Dabar yra Rugsėjis 18th, 2019, 4:57 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 83 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Pranešimo tema: Kas sėdi Dievo Tėvo kairėje?
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2011, 2:17 pm 
Na as pradejau sia tema, tai bandysiu ja "vynioti" toliau...imesiu malku i lauza :) visada apie Jezu sakoma - "Sedintis Dievo Tevo desineje". Ne viena karta i tai atkreipiau demesi...pvz. malda "Tikiu Dieva Teva ""...izenge i dangu, sedi Visagalio Dievo Tevo desineje, is ten ateis gyvuju ir mirusiuju teisti...". Man kyla manau visai logiskas klausimas...o kas tada sedi Dievo Tevo kaireje??? niekada ir niekur apie tai neminima kazkodel..nejaugi ten tuscia??? juk turi ir ten kazkas sedeti :)
Kaip manote, kas sedi ar galetu sedeti visagalio Dievo Tevo kaireje? Kokie galima variantai:)
p.s. Manau kad galbut atsakymas i si klausima siejasi su NT citata "Nelabojo isvarymas", todel sioje temoje ir keliu si klausima.

Į viršų

Pranešimo tema: Re: Nelabojo sugrįžimas (Mt 12, 43-45)
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2011, 2:55 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
erika1 rašė:
Na as pradejau sia tema, tai bandysiu ja "vynioti" toliau...imesiu malku i lauza :) visada apie Jezu sakoma - "Sedintis Dievo Tevo desineje". Ne viena karta i tai atkreipiau demesi...pvz. malda "Tikiu Dieva Teva ""...izenge i dangu, sedi Visagalio Dievo Tevo desineje, is ten ateis gyvuju ir mirusiuju teisti...". Man kyla manau visai logiskas klausimas...o kas tada sedi Dievo Tevo kaireje??? niekada ir niekur apie tai neminima kazkodel..nejaugi ten tuscia??? juk turi ir ten kazkas sedeti :)
Kaip manote, kas sedi ar galetu sedeti visagalio Dievo Tevo kaireje? Kokie galima variantai:)
p.s. Manau kad galbut atsakymas i si klausima siejasi su NT citata "Nelabojo isvarymas", todel sioje temoje ir keliu si klausima.
Kairėj nėra tuščia vieta, nes <...> Mačiau Viešpatį, sėdintį savo soste, ir visą dangaus kareiviją, stovinčią Jo dešinėje ir kairėje. (I Karalių 22:19)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2011, 3:58 pm 
labai aciu uz sia citata, bet ji mano itarimu neissklaide..."dangaus kareivija" yra tie, kurie kariauja danguje, o ten kariauja ir gerieciai ir blogieciai :mrgreen:
Apreiskimu knygos 12 dalyje rasoma 7 Ir užvirė danguje kova. Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, 8 bet jie pralaimėjo, ir nebeliko jiems vietos danguje. 9 Taip buvo išmestas didysis slibinas, senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžiodavo visą pasaulį. Jis buvo išmestas žemėn, ir kartu su juo buvo išmesti jo angelai. 10 Aš girdėjau danguje galingą balsą, sakantį:„Dabar atėjo mūsų Dievo išganymas, galybė, karalystė ir jo Mesijo valdžia, nes išmestas mūsų brolių kaltintojas, skundęs juos mūsų Dievui dieną ir naktį.11 Bet jie nugalėjo jį Avinėlio krauju ir savo liudijimo žodžiu.Jie nebrangino savo gyvybės ir nebijojo mirti.

Dar noriu atkreipti demesi i citata..."skundes juos musu Dievui diena ir nakti"..vadinasi Dievas bendrauja su Setonu ir jo angelais ir net skundus isklauso - diena ir nakti:)

Į viršų

StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2011, 4:09 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
įdomiai turėtų atrodyti priešų ir savų armijos apie vieną sostą... kariaujama mūšio lauke, tačiau juk kareivija ir savo "bazę" turi...
akivaizdu, kad atsakymą tu turi ir bet kuri nuomonė, kuri bus čia pasakyta, tau neįtiks, nes tu ŽINAI (o dar ir argumentuoji)... bet asmeniniam susmąstymui gal ir neblogai?..

čia šiaip susimąstymas, kuris gražiai išplaukė iš pokalbio, atitraukus akis nuo darbų: Dievo Tėvo kairėje sėdi KAIRIEJI. (tegul Leninas, Stalinas ir Trockis grabe vartosi...)
tik nesugalvok rimtai priimti...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2011, 4:32 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Čia praėjo istorikė.
:)
O kodėl negali ten niekas nesėdėti? (jei jau perrašinėjam Bibliją tai iki galo...)

O jei rimtai:
http://www.polia.info/Ikona/Trejybe.htm

Man toks suvokimas labiausiai patinka.
Paveikslėlis

O kaip yra iš tikro - pamatysim anapus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2011, 6:31 pm 
Atleisk rašė:
įdomiai turėtų atrodyti priešų ir savų armijos apie vieną sostą... kariaujama mūšio lauke, tačiau juk kareivija ir savo "bazę" turi...
akivaizdu, kad atsakymą tu turi ir bet kuri nuomonė, kuri bus čia pasakyta, tau neįtiks, nes tu ŽINAI (o dar ir argumentuoji)... bet asmeniniam susmąstymui gal ir neblogai?..

čia šiaip susimąstymas, kuris gražiai išplaukė iš pokalbio, atitraukus akis nuo darbų: Dievo Tėvo kairėje sėdi KAIRIEJI. (tegul Leninas, Stalinas ir Trockis grabe vartosi...)
tik nesugalvok rimtai priimti...

na visu pirma Dievas Tevas yra Absoliutas ir jam nera nei savu, nei priesu..kovoja Archangelas Mykolas su setonu ir Jezus Kirstus - vienatinis Dievo sunus su Setonu, bet jis jau yra setona nugalejes savo SILPNUMU, t.y pasidavimu setonui per kankinio mirti, nukryziavima..ir netgi gundomas dykumoje jis tik atsispiria setono gundymams ir tiek...bet nekovoja su setonu, kad ji nugaleti..kodel jis nesikauna su Setonu, o tik atsispiria jo gundymamas??? galbut todel, kad setonas atlieka Dievo Tevo jam pavesta darba ir tiek... :)
As nemoku mintinai visos Biblijos ir galbut kur nors yra parasyta aiskiai...kas sedi Dievo Tevo kaireje...ir man akivaizdu tik tai, kad kai siame forume susitinkama su neitinkancia nuomone...nors tai tera pastebejimai pagal Sv. Rasta, prasideda ironija ir asmeniskumai...o noretusi argumentu.. :mrgreen:
Del kairiuju..tai mano pradine mintis ir buvo, kad kaireje galbut sedi kairieji, t.y opozicija, tuomet akivaizdu, kad reikia galvoti, o kas gi yra opozicija..archangelui Mykolui ir Jezui Kristui :)

Į viršų

StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2011, 7:22 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
va, kas būna, kai neperjungusi minčių nuo Stalino kalbos prie kitų temų pradedu rašyti forume... tada jau dangus kaip parlamentas įsivaizduojamas su opozicijomis ir velniūkščių misijomis iš Dievo... Zeitgeist'as ir ne kitaip...

mea culpa, mea maxima culpa - TIKRAI nenorėjau, kad suprastum, jog apie kairiąją opoziciją kalbu :D :D
jei atvirai, tai tiesiog nemėgstu, kai "išbandomi" forumiečiai... "vat aš žinau, o jūs pasakykit ir pažiūrėsim, ar sutampa mano ŽINOJIMAS su jūsų spėliojimais/nuomonėmis"... kažkaip... nu "ne priot" man tokios diskusijos... o dar tos lietuvių kalbos nemokėjimas...

o šiuo konkrečiu klausimu tai labiau pritariu Puku: dabar galim įsivaizduot bet kaip, o kaip yra, sužinosim, kai numirsim.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2011, 7:33 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Kažkaip neįsivaizduoju pažodžiui Dievo sėdinčio kokiam nors soste, kuriam iš kairės ir dešinės dar kas nors sėdi ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2011, 7:51 pm 
O man idomu, kai tokioje storoje knygoje, Dievo zodyje ne viena karta minima, kad Jezus sedes ar sedi Dievo Tevo desineje, o apie tai, kas sedi kaireje tylu.
Del forumieciu "isbandymu", "as zinau", tai cia jau nematuok savo matu kitu...as nieko neisbandau ir nieko pakolkas nezinau.Skaiciau apie tai, kaip vienuoliai paimdavo kokia NT citata ir bandydavo suvokti ka ji reiskia..jos giliA prasme..tol, kol suvokdavo.."gromuluodavo" savaite, dvi, o kartais ir per menesi. Juk NT rasoma "belsk ir bus atidaryta".Tai ir as lygiai taip pat bandau suvokti, ka norima pasakyti ta Nelabojo isvarymo citata. O siandien kilo klausiams del to, kas sedi Dievo Tevo kaireje, bet pasirodo mastyti, galvoti ir kelti klausimas yra blogai, nes tai nepatinka kai kuriems forumo nariams, bijantiems, kad sugrius ju rozines svajones, nes jie jau kaip Dievas, viska nusprende, kas gerai, o kas blogai, o be to bijo "isbandymu".Va Tik neaisku kokiu isbandymu - savo protiniu sugebejimu, ar tikejimo isbandymu.. :) tai toks tada ir tas protas, toks tada tas ir tikejimas.. :mrgreen: Tokiems rekomenduoju cia neskaityti ir tiek. Siulau geriau isvarineti velnius, sleptis nuo ju vandeningose vietose ir kt. kovoti su vejo malunais.O as keliu klausimus ir ieskau atsakymu.Man rupi TIESA, o ne tai kas man patinka, ar ko as noreciau ar kas patinka kitiems :)

Į viršų

StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2011, 8:27 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
nenoriu tavęs nuvilti, bet mano tikėjimo tu nesugriausi :p
Ir tavo pranešimų nebeskaitysiu - baisiai sunku 'svepluoti', aš nepratusi ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 1st, 2011, 1:05 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
erika, saule mano...
Sėdi dešinėje - manau visų pirma istorinis aspektas... Biblijos rašymo laikais buvo karaliai ir jų dešiniosios rankos. Dešinėje - reiškia Dievo artimiausioji, pagrindinė jėga (ranka).
Jei įsijausti į galimą (pabrėžiu - galimą...) variantą - būtų Dievas prezidentas, o JK premjeras.

Antra, istoriškai kairiosios rankos sąvoka kaip ir neegzistuoja. Yra tik kiti tarnai. Na čia kaip ir gautus ministrų kabinetas...

Trečia, nepasidomėjai duota mano nuoroda. Ten pvz, Dievo kairioji ranka yra šv. Dvasia. JK dešinioji.

Ketvirta, ne tik mes nepriimam tavo nuomonės. Mane asmeniškai labiau erzina informacijos pateikimo būdas. Nei lietuvių gramatikos (na čia dzin dar...) bet kai nelieka nei skyrybos taisyklių, nei elementarios logikos - nepyk - sunku man smegenis pertempt senam savo amžiuje norint suprasti ką tu iš vis norėjai pasakyti...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 1st, 2011, 10:00 am 
to puku
O kas man ta jusu nuoroda. Galima prirasyti ko tik nori. Man autoritetas yra Dievo zodis ir labai laukiamos ir pageidaujamos nuorodos is Sv. Rasto. As nesuprantu jusu nuorodu, nes mano protas traukia tik iki jusu katino lygio. Tame matyt butu ir paaiskinimas del mano rasybos ir skyrybos...bet Jezus Kristus prisake myleti visus besalygiskai, tai treniruokites ir bandykit pamilti ir tuos kuriems Dievas neidejo tiek daug smegenu kaip tamstai arba praeikit pro sali purvo neuzpyle :kietas:

Į viršų

StandartinėParašytas: Lapkritis 1st, 2011, 10:26 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
erika1 rašė:
to puku
O kas man ta jusu nuoroda. Galima prirasyti ko tik nori. Man autoritetas yra Dievo zodis ir labai laukiamos ir pageidaujamos nuorodos is Sv. Rasto. As nesuprantu jusu nuorodu, nes mano protas traukia tik iki jusu katino lygio. Tame matyt butu ir paaiskinimas del mano rasybos ir skyrybos...bet Jezus Kristus prisake myleti visus besalygiskai, tai treniruokites ir bandykit pamilti ir tuos kuriems Dievas neidejo tiek daug smegenu kaip tamstai arba praeikit pro sali purvo neuzpyle :kietas:
Jei turi savo nuomonę, tai ir parašyk, kas sėdi Dievo Tėvo kairėje, o tada jau galima bus diskutuot iš kur tu tai ištraukei? :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 1st, 2011, 11:43 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
erika1 rašė:
to puku

reikia tobulėti, ne būti katino lygyje ;)
tu gal protestantė? (šiaip įdomu)
ačiū, kad pasakei, kodėl savo rašyba piktini forumo dalyvius ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 1st, 2011, 12:05 pm 
676 rašė:
Jei turi savo nuomonę, tai ir parašyk, kas sėdi Dievo Tėvo kairėje, o tada jau galima bus diskutuot iš kur tu tai ištraukei? :pasiruoses:

Nuomones savo as pakolkas neturiu, nes tik vakar toks man klausimas iskilo. Ir dabar as galvoju ir mastau apie tai, kas galetu ten sedeti. Ir tikrai nemanau, kad bet kokia nuoroda is interneto jau yra atsakymas i iskelta klausima. As manau, kad atsakymo reiketu ieskoti Sv.Raste. Cia yra nemazai i ji besigilinanciu ir juk normalu, kad apie tai siame forume paklausiau. Manau tai visai normalus klausimas. Jeigu Biblijoje ne viena karta minima ir netgi sakyciau pabreztinai minima, kas sedi Dievo Tevo desineje, tai nejaugi uzdrausta galvoti ir ieskoti atsakymo i tai, kas sedi Dievo Tevo kaireje :)
Bet pakolkas iskyrus viena naudinga atsakyma,t.y citata is Karaliu knygos, cia susilaukiu tik ivairiu pakarksejimu is "visaziniu" asmenybiu :mrgreen:

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 83 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: