Dabar yra Liepa 16th, 2019, 7:18 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 150 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Pranešimo tema: Re: Eutanazija
StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 4:51 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Didysis Šturmas rašė:
Cituoti:
Nepykit, nesu daktaras Mendelis ir naciams neprijaučiu... Kaip ir dauguma daktarų, kurie net ne krikščioniškų pažiūrų...

Esmė, kad eini prieš pačio žmogaus valią, Jei žmogus nori nusižudyti dėl racionaliu priežasčių tai jo teisė. Neprivalai kaip Urvinis sako, atjunkti tų, bet toks šansas turi būti.

Na jei žmogus nusprendžia būti savižudžiu - tai jo pasirinkimas. Bet tegu nepainioja į šitą sritį medicinos. Tokiu būdu jūs pažeidžiat mano teisę nežudyti. Aš taip pasirinkau. Apskritai medicina buvo sukurta tam, kad padėtų gyventi/išgyventi ir deja, nugalėjo natūralią atranką.
Gal jūs ir teisūs, grįžkim prie paprastos evoliucijos eigos...

Didysis Šturmas rašė:
Cituoti:
Bandymas išgelbėti tai, kas žmonių akimis atrodo neįmanoma, yra "mažesnė blogybė", nei nebandyti išgelbėti, tai <...> „Kas neįmanoma žmonėms, įmanoma Dievui “

Tai kam reikia tada medicinos tada ir ligoninių :D ? Jai prijungtas prie aparatų žmogus tai čia jau tikrai jokia Dievo valią.

Na gal Dievo valia tie aparatai buvo sukurti :) Na arba tai velnio mašinos ir aš tarnauju satanistų bažnyčiai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 5:45 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Tai niekas ir neverstų, kas nenori. Tai galėtų atlikti tik žmonės, kurie gali ir tai ne prieš jų valią.
Cituoti:
Na gal Dievo valia tie aparatai buvo sukurti Na arba tai velnio mašinos ir aš tarnauju satanistų bažnyčiai.

:D
Paveikslėlis

The one true nature of my soul, the giant lives in me.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 6:23 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
O gelbėkit mane laiko įkaitu mano geroji pusė :)

Šiaip DS - negalėčiau dirbti medicinos sistemoj, kurioje yra ne gydoma, o žudoma. Vien dėl to nenuėjau į ginekogiją/akušeriją ...
O medicinoj nebūtų manęs todėl - kad turėdamas licenziją - tu gali daryti arba nedaryti kažką, bet jei nori ją gauti arba išlaikyti - turi nuolat įrodyti, kad gali padaryti visas procedūras reikalingas tavo profesijai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 6:54 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Cituoti:
O gelbėkit mane laiko įkaitu mano geroji pusė

Šiaip DS - negalėčiau dirbti medicinos sistemoj, kurioje yra ne gydoma, o žudoma. Vien dėl to nenuėjau į ginekogiją/akušeriją ...
O medicinoj nebūtų manęs todėl - kad turėdamas licenziją - tu gali daryti arba nedaryti kažką, bet jei nori ją gauti arba išlaikyti - turi nuolat įrodyti, kad gali padaryti visas procedūras reikalingas tavo profesijai

Taip, bet ir pacientai turi turėti savo teises ;). Šiaip ar taip, tada reikėtų kaip Urvinis sakė kitokios įstaigos ir žmonės tik pasirašė tam tikra sutarti galėtų gauti Eutanaziją.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 7:01 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
O man visada kyla klausimas - ar pacientai tikrai žino ko nori :D (susidievinimas ūmusis).
Bet logiškai žiūrint - tai jei žmogui kančia ir liga nepakeliama - jis turi tesę į savižudybę? Gal čia aplink esančių problema, kad jam tos kančios niekas nepalengvina. Prie viso to dar pasiūlo eutanaziją. JUk ne paslaptis - tam tikrų vaistų ir ligos pojūčių mišinyje, žmogus gali bet ką pasirašyt ar pažadėt.

Man eutanazija yra savotiškas išsigimusios į ekoniminę pusę požymis. Prisidengiant žmogaus teisėmis bandoma visuomenei įrodyt, kad žudyti silnuosius yra ne tik, kad teisinga, bet moralu, legalu ir gerbtina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 7:24 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
http://www.youtube.com/watch?v=EzgGTTtR0kc :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 7:30 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Cituoti:
Na jei žmogus nusprendžia būti savižudžiu - tai jo pasirinkimas. Bet tegu nepainioja į šitą sritį medicinos. Tokiu būdu jūs pažeidžiat mano teisę nežudyti. Aš taip pasirinkau.

Ir kaip tas vegetuojantis žmogus pats savo jėgomis nusižudys? Sadistiškas požiūris...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 8:14 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
O šiaip Puku tu norėtum tokio gyvenimo ? ar nenorėtum, kad tu mažiau kentėtum ir artimieji ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 8:31 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Panda - vegetuojantis žmogus neturi sąmonės (juk dėl ir norima jį atjunti nuo aparatų) - taip kaip gi jis sugeneruotų sąmonigą norą mirti?

DS - teko atgulti į lovą taip, kad iš jos negelėjau pasikelti - ir dar su labai neaiškiom prognozėm. Neneigsiu depresuxa juoda, noro "taip" gyventi - absoliutus nulis. Jei tuo metu bučiau galėjus - bučiau pasirinkus savižudybę - jėgų nepakako.
Iš depresijos ištempė vyras, o liga ... palengvėjo, bet vis dar yra.

Dėl Dievo meilės, kas gi jums nervsu ėstų, jei aš jau po velėna būčiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 9:12 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
panda rašė:
Cituoti:
Na jei žmogus nusprendžia būti savižudžiu - tai jo pasirinkimas. Bet tegu nepainioja į šitą sritį medicinos. Tokiu būdu jūs pažeidžiat mano teisę nežudyti. Aš taip pasirinkau.

Ir kaip tas vegetuojantis žmogus pats savo jėgomis nusižudys? Sadistiškas požiūris...

Aš palaikau Puku nuomonę. Medicina sau, eutanazija sau. Jei žmogus nori nusižudyti, jam galima pastatyti spec.namus, su atitinkamu spec.personalu, kuris ir nugalabys tą vargšą nelaimingą žmogelį "jo paties prašymu". O ligoninėje to dalyko daryti jokiu būdu negalima. :!:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 9:34 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Augustas rašė:

Aš palaikau Puku nuomonę. Medicina sau, eutanazija sau. Jei žmogus nori nusižudyti, jam galima pastatyti spec.namus, su atitinkamu spec.personalu, kuris ir nugalabys tą vargšą nelaimingą žmogelį "jo paties prašymu". O ligoninėje to dalyko daryti jokiu būdu negalima. :!:

Aš irgi už.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 10:01 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
O va čia aš prieš- kol žmogus sąmoningas ir labai trokšta mirties, gali rinktis savižudybę, o jei nėra galimybių tą padaryti (o ir noras žudytis labai greitai praeina dėl žmogaus abejonių ir sąmoningos jo paties vilties)- gyventi.

Dėl atskirų pastatų- smagi utopija. Arba galima kokį žmogelį, kuris viešųjų darbų gavo už bausmę pasamdyt, mygtukams spaudyt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 10:50 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Stan rašė:
... <...>. Dėl atskirų pastatų- smagi utopija. Arba galima kokį žmogelį, kuris viešųjų darbų gavo už bausmę pasamdyt, mygtukams spaudyt.
Na jau ne. Viešieji darbai - gatves šluot, mygtukus gali paspaudinėti tik tie, katrie aukštąjį išsilavinimą turi! :kietas:

Mano gyvenime nėra buvę kažko panašaus, kad reikėtų spręsti - atjungt nuo aparatų ar dar palaukt. Mano giminaičiai, kurie mirę, mirė kitokiais būdais, dažniausia staigia mirtimi katastrofoje ar senatvėje, ar tik ką gimę. Nežinau, dabar galima kalbėti visaip, bet kai nutinka kažkas sukrečiančio, žmogus gali pasielgti visiškai kitaip. Viską nulemia patys giliausi įsitikinimai, įsisavintos vertybės ir giliausi troškimai. O kas gali būti gilesnio, stipresnio, galingesnio, nei noras gyventi? Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 11:14 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Sigis rašė:
Na jau ne. Viešieji darbai - gatves šluot, mygtukus gali paspaudinėti tik tie, katrie aukštąjį išsilavinimą turi! :kietas:

ramiai Sigi, tai buvo prie tos pačios utopijų temos, kaip ir pastatai. (:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2012, 11:35 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
O kam tas išsilavinimas mygeliui spaust :)

Jei jau nusižudyt - tai ir kaimietis gali tvarte keturias klases baigęs. O jei aparatą atjungt - tai tegu daktaras. Aš galiu informuot apie būklę. Tegu giminės ir spaudo jei jau taip nori.

Beja, paskutinis skundas mūsų skyriuj (OOOO taip skundų mes gaunam...) - mirė babytė, 90 metų, priežastis - tiesiog senatvė, išsekus visoms gyvybinėms funkcijoms. Skundo turinys (raziumė toks) "Atjungė aparatus, nes nenorėjo gydyti"

OMG.

Po to - jokio mygelio nespausiu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 150 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: