Dabar yra Rugpjūtis 7th, 2020, 1:37 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 180 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:33 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
urvinis rašė:
Cituoti:
Tai juk irgi "prasmingas" veiksmas, tik klausimas, ko tie netikintys taip įsitvėrę gyvenimo, jei po mirties jie išnyks, kaip dūmas?
Tai gal dėl to ir isitvėre, kad mano, kad po to nieko nebus ir tai vienintelis dalykas ka turi... Na pvz kad pokalbis su žmogumi bus atviresnis, be visokiu nereikalingų išvedžiojimų detalių, stengiant išspausti iš to viska ka imanoma, be kokiu atideliojimu, tada kai gal but matotės paskutini kart, ar kai žinot kad greičiausiai dar susitiksit?

Esu visiškai įsitikinęs vienu dalyku:
jei tiki, kad su mirtimi žmogaus egzistavimas baigiasi, telieka nusižudyti, arba gyventi vien tik savo malonumui, rūpinantis vien savimi.

Jei žmogus neturi sielos, koks bet kokia žmoniškumo tikslas? Pvz., urvini, kam sukti galvą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ir pan.? ;) :muse:

Kadangi "ateistai" lieka žmoniški, tvirtinu, kad jie intuityviai tiki, kad žmogus turi sielą. Tik neigia tai, nes per maž)ai mąsto :D Jų žmoniškumas - svetimkūnis jų ateistiniuose įsitikinimuose. :kietas:

(Išmėginu naujus smailikus kaip veikia :?, sorry)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:35 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
Silverblade rašė:
Aatheist rašė:
tai reiskia visi vienur ar kitur keliausim? o jei veinas nenori nei ten nei ten keliaut? gal jis tiesiog nori isnykt ir tiek po mirties?

Jei "Dievas" yra, to norėti - tas pats, kas norėti, kad ant nugaros atsirastų sparnai. Ne mes nustatome žmogaus prigimtį. Jei į šią prigimtį įeina ilgėtis amžinų dalykų, o po mirties juos patirti, taip ir bus, ne mūsų jėgoms tai pakeisti.

Na, o jei Dievo nėra, tavo noras bus patenkintas :) Tiesa, manau , kad persigalvosi, jei teks pakibti virš bedugnės ir galėsi mirti vien atleidęs pirštus ;). Bet čia tik mano nuomonė.

Sakei, kad žmogus - tik cheminiai procesai. Turbūt esi reinkarnavesis mano AtA tėvas. Jis taip pat sakė ;). Tada dar kartą klausiu to, ką klausdavau jo:
Vadinasi tu tiki, kad mėsos gabalas (t.y. smegenys) gali būti pats iš savęs protingas, kūrybingas, jautrus, gailestingas, pasiaukojantis, žiaurus, fantazuojantis, besiilgintis "kažko daugiau"?

na nelabai tikslu vadinti neuronu pripildyta organa tiesiog mesos gabalu, ar ne? protingas jis tampa su laiku, zmogus juk visa gyvenima mokinasi. o visi kiti jausmai tai velgi yra nerviniai impulsai stimuliuojantys viena ar kita smegenu dali. pakibes virs bedugnes buvau, istiesu laikaiusi paskutiniu pirstu, bet man padejo kitas zmogus, uz ka jam busiu visa gyvenima dekingas.

kas del biblijos, na manau visi supranta kad 14m vaikas negali dlabai daug suprasti. manau reiketu vel prisesti bent prie naujajo testamento.

o to kad busiu naudinga trasa, heh, gerbiamieji, visi tokie busim. juk ir jus esat fizinis kunas, tik jusu dvasia iskeliaus i kita vieta, kunas jusu pus lygiai tiek pat laiko kiek ir mano, dirbau duobkasiu, tad zinau tokius dalykus ;]

siela, bent jau as, laikau tik zmogaus samone. na bet zinoma yra daug ateistu kurie tiki ir siela, bet apie tai negaliu kalbeti, vistik cia jau kiekvieno zmogaus atskiras poziuris.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:37 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aha, išbandžiau ir aš juos, kažkaip net nuotaika atsiranda juos bededant. :panda:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:44 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aatheist rašė:
siela, bent jau as, laikau tik zmogaus samone. na bet zinoma yra daug ateistu kurie tiki ir siela, bet apie tai negaliu kalbeti, vistik cia jau kiekvieno zmogaus atskiras poziuris.

čia yra strutizmo požymis, stručiai irgi galvas sukiša į žemę, jiems 'nematau' lygu 'nera', taip ir tu, jei netiki reiškia nėra...strutiškas požiūris....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:47 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Aatheist rašė:
kas del biblijos, na manau visi supranta kad 14m vaikas negali dlabai daug suprasti. manau reiketu vel prisesti bent prie naujajo testamento.

Geras ir teisingas noras {tikrai užteks Naujojo Testamento, nes Senasis tai žydų tautos istorija ir pranašystės apie Mesiją (Kristų)} :D O jei kils kokių klausimų tai klausk - pastudijuosim kartu 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:47 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
na as tiesiog netikiu tuo ko mokslas negali paaiskinti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:51 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Aatheist rašė:

Ar butinai mokslas tau turi paaiškinti? Nejaugi tau moksliniai teiginiai yra aukščiau tavo įsitikinimų?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:55 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
na jis nera auksicau nei mano isitikinimai, bet jis man yra auksciau uz religija, baznycia, biblija.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:55 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Mokslas, aiškinantis religiją vadinamas teologija, kaip gali tada sakyti kad mokslas negali paaiškinti, aš gal tai siečiau su tavo neišprusimu ir per siauru mąstymu, nes tu kaip plokštelė užsikirtęs tvirtini kad Dievo nėra, taigi, pats moksliškai pagrįsk, kad jo nėra jei toks gudrus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:56 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Aatheist rašė:
na jis nera auksicau nei mano isitikinimai, bet jis man yra auksciau uz religija, baznycia, biblija.

O man jie lygiaverčiai :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 7:57 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aatheist rašė:
na, bet ar jus bent pripazystat kad esat religijos fanatikai? atiduotumet gywybe uz sawo diewa? ir kodel as tureciau palikt sia tema, jej man yra idomiu klausimu? heh, ne wienam forume buwau pasireiskes, ir nenuostabu kad is wisu buwau iswarytas. juk jus tokie pakantus, atlaidus zmones ;]

O tu už nieką numirtum... Tiesiog šiaip sau? Kvaila vat ir viskas. Beje, kiek Tau metelių? Toks vaizdas kad nuo to laiko kai "praregėjei" o tai ivyko kai Tau buvo NET 14 praėjo dar kokie 3 - 4 metai...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:05 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
hah, mane norejo isvaryt uz per grubu tona, bet kuo toliau tuo labiau to sulaukiu is jusu paciu gerbiamieji ;] as negaliu irodyt kad jo nera, lygiai taip pat kaip jus negalit irodyt kad jis yra. man tiesiog neegzistuoja toks dalykas kaip aukstesne butybe, man nera realu kad sia visata sukure dievas, man nerealu kad adomas ir ieva pridare tiek vaiku kad pilna zeme turetu gyventoju, ivairiu rasiu ir ivairiuose planetos dalyse, man nera realu angelai kurie nusileido i zeme sunaikinti sodomos ir gomoros, man nera realu magiski jezaus darbai gydant akluosius ir verciant vandeni nynu, man nera realu kad 4.5mlrd metu zeme buvo tik gyvunu apgyvendinta, ir tik pries keleta tukstanciu meteliu dievas ne is kur sugalvojo kad siai planetai truksta zmogaus.

man uz menesio ir keliu dsavaiciu bus 21. taip, jus cia esat manau visi vyresni uz mane, taip jus turit daugiau patirties religjos klausymais. ir ka tuo norejot ponas/-ia pasakyt?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:05 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Aatheist rašė:

Na mokslas daug ko negali paaiškinti. Negali paaiškinti kas yra juodosios skylės, negali paaiškinti kaip veikia tachijonai, kvazarai ir t.t. negali paaiškinti kaip atsirado pasaulis, negali paaiškinti kodėl išmirė dinozaurai ir kodėl gyvybė atsirado. Tada sekant tavo logika tu netiki kad dinozaurai išmirė, kad gyvybė ir pasaulis atsirado ;) nes mokslas to paaiųkinti negali :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:06 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
dolic rašė:
Mokslas, aiškinantis religiją vadinamas teologija, kaip gali tada sakyti kad mokslas negali paaiškinti, aš gal tai siečiau su tavo neišprusimu ir per siauru mąstymu, nes tu kaip plokštelė užsikirtęs tvirtini kad Dievo nėra, taigi, pats moksliškai pagrįsk, kad jo nėra jei toks gudrus.

beje, sakydamas mokslas as turiu omeny tiksluji moksla, pagrista bandymais, konkretumu, faktais. kur slypi mokslas...skaityme?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:12 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
insanity rašė:
Aatheist rašė:

Na mokslas daug ko negali paaiškinti. Negali paaiškinti kas yra juodosios skylės, negali paaiškinti kaip veikia tachijonai, kvazarai ir t.t. negali paaiškinti kaip atsirado pasaulis, negali paaiškinti kodėl išmirė dinozaurai ir kodėl gyvybė atsirado. Tada sekant tavo logika tu netiki kad dinozaurai išmirė, kad gyvybė ir pasaulis atsirado ;) nes mokslas to paaiųkinti negali :)

o biblija tai gali? mokslas gali paaiskinti kas yra ir kaip susidaro juodoji skyle, kaip veikia kvazarai jau taip pat daromos isvados, prie ju ir pulsarai. del dinozauru ismirimo yra teoriju, irodyt zinoma to niekas negali, bet kodel manai kad as netikiu jog tokie gyvunai buvo? dinozauru fosilijos yra geriausias irodymas. na kaip pasaulis atsirado taip pat norint irodyti turi nusikelti i tuos laikus kad matytum pati procesa, kas zinoma nera imanoma.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 180 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: