Dabar yra Rugsėjis 23rd, 2019, 2:22 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 180 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2010, 2:18 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
as nieko nesakau, yra ateistu kurie noretu atimt is tikinciuju ju tikejima. na tai ka dabar parasei, tai ir irodo zmogaus netolerancija, neisprusima. ir manau, kad tikrai bent puse visu nesutikimu pasaulyje per visa istorija, buvo del religiniu paziuru. taip, musu visuomenei atrodo nepriimtina gejai, bet jie juk irgi zmones, del ko juos turetume smerkti, ir siaip, ne jie del savo lytines pakraipos yra kalti, juk jau senai issiaiskinta kad tai yra genuose. ir tik neperseniausiai baznycia prieme tai, net ir kunigas vienas yra gejus. taip religija prisitaiko, kad itiktu didesniai daliai zmoniu. MANO NUOMONE.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2010, 2:34 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Aatheist rašė:
as nieko nesakau, yra ateistu kurie noretu atimt is tikinciuju ju tikejima. na tai ka dabar parasei, tai ir irodo zmogaus netolerancija, neisprusima. ir manau, kad tikrai bent puse visu nesutikimu pasaulyje per visa istorija, buvo del religiniu paziuru.

Sakyčiau ne tiek dėl religinių pažiūrų kiek dėl skirtingos pasaulėžiūros ir teritorijos :) ne daug būta karų kur pagrindinis akstinas buvo "davai sumuškime juos nes jų dievai kažkokie lievi" :)
Cituoti:
taip, musu visuomenei atrodo nepriimtina gejai, bet jie juk irgi zmones, del ko juos turetume smerkti, ir siaip, ne jie del savo lytines pakraipos yra kalti, juk jau senai issiaiskinta kad tai yra genuose.

Tiki šiuo mitu? :)

Cituoti:
ir tik neperseniausiai baznycia prieme tai, net ir kunigas vienas yra gejus. taip religija prisitaiko, kad itiktu didesniai daliai zmoniu. MANO NUOMONE.

Nustebunsiu tave dar labaiu :) kunigų gėjų yra ne vienas ir bažnyčia nepripažino (jei tinką šį žodį vartoti) jog gėjiškumas slypi genuose :) kanoninė teisė konkrečiai apibrėžia jog gėjus gali tapti kunigu, jei nedemonsttuos savo gėjiškų pažiūrų ir laikysis celibato.
kas dėl prisitaikymo tai: jei nepastėbėjai krikščionybė paprastai kaltinama tuo jog nesprisitaiko prie šio laikmėčio tendencijų :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2010, 2:37 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aatheist rašė:
as nieko nesakau, yra ateistu kurie noretu atimt is tikinciuju ju tikejima. na tai ka dabar parasei, tai ir irodo zmogaus netolerancija, neisprusima. ir manau, kad tikrai bent puse visu nesutikimu pasaulyje per visa istorija, buvo del religiniu paziuru. taip, musu visuomenei atrodo nepriimtina gejai, bet jie juk irgi zmones, del ko juos turetume smerkti, ir siaip, ne jie del savo lytines pakraipos yra kalti, juk jau senai issiaiskinta kad tai yra genuose. ir tik neperseniausiai baznycia prieme tai, net ir kunigas vienas yra gejus. taip religija prisitaiko, kad itiktu didesniai daliai zmoniu. MANO NUOMONE.

Atleiskit, aš niekur neįžvelgiu Insanity netolerancijos ar neišprusimo. Bet gal aš ne taip supratau, ką Aatheist norėjo tuo pasakyti? Gal jisai kalbėjo apie apskritai žmonių netoleranciją vienas kitam?
O dėl homoseksualizmo ir gėjizmo Bažnyčioje, tai reikia patikslinti, kurioje Bažnyčioje yra tas gėjus kunigas. Ar RKB, ar kurioje nors kitoje?
P.S. Bet gal apie gėjus kunigus (ir ne tik kunigus) reikėtų diskutuoti temoje "Homoseksualizmas nuodėmė?", ar ne taip?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2010, 2:47 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
na jums didziausias autoritetas yra baznycia, ar klystu? jei neklystu, tada viskas normalu is jusu puses, jei baznycia nepripazysta to, tai reiskia ir mes to nepripazinsim.

tap, turejau omeny ne INSANITY, o globalia prasme. ir taip, apie tai reiketu diskutuoti toje skiltyje, bet as turiu tik sava nuomone ir apie tai neturiu ka daug pasakyti. man tai nera priimtina, kad kunigai yra iskrype ar kitokiu pakraipu. ir kaip INSANITY minejo, kad baznycia kaltina del neprisitaikymo, gal tai ir tiesa, bet negali neigti kad ji nebando to daryti,ar ne?

ir vistiek as manau, kad religija yra tik atgyvenusi valdymo forma, ir ji nebeturi vietos siu laiku visuomeneje.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2010, 3:07 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Bažnyčia yra vadovas kuris duoda noruodas tikėjimui. Tavo mąstymas yra asmeninė tavo nuomonė ir ji gali būti bet kokia kol netrukdo bendram gėriui. Taip yra didžiojij dalyje ir religinių ir pasaulietinių organizacijų.
Pvz. jei jau prakalbome, gėjus, jei jis nebando reikšti savo gėjiškumo, tai jis laisvai gali būti ir kunigu ir šeimos tėvu. Iškrypimai netoleruojami. Pabrėšiu kas čia su ta netolerancija yra:
krikščionys nesmerkia žmogaus, juos stengiasi mylėti, tačiau gali pasmerkti konkrečius poelgius.

Bažnyčia ir valdymo forma: apibrėžk konkrečiau ką bažnyčia dabar valdo?
Bažnyčia nuo pat pradžių demokratiškai renka vadovus? kuo gi šita valdymo forma pasenusi?
Ar tuo jog bažnyčia turi savo teisę? Bet juk kiekviena organizacija apsibrėžia savo teisę.
Nelabai suprantu ką nori pasakyti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2010, 3:27 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aatheist rašė:
na jums didziausias autoritetas yra baznycia, ar klystu? jei neklystu, tada viskas normalu is jusu puses, jei baznycia nepripazysta to, tai reiskia ir mes to nepripazinsim.

Man asmeniškai didžiausias autoritetas yra Šv.Raštas, o tik po to RKB kaip neklaidinga jo interpretatorė.Todėl, jei Šv.Raštas pripažįsta, kad kažkoks reiškinys yra blogas, ir RKB, sekdama Šv.Raštu, pripažįsta tą patį, tai ir aš pripažįstu. ;)

Cituoti:
tap, turejau omeny ne INSANITY, o globalia prasme. ir taip, apie tai reiketu diskutuoti toje skiltyje, bet as turiu tik sava nuomone ir apie tai neturiu ka daug pasakyti. man tai nera priimtina, kad kunigai yra iskrype ar kitokiu pakraipu. ir kaip INSANITY minejo, kad baznycia kaltina del neprisitaikymo, gal tai ir tiesa, bet negali neigti kad ji nebando to daryti,ar ne?

Dėl Insanity, malonu, kad supratau Jus teisingai. :)
Dėl RKB prisitaikymo. Sakyčiau, kad ir bando, ir nebando prisitaikyti. Galbūt galima sakyti, kad bando pritaikyti savo doktrinos išdėstymą ar skelbimą prie nūdienos sąlygų. Bet pačios doktrinos turinio ir esmės pakeisti ar kažkaip kitaip pritaikyti tikrai nebando.

Cituoti:
ir vistiek as manau, kad religija yra tik atgyvenusi valdymo forma, ir ji nebeturi vietos siu laiku visuomeneje.

Na, čia su Jumis nesutinku. Man Krikščionybė yra ir bus tikros laisvės ir autentiško žmogaus išsiskleidimo šaltinis ir šalininkas, ir šauklys, ir įkvėpėjas, ir nešėjas, ir davėjas. Todėl, jei šių laikų kokiam nors žmogui ar visuomenei tikros ir autentiškos laisvės skleistis ir tobulėti nebereikia, jei visuomenė galvoja, kad jai užtenka politinės diktatūros, tai tada tinka krikščionybės tokiai visuomenei (ar žmogui) tikriausiai nereikia. Sakyčiau, tokiai visuomenei užteks ir politinio diktatoriaus paskelbimo dievybe bei tos dievybės garbinimo apeigų. :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2010, 3:44 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
zodziu... manau palikau jums gan daug dalyku apie ka galesit pamastyti, o man laikas palikt si foruma, nes vistik man niekas neirode kur mano logikos klaidos ir del dievo egzistencijos taip pat nieko naujo neisgirdau. sekmes forumieciai, gal po kiek laiko grysiuir gal kas nors bus pasikeite.

ir is paskutinio komentaro parasyto AUgustas, supratau kad jums tiesiog reikia dievo, kad ir kas bebutu, dievas turi buti. gaila, kad zmogus taip ziuri i gyvenima, manau, geriau visiem butu be religiju ir dievu ;]

sekmes jums zmones, malonu buvo susipazint su kai kuriais, kiti buvot mesliai, bukim bedni, bet teisingi. ;]

cya.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2010, 4:05 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aatheist rašė:
zodziu... manau palikau jums gan daug dalyku apie ka galesit pamastyti, o man laikas palikt si foruma, nes vistik man niekas neirode kur mano logikos klaidos ir del dievo egzistencijos taip pat nieko naujo neisgirdau. sekmes forumieciai, gal po kiek laiko grysiuir gal kas nors bus pasikeite.

ir is paskutinio komentaro parasyto AUgustas, supratau kad jums tiesiog reikia dievo, kad ir kas bebutu, dievas turi buti. gaila, kad zmogus taip ziuri i gyvenima, manau, geriau visiem butu be religiju ir dievu ;]

sekmes jums zmones, malonu buvo susipazint su kai kuriais, kiti buvot mesliai, bukim bedni, bet teisingi. ;]

cya.

Gaila, kad išeinat.
O dėl Dievo buvimo. Dievas tiesiog yra, nes yra gerų dalykų hierarchija, kurioje Dievas užima aukščiausią vietą, nes yra pats didžiausias gėris. T.y. Meilė ir Tiesa. ;)

P.S.

Cituoti:
gaila, kad zmogus taip ziuri i gyvenima, manau, geriau visiem butu be religiju ir dievu

Deja, žmogus be dievų - neįmanomas reiškinys. Jisai vis tiek ką nors sudievins, pvz., moterį, jei tai vyras, ar vyrą (jei tai moteris), simpatišką ir patrauklų politiką, valstybines struktūras, pinigus ir t.t., ir pan. :mrgreen:
O ką dievina pats Aatheist?

Paskutinį kartą redagavo Augustas Sausis 10th, 2010, 5:14 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2010, 5:05 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Aatheist rašė:

cya.

Tai gal tu komunistas, o ne ateistas, jei manai, kad be Dievo žmonės gali būti gersni? :shock:
Prisimink, kas vyko SSSR 70 metų, kai buvo atsisakyta tikėjimo ir Dievo, ir į pirmą vietą buvo pastatytas "ŽMOGAUS KULTAS" :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2010, 4:10 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
na ir issireiske cia Atheist apie geju kuniga. gali buti jis gejus, o kunigam ar su vyru, ar su moterim, celibatas yra celibatas. pagirtina kad gejus tapo kunigu, pasirinko ne vyra, bet Dieva.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2010, 7:17 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
tai melstis nera norinciu?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2010, 7:28 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Už ką melstis?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2010, 7:34 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
uz ateisto ir Viespaties susitkima asmenini ar uz Viespaties jegos pasireiskima jo gyvenime kokioj nors srity ( jei viespats su mumis, turetu but atsakymas toks, ane?)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2010, 7:46 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Viešpats tai su mumis, bet klausimas, ar Aatheist'ui patiks Viešpaties jėgos pasireiškimas jo gyvenime? Jis vistiek nepripažins, net jei gulėtų paralyžiuotas, kad Viešpats suteikia sveikatą...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2010, 9:41 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Kadangi Aatheist pranešė jog pasišalino iš forumo, temą rakinu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 180 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: