Dabar yra Gruodis 8th, 2019, 1:58 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 150 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Pranešimo tema: Re: Eutanazija
StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 12:09 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tai ir sakau - samdyk mane - žmogų iš gatvės (nu tipo kokį nors praeivį). :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 1:13 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Sigis rašė:
Tai ir sakau - samdyk mane - žmogų iš gatvės (nu tipo kokį nors praeivį). :D

Negaliu ir samdyt - tokiam tikslui - kad nužudytų už mane. :) Kas nori mierties - tas tegu ir samdosi. Nereikia tam kažkokio mokslinio termino - eutanazija. Žmogžudystė/savižudybė.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 3:28 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Cituoti:
termino - eutanazija. Žmogžudystė/savižudybė.

Hmmm tai hmm nori pasakyti nemtai jokio skirtumo, pvz tarp to, kad ateinų ir su kirvių užkapojų sveika 21 metų vyrą ar atjugnių nuo žmogaus aparatus, kurio egzistencija yra tik naštą kitiems ir plius neturi jokios esmės ? Arba pvz tarp to, kad visiškai besikankinantis žmogus, kuris tikrai netems daugiau kaip savaites pasilengvina kančias ir tarp 18 metų jaunuolio, kuris nusižudo, nes jis labai nepopuliarus mokykloje ?

The one true nature of my soul, the giant lives in me.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 10:32 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na, visi mes mirsim. Geriau, žinoma, vėliau. O žmogžudystė - visad nuodėmė, ir nesvarbu ar per abortą, ar nusižudant, ar nužudant, ar atjungiant nuo gyvybę palaikančių paparatų... Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 10:36 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Sigis rašė:
Na, visi mes mirsim. Geriau, žinoma, vėliau. O žmogžudystė - visad nuodėmė, ir nesvarbu ar per abortą, ar nusižudant, ar nužudant, ar atjungiant nuo gyvybę palaikančių paparatų...
Tai, tu ruošiesi padaryt žmogžudystę?

Sigis rašė:
Jeigu jau nėra kam to mygtuko spaust, galite samdyti mane. Paspausčiau-atjungčiau-nutraukčiau. Nukirsčiau galvą, papjaučiau arteriją, nušaučiai į tarpuakį etc. ...

Apsispręsk, o ne rašinėk, kas papuola :badday:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 10:50 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Esu tai jau daręs, žinau ką rašau. Mano žodžiai tarpusavy nesipjauna.
Zuikiui pjaunama gerklė, vištai/gaidžiui nukertama galva, nušaunami laukiniai šernai, mygtukus spaudom nuolat. Kaip jau rašiau, esu prieš eutanaziją. Ir pritariu RKB mokymui apie aktyvaus gyvybės palaikymo nutraukimą kai to reikia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 12:37 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Sigis rašė:
Esu tai jau daręs, žinau ką rašau. Mano žodžiai tarpusavy nesipjauna.
Zuikiui pjaunama gerklė, vištai/gaidžiui nukertama galva, nušaunami laukiniai šernai, mygtukus spaudom nuolat. Kaip jau rašiau, esu prieš eutanaziją. Ir pritariu RKB mokymui apie aktyvaus gyvybės palaikymo nutraukimą kai to reikia.
Neišsisukinėk :mrgreen: Prie ko čia, gaidžiai, zuikiai ir šernai? Rašei temoj apie neįgalių žmonių eutanaziją ir siūleisi paspaust mygtuką, perpjaut gerklę, nušaut į tarpuakį ir etc.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 2:46 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Neįgalių žmonių autanazijos temoje? argi yra tokia tema?
Man žodis "neįgalus" labai nepatinka. Esu invalidas, bet įgalus. :kietas:
Žmogaus nežudau, nežudžiau ir tikiuosi, jog to mano gyvenime to nenutiks. Tikiuosi net automobiliu nepartrenkti kokio praeivio, net sužeisti nenoriu, tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

O jei nėra kam paspaust mygtuko kai kompetetingieji nusprendžia, jog jau žmogus yra ne žmogus, o lavonas - mygtuką paspausčiau, laidus nutraukčiau, kabeliui galvą nukirsčiau, aparatui į tarpuragį/tarpuakį šaučiau, šlangų venas papjaučiau. Taigi, mielas broli Kristuje Jėzuje, 676, neišiminėk mano žodžių iš konteksto. :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 4:17 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Puku rašė:
O man visada kyla klausimas - ar pacientai tikrai žino ko nori :D (susidievinimas ūmusis).
Bet logiškai žiūrint - tai jei žmogui kančia ir liga nepakeliama - jis turi tesę į savižudybę? Gal čia aplink esančių problema, kad jam tos kančios niekas nepalengvina. Prie viso to dar pasiūlo eutanaziją. JUk ne paslaptis - tam tikrų vaistų ir ligos pojūčių mišinyje, žmogus gali bet ką pasirašyt ar pažadėt.

Man eutanazija yra savotiškas išsigimusios į ekoniminę pusę požymis. Prisidengiant žmogaus teisėmis bandoma visuomenei įrodyt, kad žudyti silnuosius yra ne tik, kad teisinga, bet moralu, legalu ir gerbtina.

Tam yra testamentai (paskutinė valia). Savo mirtimi reikia pasirūpinti dar gyvam esant ir sąmoningam, nes mirtis yra neišvengiama. Žmogaus teises paprastai nurašo tokie krikščionys, ar kitokio plauko pasakų tikėtojai.
Jiems gal labai malonu žiūrėti į besikankinantį bejėgį žmogų, kuriam nei jokie analgetikai nebepadeda? Bijau tokių tokių medikų, kurie tiki savo įsivaizduojamais dievais. Nes jiem nėra svarbūs pačio asmens norai, jiems svarbu tik tai , ką pasakys jų tas "vadas".

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 5:01 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Su testamentu visad problemos, nes žmonės turi polinkį persigalvoti. O testamentas paprastam žmogui - prabangos reikalas (mokėk notarui už tą jo štampą). Geriausia išeitis - aiškiai ir ne vieną kartą išdėstyti savo norus mylimiems artimiesiems,kurie turės rūpintis tavo, mano pagrabiniais reikalais. Nieko nėra geriau, už atvirą išsišnekėjimą. Ir likusiems gyviesiems geriau, kai iki mirties žmogus spėji pasikalbėti kad ir delikačiais karsto reikalais, kur palaidoti, gal sudegintą? gal aprengt juodu kostiumu, gal mėlyna suknele?

Ir va eutanazijos klausimą galima tarp visų aptarti, nes juk kožnam ne paslaptis - kai nebepakeliamas skausmas apima, žmogus gali prišnekėti tokių dalykų, kad uoj! Tad labai gera iš anksto pasitarti visais klausimais. Žinoma, jei žmogus senyvas. Jaunam - vėjai galvoje, tokie ir miršta staigiai ir ne visad laidoti yra ką (tarkim su brtiva į fūrą jei ~200km/h greičiu).

Mano močiutė iš mamos pusės vienintelė tebėra gyva, ji bijo gultis į ligoninę, kad tik jos ten nenužudytų (eutanazija be sutikimo) ir jos organų nepaimtų. Blogai, aišku tokia paranoja, bet va visokias legendas žmonės pasakoja ir pribaugina. Net nežinau, ką galima naudingo rasti žmogaus kūne, gimusiam 1926 metais?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 10th, 2012, 11:18 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Didysis Šturmas rašė:
Cituoti:
termino - eutanazija. Žmogžudystė/savižudybė.

Hmmm tai hmm nori pasakyti nemtai jokio skirtumo, pvz tarp to, kad ateinų ir su kirvių užkapojų sveika 21 metų vyrą ar atjugnių nuo žmogaus aparatus, kurio egzistencija yra tik naštą kitiems ir plius neturi jokios esmės ? Arba pvz tarp to, kad visiškai besikankinantis žmogus, kuris tikrai netems daugiau kaip savaites pasilengvina kančias ir tarp 18 metų jaunuolio, kuris nusižudo, nes jis labai nepopuliarus mokykloje ?

Tiesą pasakius - nematau. Tebūnie tai mano minusas.
Pirmuoju variantus atsikratoma to "kas užkniso". Atruoju koncentruojamas dėmesys į savo egzistenciją, negalvojant apie tai kaip jaučias aplinkiniai dėl toko pasirinkimo.

panda rašė:
Tam yra testamentai (paskutinė valia). Savo mirtimi reikia pasirūpinti dar gyvam esant ir sąmoningam, nes mirtis yra neišvengiama. Žmogaus teises paprastai nurašo tokie krikščionys, ar kitokio plauko pasakų tikėtojai.
Jiems gal labai malonu žiūrėti į besikankinantį bejėgį žmogų, kuriam nei jokie analgetikai nebepadeda? Bijau tokių tokių medikų, kurie tiki savo įsivaizduojamais dievais. Nes jiem nėra svarbūs pačio asmens norai, jiems svarbu tik tai , ką pasakys jų tas "vadas".

Nereikia panioti religijos ir mano įsivaizduojamo Dievo - Lietvoje eutanzija nėra legali, gali ir po penkiais notaro parašais būti pasirašius - vistiek būsi gaivinama ir jungiama prie aparatūros. Tavo priešmirtinė valia yra galiojanti tik oraganų atidavimo/nedavimo klausimai - ir tai ją gal užprotestuot tavo artimieji.

O kas dėl žiūrėjimo mieloji, tai mum ne tik žiūrėt reikia į ligonius - mums su jais dirbt reikia. Jei jau dėl malonumo - tai tebūnie eutanazija sušaudant virš 65 visiems - bus mažiau vargo - sėdėsiu, žiūrėsiu pro langą.

Medicinos tiesų niekada nepainiojau su religinėmis. Ir visuomet gydau pagal Europos kardiologo gydumo normas - nei daugiau, nei mažiau. Tiesa, paciento norai į tas gaires irgi neįtraukti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 11th, 2012, 4:13 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Cituoti:
Tiesą pasakius - nematau. Tebūnie tai mano minusas.
Pirmuoju variantus atsikratoma to "kas užkniso". Atruoju koncentruojamas dėmesys į savo egzistenciją, negalvojant apie tai kaip jaučias aplinkiniai dėl toko pasirinkimo.

Visu pirmą pasakyk elgesį, kuris neparemtas egoizmų ? Pirmųjų variantų užmuša, žmogų, su pilnų potencialų veikiančiomis smegenimis, o antruoju pūvanti kūną. Tai čia užstrigimas laike. Be to aš kalbų apie tuos atvejus, kai nėra vilties. Pvz na ir nesakykite, kad vilties visą laiką yra jai taip tai galima sakyti kad su išdurtoms akims, be klausos ir nupjautoms, kojoms ir rankoms žmogus, po mėnesio, atgaus rega ir klausa ir ataugs jam kojos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 11th, 2012, 7:56 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Didysis Šturmas rašė:
Visu pirmą pasakyk elgesį, kuris neparemtas egoizmų ? Pirmųjų variantų užmuša, žmogų, su pilnų potencialų veikiančiomis smegenimis, o antruoju pūvanti kūną. Tai čia užstrigimas laike. Be to aš kalbų apie tuos atvejus, kai nėra vilties. Pvz na ir nesakykite, kad vilties visą laiką yra jai taip tai galima sakyti kad su išdurtoms akims, be klausos ir nupjautoms, kojoms ir rankoms žmogus, po mėnesio, atgaus rega ir klausa ir ataugs jam kojos.

DS - nepyk, bet tai kvepia nacizmu - neatgaus klausos, nematys, nevaikščios - čia tavo beviltiški atvejai? Tai ta tautos dalis, ku ruo gimimimo tokia - turėtų būt naikynama? Nebūk fasistas, jie irgi žmonės.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 11th, 2012, 8:05 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Cituoti:
DS - nepyk, bet tai kvepia nacizmu - neatgaus klausos, nematys, nevaikščios - čia tavo beviltiški atvejai? Tai ta tautos dalis, ku ruo gimimimo tokia - turėtų būt naikynama? Nebūk fasistas, jie irgi žmonės.

Kas kur nori tą ir įžiūri :D AŠ rašiau, kad pvz jai tau nukirto koja, basta į neataugs. Taip pat jai žmogaus smegeninės numirusios viskas bastą. Jokios vilties nėra ir reikia susitaikyti. Be kojų ar rankų žmogus gali gyventi. Taip pat ir aklas arba būdamas kurčias, nes jie gali atlikti kitas funkcijas. AŠ KALBŲ APIE ATVEJUS, KAI MIRTIS AIŠKI 100 procentų ir gyvenimas tampą nepakeliamų ir vistiek tu nieko gero nepadarysi arba KAI ŽMOGUS LIEKA, KAIP MĖSOS PŪVANTIS GABALAS LOVOJE , KITAIP GULINTIS MĖSOS GABALAS IR TIEK.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 11th, 2012, 9:04 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Didysis Šturmas rašė:
Cituoti:

Kas kur nori tą ir įžiūri :D AŠ rašiau, kad pvz jai tau nukirto koja, basta į neataugs. Taip pat jai žmogaus smegeninės numirusios viskas bastą. Jokios vilties nėra ir reikia susitaikyti. Be kojų ar rankų žmogus gali gyventi. Taip pat ir aklas arba būdamas kurčias, nes jie gali atlikti kitas funkcijas. AŠ KALBŲ APIE ATVEJUS, KAI MIRTIS AIŠKI 100 procentų ir gyvenimas tampą nepakeliamų ir vistiek tu nieko gero nepadarysi arba KAI ŽMOGUS LIEKA, KAIP MĖSOS PŪVANTIS GABALAS LOVOJE , KITAIP GULINTIS MĖSOS GABALAS IR TIEK.
Bus sunku susišnekėt, žiūrint į klausimą vien tik pragmatškai, nes krikščionys apie viltį turi kitokią nuostatą:
Taigi dabar pasilieka tikėjimas, viltis ir meilė – šis trejetas, bet didžiausia iš jų yra meilė. (I korintiečiams 13:13)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 150 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: