Dabar yra Rugpjūtis 7th, 2020, 12:32 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Pranešimo tema: Žaidimų aikštelė
StandartinėParašytas: Lapkritis 27th, 2009, 10:21 pm 
Kadetas
Kadetas
Atsijungęs
Gana juokingai man atrodo visas šitas puslapis - daromos kažkokios parodijos iš subkultūrų. Aišku ne jūs pradininkai ne jus ir reiktų smerkti. Nejau dar neišaugote iš to vaikiško proto "būkim neformalais"? Kagi, teks pravesti švietimą šia tema.
Kas yra ta subkultūra? Subkultūra yra vadinama tam tikra žmonių grupė išsiskirianti iš visuomenės tam tikru požiūriu į gyvenimą, ideologija, tikėjimu, politinėm pažiūromis, gyvenimo būdu. Pirmoji subkultūra atsirado dar dvidešimtojo amžiaus pradžioje (baikeriai). Vėliau Vietnamo karo metu atsirado aktyvių žmonių grupė (hypiai), kurie siekė taikos, laisvės nuo visko ir t.t. (manau ne kartą apie tai girdėjote). Praktiškai kiekviena subkultūra turi savo skiriamuosius išorinius bruožus, apie kuriuos, manau taip pat puikiai žinote. Nežinau kas sukūrė tokį požiūrį, tačiau daugelis mano, jog subkultūra yra vien tik apranga. Šie žmonės labai klysta.
Kiek skaičiau šį forumą, tai susidariau nuomonę, kad daugelis dar ieško atsakymo į klausimą "Aš noriu priklausyti, kokiai nors subkultūrai, ką man daryti?". Atsakymas paprastas - nieko, kad ir kaip turiu tave nuliūdinti, bet tu netapsi niekuom, jeigu ir toliau taip galvosi. Žmonės priklausantys tam tikroms subkultūroms negalvojo kažko panašaus. Dažniausiai jie sekdavo tėvų, draugų pėdomis. Beveik viską lemia požiūris į gyvenimą, asmeninės ideologijos.
Kokių yra krikščioniškų subkultūrų? Atsakymas jokių. Visos subkultūros turi nukrypimų, tačiau grynai krikščioniškų nėra.
Kokiuose subkultūrų nukrypimuose yra krikščionių? Atsakymas: jų yra labai mažai. Paaiškinsiu kodėl (žiūrim žemiau):
Pankų ideologijoje realigija yra pusprotystė, jie visi atėjistai. Todėl man labai buvo juokinga išvysti pankroko temą :D. Pagrindinės pankų ideologijos yra anrchizmas, atėjizmas, antikapitalizmas, antifašizmas, žalieji. Daugiau http://www.anarchija.lt
Sunkioji muzika(metalistai) yra tamsos muzika (išskyrus Pagoniškąjį metalą).Muzikoje išsakomi jausmai, sukauptos emocijos ir kiti dvasiniai dalykai Va čia jau daug atšakų. Tamsiausia atšaka yra Black metal. Viena iš atšakų yra krikščioniškasis metal. Praktiškai muzika pasiskirsto taip: 99% sunkaus metal, o tas 1 proc krikščioniškas metal. Tačiau kad ir kaip bebūtų, krikščioniškas metal yra laikomas parodija iš tikrojo metal. Vien ilgi plaukai, muzikos garsai, dainavimo stilius, atributika, ženklai yra antikrikščioniški. Tikrai krikščioniško metal gerbėjas bus paliktas nesuprastas tarp tikrų metalistų. Nesakau, kad jie yra netikintys, turbūt atvirkščiai, net labai tikintys, tačiau ne į krikščionybę. Beje, tas pats Šėtonas jų dainose dažnai yra suprantamas ne taip, kaip turėtų būti. Na čia jau daug jums aiškint :D
Baikeriai - tai ne žmogus važinėjantis motociklu. Vien formavimosi pradžioje, tai buvo agresyvi subkultūra. Gimtinė šios subkultūros yra Amerika, kurioje baikeriai yra laikomi nusikaltėliais ar labai agresyviais žmonėm. Jie daugiau laiko praleidžia ant motociklo, klajokliai. Kas jau kas, bet baikeris nebus laikomas žmogus, kuris važinės "britva". Baikeriuose yra tam tikri simboliai: pvz "iron cross" ar net tie trys pirštai iškelti į viršų. Kiek teko girdėti, jog jūs 3 pirštus suprantate kaip "švenčiausią trejybę"? Baikeriai ir metalistai tai supranta kaip 666.
Skinheadai. Jie gali būti tikintys, tačiau kad ir kaip bebūtų, tai su realigija nieko bendro neturi. Gal tik tiek, kad politinės pakraipos dešiniosios, kaip ir pati krikščionybė. Ir vėlgi, kad ir kaip bebūtų, tai negali būti krikščioniškoji subkultūra, nes joje vyrauja smurtas, tačiau nukreiptas nacionalizmo, rasizmo ideologijos.
Apie Gotus galiu pasakyti tik tiek, kad gilesnės ideologijos turbūt ir nebėra. Tačiau visi gotai turi tam tikrų nukrypimų: fetišizmas ir t.t.

Jegu dar iškyla klausimų, tai klauskit :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 27th, 2009, 10:32 pm 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Gruodis 11th, 2013, 9:26 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 11:43 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aš turiu pora klausimų, tai cia esmė, kas yra "trūū" kažkas ir kas nėra, visi rečiau pasitaikantys dalykai, jau nukripimai ir jie visi pouzeriai, vaikučiai?
Cituoti:
Pankų ideologijoje realigija yra pusprotystė, jie visi atėjistai. Todėl man labai buvo juokinga išvysti pankroko temą . Pagrindinės pankų ideologijos yra anrchizmas, atėjizmas, antikapitalizmas, antifašizmas, žalieji. Daugiau www.anarchija.lt
Tai visi pankai pagonys, nazi pankai, ne pankai?
Cituoti:
Sunkioji muzika(metalistai) yra tamsos muzika (išskyrus Pagoniškąjį metalą).Muzikoje išsakomi jausmai, sukauptos emocijos ir kiti dvasiniai dalykai
O kiek procentu sudaro šviesusis pagoniškas metalas, gal jis irgi nukrypimas? O muzika apie alkocholi, kokias filosofines temas jau irgi ne tikras metalas?
Cituoti:
Nesakau, kad jie yra netikintys, turbūt atvirkščiai, net labai tikintys, tačiau ne į krikščionybę.
Na jo, cia galima prisiminti ir stumima ant vargšo, Tom'o Araya, bet jis visgi metalistas ar ne?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 1:10 pm 
Kadetas
Kadetas
Atsijungęs
Krikščionis pankas pagonis - paradoksas kažkoks. Pagonybė iki pat šių dienų yra priešiška krikščionybei. Kiek teko sutikti tokių "pankų pagonių", jie visi yra daugiau linkę į pagan metal'ą. O kaip, turbūt, žinai, pagoniškasis metal niekada nepalaikys krikščionybės.
Yra tekę girdėti krikščionišką pagan metalą, bet tai buvo pagonybės išniekinimas. Kad ir kaip bebūtų, negalvok, kad pagonybė gali būti siejama su krikščionybe. Nebent tuom, kad krikščionybė nuolat kandžiai žiūrėjo į pagonis, o šie gynėsi nuo krikščionių.
Dainos apie alkoholį, seksą, narkotikus, žudymus, skerdynes ir t.t. yra iškrypimas ir laikoma tamsiosios muzikos dalimi. Šiaip beveik visą sunkiosios muzikos sceną galim pavadinti satanistiška. Kadangi satanistų krikščionybė vadina, bet kokį bažnyčios priešą ar kitaip mąstantį. Neišimtis ir pagonys, juos nuo senų laikų vadino šėtono vaikais, demonais ir t.t. (Jeigu nežinojai ;)).
Tom Arraya gali kalbėti ką tik nori, tačiau slayerių dainos byloja ką kitką ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 1:16 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
:arrow: pagonis
Pasiskaityk, ką apie save pasakoja Alice Cooper, kuri gerbia ir iš jo mokosi tie, kurie laiko save "satanistais" :wink:
Kuo tavo nuomone jis save laiko ir kas jis yra, krikščionis ar ne? 8)

Jei girdėjai apie blogus baikerius, tai turbūt girdėjai ir apie Moto Ministry, kurioje tarnauja baikeriai išėję iš MC klubų. Jie neužsidėjo kostiumų ir kaklaraiščių, bet išoriškai liko tokie patys, bet vidum pasikeitė :wink: Dievas nežiūri į žmogaus išorę, bet į vidų :idea:

O jei manai, kad apie alkoholį, narkotikus ir paleistuvystę galima dainuoti tik, kaip neatsiejamą gyvenimo atributą, tai žinok, kad galima dainuoti apie juos raginant išsilaisvinti. O jei vienintelė suprantama muzikos kalba, žmonėms kurie sėdi tame yra trash arba punk rock' tai taip ir bus skelbiama Evangelijos išgelbstinti žinia.
Ir nieko velnias nesukūrė, bet pavogė. :P
Jau apie tai rašiau kitoje temoje, bet kadangi prisijungei neseniai ir turbūt visko dar nespėjai persiskaityt, tai pasikartosiu, kad daugelis roko muzikantų savo karjerą pradėjo bažnyčios choruose, bet po to paaugliško sukilimo periodu metėsi į šėtono garbinimą. Bet atėjus senatvei, arba praradus sveikatą, jei neužsilenkdavo anksčiau grįžta prie Dievo ir krikščionišku vertybių :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 2:13 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Cituoti:
Krikščionis pankas pagonis - paradoksas kažkoks.
Kodėl, ir kaip jie patys tai suderina?
Cituoti:
Pagonybė iki pat šių dienų yra priešiška krikščionybei.
Najau, juk yra ir kitu nuomoniu... Neteko ju girdėti?
Cituoti:
Kiek teko sutikti tokių "pankų pagonių", jie visi yra daugiau linkę į pagan metal'ą.
Arba dar į folk roka, folk/celtic panka, kuriome nera nieko priešiško krikščionybėj, ar net derinasi, pasidomėk kokiais flatfoot 56 (ten temose apie panka juos dažnai pamini).
Cituoti:
O kaip, turbūt, žinai, pagoniškasis metal niekada nepalaikys krikščionybės.
Bet nebutinai ir bus prieš ja nusiteikias, žodžiai garbė Perkunui/Odinui savaime neraiškia mirk žydu-krikščioniu Dieve...
Cituoti:
Dainos apie alkoholį, seksą, narkotikus, žudymus, skerdynes ir t.t. yra iškrypimas ir laikoma tamsiosios muzikos dalimi. Šiaip beveik visą sunkiosios muzikos sceną galim pavadinti satanistiška.
Gerai, čia satanistinė tamsioji muzika KORPIKLAANI - Vodka http://www.youtube.com/watch?v=e7kJRGPgvRQ&feature=fvw ?
Cituoti:
Tom Arraya gali kalbėti ką tik nori, tačiau slayerių dainos byloja ką kitką
Taip, bet tai tik muzika
Cituoti:
Tom Araya also appeared in Sam Dunn's documentary Metal: A Headbanger's Journey, and was asked about his religious background, to which he commented "Catholic." He was also asked "God Hates Us All, How does it fit in?" To which Araya replied "God doesn't hate. [But] it's a great ar aš kvailas? title."

Cituoti:
Jei girdėjai apie blogus baikerius,
Nors gal čia gali buti ir šiek tiek tiesos, vis netsimenu kas toks, kaikuriose temose išgirdę žodžius taika, pacifizmas labai susinervina pradeda visus vadinti gėjais, narkomanais ir dar vis priduria, kad krikščionybė nera pacifizmo vadovėlis, vis mini kova ir pan...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 4:01 pm 
Kadetas
Kadetas
Atsijungęs
Kaip jūs siaurai į viską žiūrit.... Aš gana jus suprantu, nes esu ne kartą susidūręs su panašiom realigijų bendruomėnėm ar politinių radikalų grupėm. Jie visi bando pasiteisinti iš šališkom akim matomo absurdo. Pvz.: Anarchistai viską mato taip, lyg kas prieš juos, tas nacis. Neonacionalistai mato atvirkščiai. Sektantai elgiasi gana panašiai kaip ir jūs. Aklai tiki ir nieko nebando net įžvelgti neigiamo.
Ką jumyse pastebėjau, tai fanatizmą, šėtono paranoją. O tai išvysto baimę. Panašiai nutiko ir viduramžiuose (inkvizicijos laikotarpis). Bet dabar ne apie tai.
Cituoti:
Kodėl, ir kaip jie patys tai suderina?

Tokių nėra ;) O jeigu ir yra, tai tik bandymas sukurti kažką tokio, kas nesukuriama. Įsigilink į anarchijos sąvoką (tai ne vien politika).
Cituoti:
Najau, juk yra ir kitu nuomoniu... Neteko ju girdėti?

Teko, bet kas sako, kad tas žmogus bent kiek realiai bus pagonim? Tai vėlgi parodija.
Cituoti:
Bet nebutinai ir bus prieš ja nusiteikias, žodžiai garbė Perkunui/Odinui savaime neraiškia mirk žydu-krikščioniu Dieve...

Ar ne krikščioniškas šis dievo įsakymas "Neturėk kitų dievų tik mane vieną"? Taigi vėlgi, tu klausai dainų, kuriose šlovinami kiti dievai. Galbūt net niuniuoji dainų žodžius. O dėl žudymo, tai paklausyk dainų tekstų, beveik kiekviena grupė turi dainų apie pagonių karą ar ruošimąsi jam. Pažvelgęs į istoriją suprasi, kad jie kariavo būtent prieš krikščionybės įvedimą, savo žmonių apsaugą prieš svetimybę.
Cituoti:
Gerai, čia satanistinė tamsioji muzika KORPIKLAANI - Vodka

Korpiai yra tikrai ne krikščioniška grupė :D Čia jau apie tai geriau nieko net nešnekėkit. Per roko naktis tuom įsitikinau :D
Cituoti:
Taip, bet tai tik muzika

Su tokiu požiūriu tik yvas klausyt. Rokas ir sunkesnė muzika ir yra tam, kad išreikštum susikaupusius jausmus. Tiksliau galima sakyti "Tai tik žodžiai".
676, nematysi tikrųjų realigijos spalvų jeigu vadovausiesi vien pasirinkta realigija.
Ir dar, jūs nežiūrėkit į Amerikos atlikėjus, kadangi jie tik pinigams daryt tetinka. Aišku taip yra ne su visais. Žinot, jeigu man mokėtų pinigų, tai ir musulmonams dainas kurčiau. Bet tai nebūtų metal, punkrock ar dar kas, tai būtų pop muzika.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 4:28 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Pagonis rašė:
676, nematysi tikrųjų realigijos spalvų jeigu vadovausiesi vien pasirinkta realigija.

Prieš pasirenkant ir apsistojant prie krikščionybės, teko domėtis ir išbandyti kitas religijas :D O be to ir dabar tenka bendrauti ne tik su krikščioniais :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 4:33 pm 
Kadetas
Kadetas
Atsijungęs
Aš domiuosi viskuom. Pats kažkada eidavau į bažnyčią, todėl galiu pasakyti, kad ten tikrai dirbtinai "plaunamos" smegenys. Dabar pats pagalvok, turėtum sukūręs realigiją, ką darytum? Kad valdyt žmonių mintis, tau reiktų žmones pritraukti, kad pritrauktum tu turi plauti smegenis. Net nejunti kaip praplaunamos smegenys. Neprisimenu kokiam forume skaičiau vienos merginos žinutę, kurioje ji pasakojo, kaip nejuntamai įsivėlė į krišnaizmą. Kaip jai buvo "užverbuota".

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 4:38 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nenoriu kad grubiai, ar įžeidžiančiai nuskambėtų :? Bet kas tau "praplovė" smegenis, kad tiki tuo, kuo dabar tiki :?:
Pats juk rašei, kad
Cituoti:
Net nejunti kaip praplaunamos smegenys.
:? :roll: :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 4:42 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Cituoti:
Tokių nėra O jeigu ir yra, tai tik bandymas sukurti kažką tokio, kas nesukuriama. Įsigilink į anarchijos sąvoką (tai ne vien politika).
Na pala, krikščioniška, pagoniška anarchija ne anarchija?
Cituoti:
Teko, bet kas sako, kad tas žmogus bent kiek realiai bus pagonim? Tai vėlgi parodija.
Tai koks pagal tave tikras pagonis? Butinai bažnycias deginantis?
Cituoti:
Ar ne krikščioniškas šis dievo įsakymas "Neturėk kitų dievų tik mane vieną"?
Spėju visos monoteistinės religijos sako ta pati...
Cituoti:
Korpiai yra tikrai ne krikščioniška grupė Čia jau apie tai geriau nieko net nešnekėkit. Per roko naktis tuom įsitikinau
Pala, tai yra tik dvi kategorijos nekrikščioniška ir krikščioniška muzika? (Kazka primena) Aš ir nesakau, kad jie krikščioniška grupė, as sakau, kad jie man nelabai primena tamsiosius satanistus, šiaip alkoholikai...
Cituoti:
Su tokiu požiūriu tik yvas klausyt. Rokas ir sunkesnė muzika ir yra tam, kad išreikštum susikaupusius jausmus. Tiksliau galima sakyti "Tai tik žodžiai".
Na gal ne tik jausmus, bet idejas ir pan... Bet nesvarbu, na ir kas, tarkim man patinka ta ju išraiška, nebutina buti satanistu, kad galėciau mėgautis bleku, anarchistu, kad klausyciau panko ir dėl to , kad nueinu į quest rising koncerta krikščioniu netampu...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 4:49 pm 
Kadetas
Kadetas
Atsijungęs
Aš nuo vaikystės girdėjau iš tėvų kišamą info apie krikščionybę. Tik vėliau supratau, kad visos realigijos yra sukurtos valdyti protams.
Mano dabartinė nuomonė yra surinkta iš daugelio knygų, protingų žmonių paskaitų, domėjimosi pasaulinėm politikos, realigijos srovėm, jų kūrimusi, formavimusi ir t.t.
Jeigu jau žvelgiam tiesiai į krikščionybę, tai daug įtakos padarė panaši literatūra kaip:
http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Roman%20Catholicism/former_hitler_youth_elected_pope.htm
http://www.lietuvos.net/istorija/katalikai/
Paskutiniojo puslapio autoriaus nuomonė man labiausiai patinka. Kiek žinau anksčiau jis buvo aktyvus krikščionis, tačiau įsigilinęs į istoriją, jis visiškai pakeitė nuomonę apie tai.

Nelabai mane suprantate :) Pagonis ne bažnyčias degina. :) atverkit akis plačiau, pamėginkit įžvelgti į tai iš kitos pusės.
Pagoniškoji anarchija? Įdomi sąvoka sakyčiau. Anarchisto pagrindinis siekis tapti nepriklausomu nuo nieko. Daugiau apie tai http://www.anarchija.lt/index.php/teorija/170-abcl-trumpa-anarchizmo-enciklopedija-1-kas-yra-anarchizmas.html

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 5:02 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Cituoti:
Nelabai mane suprantate Pagonis ne bažnyčias degina.
O ka daro? Čia gana metaforiškai ta bažnyčia panaudojau, kaip priešiškumo,( kuris kaip supratau butinas?) iliustracija...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 5:04 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Pagonis rašė:
Aš nuo vaikystės girdėjau iš tėvų kišamą info apie krikščionybę. Tik vėliau supratau, kad visos realigijos yra sukurtos valdyti protams.
Mano dabartinė nuomonė yra surinkta iš daugelio knygų, protingų žmonių paskaitų, domėjimosi pasaulinėm politikos, realigijos srovėm, jų kūrimusi, formavimusi ir t.t.
Jeigu jau žvelgiam tiesiai į krikščionybę, tai daug įtakos padarė panaši literatūra kaip:
http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Roman%20Catholicism/former_hitler_youth_elected_pope.htm
http://www.lietuvos.net/istorija/katalikai/
Paskutiniojo puslapio autoriaus nuomonė man labiausiai patinka. Kiek žinau anksčiau jis buvo aktyvus krikščionis, tačiau įsigilinęs į istoriją, jis visiškai pakeitė nuomonę apie tai.

Na dabar aižku, kokie protingi žmonės tavo "smegenis praplovė"
Aišku užjaučiu, kad teko tau vaikystėj išgyvent prievartinį krikščionybės brukimą Tavo tėvai labiausiai pasistengė, patvirtindami patarlę. kad "gerais norais kelias yra grįstas į pragarą".
Jei bus įdomu, tai rasi ne tik neigiamų, bet ir teigiamų krikščionybės pavyzdžių :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 5:08 pm 
Kadetas
Kadetas
Atsijungęs
Man galvos niekas nepraplovė :) Pats rinkau faktus. Ir galiu pasakyti, kad daug propagandos yra skleidžiama prieš krikščionis, bet dar daugiau jos skleidžia ir jie patys. Mačiau daug gero ir tikėdamas, tačiau vėliau pamačiau daugiau blogio, nei gėrio ;)
Dar vienas neprastas filmas yra Zeitgeist apie realigijų sūkūrimą.

Žinot, turiu svajonę. Norėčiau, kad krikščionys neskleistų savo tikėjimo netikintiems, nelįstų į akis su savo kišamom įdėjom, o netikintys nepultų krikščionių.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: