladuko ranka? Kodėl ją slepią?)

Mozė, Kristus, ir kiti šventieji, tame tarpe ir mes, nesiekiame, kad išliktų mūsų šitie žemiškieji kūnai, nes Paskutinio Teismo dieną, kelsimės naujuose 8) Tai kokia prasmė prisirišt prie sendaikčių, kurie pūna, irsta ir smirda be restauracijos? :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 11:02 am 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
insanity rašė:
Kiekvienas tikėjimas, ar netikėjimas reikalauja įrodymų. Panašu jog tamsta netiki be įrodymų. Juk nei vieno įrodymo kad dievo nėra nesugebi pataikti

Įrodymo nebuvimas nėra egzistavimo įrodymas.
dabar jau man juokinga :D

pvz ishvyktum i kelione kurnors i iraka, ash tave suimciau ir sakyciau kad susitikinejai su huseinu ir keli gresme. kol neirodysi kad nesusitikinejai tol nepaleisiu. KUR LOGIKA?

Paskutinį kartą redagavo Dominus Inferni Lapkritis 18th, 2009, 11:05 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 11:03 am 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
DI is tiesu gerai kartais cia pasakai kazka. bet man vistiek kyla vienas klausimas: ka tu cia veiki? kam tau sis forumas? jei tu nori kad tau kazkas irodytu Dieva, tai sitaip nebus. cia yra viskas lb paprasta - arba tiki arba ne. as tikiu ir man pavyzdziui tavo samprotavimai pries tikejima, Dieva ir Baznycia nieko nepakeis. zinoma susimastyt privers, bet ne daugiau. lygiai taip pat tau musu kazkokie tai pasakojimai ir pamokymai apie Dieva, jo meile ir tt tau nieko nepakeis. jei tu netiki. irodyti eina tik koki empyrini dalyka, mokslini, bet tik ne dvasini. tai tiesiog reikia isgyventi.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 11:07 am 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
o is kur jus zinote jog visa tai egzistavo? kad kadanors buvo jezus, kad jis praliejo savo krauja del jusu?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 11:11 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Dominus Inferni rašė:
o is kur jus zinote jog visa tai egzistavo? kad kadanors buvo jezus, kad jis praliejo savo krauja del jusu?

O kodėl tau taip parūpo, iš kur mes žinome, kad Jėzus egzistavo ir praliejo savo kraują? :wink:
Gal ir tu nori sužinot? :P :lol: 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 11:13 am 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
nu vat idomu, is kur toks tamsta esate tikras.
labai noriu suzinot (-;

Paskutinį kartą redagavo Dominus Inferni Lapkritis 18th, 2009, 11:15 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 11:14 am 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Dominus Inferni rašė:

musu zinojimas yra is Sv. Rasto. ten viskas apie tai parasyta.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 11:16 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
DI, sakai tikėjimo mokslas remesi tik nuogirdom ir nepatvirtintais faktais? Ogi visas mokslas tuo remiasi. Mokslininkai tik daro prielaidas kad yra vienaip ar kitaip, ir vien per pora dešimtmečių viskas kone kardinaliai pasikeičia n kartų. Daug ką dalimą įrodyti, tik kai kuriais atvėjais tereikia tikėti.

Paskutinį kartą redagavo saikas Lapkritis 18th, 2009, 11:27 am. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: