Dabar yra Rugpjūtis 7th, 2020, 12:54 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 180 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:12 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Tai tavo nuomone, mokslu vadinama tik tikslusis mokslas!!? O istorija, literatūra etc, jau ne mokslas? Apsirinki. Jei negali įrodyti kad jo nėra, kam sakai kad nėra? Kas tau tiek arabų pripūtė?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:20 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Aatheist rašė:
o biblija tai gali? mokslas gali paaiskinti kas yra ir kaip susidaro juodoji skyle, kaip veikia kvazarai jau taip pat daromos isvados, prie ju ir pulsarai. del dinozauru ismirimo yra teoriju, irodyt zinoma to niekas negali, bet kodel manai kad as netikiu jog tokie gyvunai buvo? dinozauru fosilijos yra geriausias irodymas. na kaip pasaulis atsirado taip pat norint irodyti turi nusikelti i tuos laikus kad matytum pati procesa, kas zinoma nera imanoma.

Biblija ir neaiškina ;)
Mokslas tik kelia hipotezes kas ten su tom juodojom skylėm dedasi, kvazarai, kaip pats minėjai tik daromos išvados, pats pastebėjai jog dinozaurų išmirimo teorijų daug ir niekas negali nieko įrodyti, pasaulio atsiradimo irgi negali įrodyti...
Taigi, kaip galima pasitikėti tada mokslu, jei jis nieko negali įrodyti. Pasitiki mokslu kuris ant hipotezių stovi, o nepasitiki biblija, kurios tikslas ne mokslinis įrodymas o dorovinis mokymas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:28 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aatheist rašė:
na man asmeniskai ideja kad reiketu praleisti amzinybe prie dievo, tai tas pats kas tarnauti nieko neveikiant. nenoreciau jog taip butu po mirties, na bet kaip anksciau minejau, suzinosim tik kai mirtis mus pasikvies i svecius ;]

Ko gero po mirties norėtum plaukioti karštos smalos katile arba sėdėti sieros saunoje, arba mėgautis vidiniu kirmėlių perforavimu ir ks kažkiek laiko sudegti... Girdėjau kad tai ten viskas vyksta...

Aatheist rašė:
tai reiskia visi vienur ar kitur keliausim? o jei veinas nenori nei ten nei ten keliaut? gal jis tiesiog nori isnykt ir tiek po mirties?

Jei būtum pats save susikūręs tai gal ir galėtum kažkaip nuspręsti kad kur ir kaip mirti ir ką veikti po to. Dabar gi vis esame žemės kirmėlės ir esame visiškai priklausomi nuo kūrėjo valios. Vat spregtels pirštu ir sustos širdutė ir visi aikčios toks jaunas, visai nesirgi ir va tau... Gali pasakyti kada kaip ir kur mirsi? Na tai ir nusileisk ant žemės...

Aatheist rašė:
ir vel tie tiesiogiai/perkeltine prasme dalykai: dievas zeme sukure per 7 dienas, paskui jau niekas nezino kiek galejo tos 7 dienos trukti. nepamirskim, kad biblija rasyta labai senai, tais laikais tokio dalyko kaip kad RELATYVUS LAIKAS nebuvo, tad tie kas rase, turejo viska tiesmukai suprasti, tai reiskia kad zeme kure butent lygiai 7 dienas, 168 valandas. na gerai, tarkim dievas buvo jau pries 4.5 milijardo metu, ir tik pries ~8000m sukure protinga zmogu. kam jam to reikejo? toki ilga laika zeme buvo valdoma gyvunu, ir staiga jis sumaste zmogu? ar kaip jums aiskina biblija?

Kai skaitysi Biblija rasi tokią eilutę kad Dievui viena diena kaip tūkstantis metų ir tūkstantis metų kaip viena diena.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:44 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aatheist rašė:
hah, mane norejo isvaryt uz per grubu tona, bet kuo toliau tuo labiau to sulaukiu is jusu paciu gerbiamieji ;] as negaliu irodyt kad jo nera, lygiai taip pat kaip jus negalit irodyt kad jis yra. man tiesiog neegzistuoja toks dalykas kaip aukstesne butybe, man nera realu kad sia visata sukure dievas, man nerealu kad adomas ir ieva pridare tiek vaiku kad pilna zeme turetu gyventoju, ivairiu rasiu ir ivairiuose planetos dalyse, man nera realu angelai kurie nusileido i zeme sunaikinti sodomos ir gomoros, man nera realu magiski jezaus darbai gydant akluosius ir verciant vandeni nynu, man nera realu kad 4.5mlrd metu zeme buvo tik gyvunu apgyvendinta, ir tik pries keleta tukstanciu meteliu dievas ne is kur sugalvojo kad siai planetai truksta zmogaus.

man uz menesio ir keliu dsavaiciu bus 21. taip, jus cia esat manau visi vyresni uz mane, taip jus turit daugiau patirties religjos klausymais. ir ka tuo norejot ponas/-ia pasakyt?

Norėjau pasakyti kad kai pagyvensi dar kokių metelių 10 - 15 ir suvalgysi savo porcija CENZŪRA kiek jo bus skirta galėsim pakalbėti. kol kas tamistai tik sparneliai išaugo kaip tame eilėraštyje "aukštyn ir aukštyn kolei kraujas užkais..." O kai kraujas atvės ir gyvenimas viną po kito pradės porcijuoti ta CENZŪRA kurį sukaupei ir sparneliai nusileis ir kalba pasikeis. O jei dar reali mirtis į veidą kvėptels pamatysi ar ne dievo kurį dabar neigi šauktis pradėsi... Na o kol kas kvailiok. Gyvenimas gražus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:45 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Aatheist rašė:
na man asmeniskai ideja kad reiketu praleisti amzinybe prie dievo, tai tas pats kas tarnauti nieko neveikiant.

Beje, tavo žiniai, Bažnyčia nieko nekalba apie tai kaip ten bus danguje? Viskas paremta tik įvaizdžiais.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:47 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Pumba nesinervuok ir nepyk ant tų, kurie dar kažko nesuprato ir klausinėja, o ne puolą mus. {Aatheist'as visai normaliai bendrauja}

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:52 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Jis padoriai bendrauja, tik nieko produktyvaus neišeina, nepateikia nieko, kas pagrįstų jo versiją, mes laukiame iš jo tų įrodymų o ne kategoriško tvirtinimo kad kažko nėra.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:54 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
O ateistai jokio kito argumento ir neturi, apart neigimo :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 8:59 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Nes jei pateiktų savo argumentus, tada mes išdėstytume savo argumentus, nes dabar to as nevadinu normalia diskusija, tai tas pats kas su pliku peštis.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 9:00 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Kazkur esu skaites, kad viena zydu mokslininke pagrinde visus stebuklus aprasytus Biblijoje moksliskai. Tai yra visiems tiems stebuklams ivykti reikejo tik tam tikru salygu. Pvz. degantis Mozes krumas. Is tiesu nuo karscio kai kurie Sinajaus dykumos sukulentai savaime uzsidega. Ir t.t. ir pan. Netgi tai jog is Kristaus perdurus jam sona istekejo kraujo ir vandens galima buvo paaiskinti. Daugeli Jezaus stebuklu pvz. duonos padauginima netgi evangelistai nelabai priskyre prie stebuklu. Kadangi yra manoma, kad zmones tiesiog dalinosi ta duona kuria patys atsinese. VAiksciojimas ant vandens nera toks retas dalykas pvz tarp Tibeto vienuoliu, kurie sugeba netgi pakilti nuo zemes i ora.
Irodyti kad Dievas yra as nesugebesiu, kaip tu neirodysi kad Jo nera. Mus skiria tik tikejimas. As tikiu kad Jis egzistuoja ir globoja mane, tu netiki ir manai, kad pats viska valdai. Kai susirgsi (nelinkiu tau to bet galimas daiktas ar ne?) ir netikesi kad gali isgyti, ko gero taip ir numirsi netikintis.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 9:01 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
o as jau tikejausi kad gausis zmogiskai pabendraut, bet visur jusu yra, fanatiku, kurie nieko kito nemato tik savo branguji dieveli ir galvoja kad zmogus uz ji pati jaunesnis negali turet gyvenimiskos patirties. tu nieko nezinai apie mane, tu net neisivaizduoi per koki man suda teko pereiti iki siol gyvenime ir taip drasiai kalbi? as neatejau cia izeidineti, taip pradzioi negraziai prabilau, uz tai jau atsiprasiau. kokia tavo problema? visi kaip zmones bando paaiskint, ir tu atejai skleist man savo "gyvenimiskos patirties"

dabar atgal prie temos. na lengva panaudot dalykus kuriuose mokslas yra dar zalias. patys puikiai suprantat kiek gerio atnese zmogui mokslas, nesakau kad religijo to nedare/-o, tiesiog man asmeniskai nebuvo jokios naudos is to, man nei kiek nepablogejo poto kai pasidariau netikintis. tiesiog nematau reikalo tiket. beje, sakot kad tokius zmones kaip David Koresh arba Jim Jones pasiglemze velnias, ar ne? kodel jus manot kad jusu nesuklaidines velnias ir jus netikit juo?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 9:13 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Jei yra Dievas, yra ir velnias, mes tikime kad ir toks yra, bet juo nepasitikime, biblijoje yra parašyta apie velnią ir tam kad atskirtume kur velnias, kur Dievas veikia, pasiskaitome bibliją, jei pamatome neatitikimus, žinome nuo ko parėjo, nes velnias yra imitatorius, mėgsta pamėgdžioti Dievą, kas gerai nepažysta šv rašto, gali apie pirštą apsukti, va iš to ir atsiranda klaidatikystės, sektos, bet mes jau žinome jų poveikį. Dar vienas būdas pažinti ar žmogus kalba Dievo vardu ar ne, reikia paprašyti jų ištarti Jėzus yra Dievas, velniui tą pripažinti neišeis.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 9:17 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
O. pamačiau tavo foto... Iki šiol buvo kitas avataras ir kitas "bazaras". Mažas spūstelėjimas ir parodei veidą? Ir tai vadinasi atėjei su taika?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 9:18 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
:arrow: Aatheist
Kaip tam, kuris apsimeta ateistu, tai labai tinkamas
:toilet:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2010, 9:53 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
nei tevai nei mes tau dievo nenupsakosim , turetume parodyt, bet nera taip lengva ( bent jau man gal nepavyktu dar) , klausk Jo paties, jei visa sirdimi ji nori rasti, rasi
nes Jis myli tave nori kad tu gyventum ir tikrai atsilieps , bet jei tikrai to nori, nes dievo neisdursi; beje dievui patinka ieskantys zmones ir issukiai

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 180 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: