Dabar yra Rugpjūtis 13th, 2020, 3:06 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 230 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Kitas

Pranešimo tema: Re: Mirusieji ,šventieji , užtarimo maldos, vėlinės
StandartinėParašytas: Liepa 8th, 2010, 10:51 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Štai kaip miršta temos...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2010, 5:20 am 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
...

Paskutinį kartą redagavo Institutas Sausis 18th, 2011, 3:14 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2010, 2:29 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Institute, siela čia vadini tu dvasią ? nes aš suprantu taip, kad žmogų sudaro kūnas, siela( emocijos, valia, protas) ir dvasia , kuri Dievo - dieviškoji dalis ir kurioje gyvena šv Dvasia po atgimdymo;
tada jo ir kūnas ir siela labai tikėtina , kad miršta kartu , nors jei paklausyt klinikinę mirtį išgyvenusių liudijimų, jie anapus jaučia išgyvena emocijas ,yra ir valia ir mąstymas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2010, 3:58 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
...

Paskutinį kartą redagavo Institutas Sausis 18th, 2011, 3:06 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2010, 11:41 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Institutas rašė:
Tikiuosi neturėjo laiko atsakyti (dar atsakys, paaiškins kaip moka), o ne tiesiog veltui uždavė man klausimus, į kuriuos po to pusę nakties rašiau atsakymus, tam kad pavadintų mane nesuprantančiu, nekompetetingu studijuoti Raštą (kaip visada, šitas kaltinimas nė kiek nestebina)...

Juk rasiau, kad atsijungiu savaitei :) Sedziu uzsienyje, internetas neprieinamas, visos klaviaturos su sukeistom raidem :)

Nu ir kur gi tave pavadinau nekompetentingu? Neprisimenu, tokiu nuotaiku neturejau, su tokiu poziuriu forumo net netureciau teises pradeti ;)

Pasirodo mirties poziuriu esi ne Jahovos liudytojas, bet liberalus krikscionis (no offence :) ). su tokiais poziuriais pastaruoju metu susiduriama teologijos fakulotetuose. Vieni aimanuoja: Paulius dualistas, tai Platono itaka, deja deja... Kiti atvirksciai: paulius grynas zydas, jame nieko graikisko nera. O rimti teologai sako, kad Paulius ir zydas, ir graikas, jo teologijoje gausu tiek judaistiniu, tiek helenistiniu ideju. Na, o judaizmas parupo, nes visi pavargo nuo Vakaru, norisi kazko lyg ir paprastesnio, lyg ir maziau komplikuoto, lyg ir maziau teorizavimo, daugiau kazkokio konkretaus artimo, nefilosofinio Dievo. Toks, atseit, turetu buti Judaizmo Dievas. Tik kad visa tai netiesa, bet vakarietiska politika, kazkokios alternatyvos kurimas. Kas pasidomejo, ka is tikruju zydai tikejo Jezaus laikais, o ne vien is Rasto fragmentu sudeliojo paveiksla? Panasiai kaip ir su atvaizdu vengimu judaizme: Rastas sako, kad grieztai draudziama, o sinagogos Jezaus laiaksi pilnos mozaiku su butybiu atvaizdais ;).

Nebutina atsakyti, cia tik issiliejau po visos dienos diskusiju su svedu ir belgu teologais butent apie tai (institute, pagerbiau tave, uzduodamas klausima apie sielos atsiskyrima nuo kuno vienam Pauliaus zinovui is Liuveno univero, karsta uzvire diskusija :P :)

Iki greito turbut antradieni, tuomet pratesime diskusija.

Ir atsipalaiduok. Diskutuojame draugiskai, nesiraukim vienas ant kito kulokais ir viskas bus puiku :) As zmogus nekaringas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 11th, 2010, 1:43 am 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
...

Paskutinį kartą redagavo Institutas Sausis 18th, 2011, 3:06 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 11th, 2010, 9:52 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Primenu jog tema vadinasi "Mirusieji ,šventieji , užtarimo maldos, vėlinės" o ne "Pas mane ilgesnis", tad baigiam offtopiką ir diskutuojam apie nabašnikus.
Jei kas nori matuotis kieno ilgesnis, tada prašome persikelti į PM.
Seknčios oftopinės temos bus trinamos be atskiro perspėjimimo, o offtopintojai gaus įspėjimus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 18th, 2010, 10:52 am 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Ohoho... Paskaitinėjau (darbo metu - ups...), daugelis dalykų man kaip ne specui atrodo tarsi "abrakadabra".
Žinokit, aš tai netikiu, kad yra pragaras. Taip, sutinku, kad Rašte yra minimos kančios ir tas, gražiai minėtas "dantų griežimas", bet būtent šis palyginimas ir geriausiai nusako, kad mes nežinome, kas per dantys tenai minimi. Kodėl netikiu? Dėl vienos paprastos priežasties - Jėzus atpirko visus visus visus, iki tol, ir po to ir visus dar būsiančius. Jei yra pragaras, nesuprantu, kokia atpirkimo prasmė. Čia reikalas susijęs su laisva valia, bet aš nežinau, kada yra (bus) paskutinio apsisprendimo galimybė. Ar nebūtis tikrai yra baisu? Kaip gali būti nebūtis ten, kur nieko nėra, nei laiko, nei materijos... Juk niekas nežino.
Ir visi tie atseit vertinimo kriterijai, kuriais remiantis liaudis bus sukirstyta ir ožius ir avinus, tai taip reliatyvu. Jei gyveni daugmaž dorai tam, kad patektum į amžinajį gyvenimą - tai jau biznis, o ne gyvenimas su Dievu. Ar gyventi vardan biznio - gerai, teisu? Man labiau patinka Paulius, kuris sako, kad verčiau jau pats norėtų patekti į amžiną kančią (na, ir vėl ji minima, kuria man nepavyksta patikėti), kad tik nors vienas brolis būtų išgelbėtas. (sorry, citatų nevaldau).
Skaistyklą įsivaizduoju kaip būseną tuo "laiku", kai įvyksta susitikimas su Dievu ir tu staiga supranti, koks tu buvai baisiai netobulas lyginant su Juo, ir pasidaro taip staiga gėda gėda :oops: taip sunku ant dūšios... Taip negerai...
:mrgreen:
Aš žmogus paprastas. Man patinka taip manyti, ir nepatinka grasinantis visokiomis ugnimis Dievas. Man nepatinka bijoti Dievo.
P.S. Kaip įmanoma "laukti" paskutiniojo teismo, jei ten nėra laiko?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 18th, 2010, 12:26 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na kaip sakoma į pragarą patenka tie kurie jį pasirenka ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 18th, 2010, 1:07 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Scopy, o ar tiki kad yra šetonas?
Man netikėti kad yra pragaras tolygu netikėti kad yra nuodėmė...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 18th, 2010, 5:05 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
O kas yra šėtonas? Asmuo? Mano tikėjime yra tik trys asmenys.
Šėtonas yra, pavadinčiau, "figūra" :D kaltintojas, skundėjas, skundęs mus Dievui dieną ir naktį. Nežinau, kas jis iš tikrųjų. Taigi, kai ką nors kitą kaltiname (ko nors neatlikus, ką nors padarius), tai galime manyti, jog "jis daro" savo piktą darbą. Bet jį kažkuo kaltinti jau būtų negerai, jau būtų nuodėmės pradžia.
Čia kaip Dostojevskis "Broliuose" rašė: mes visi vieni už kitus kalti, net jei nesame tiesiogiai vieni su kitais pažįstami. Nuodėmę daro žmogus, o ne kažkas kitas už jį.
Nuodėmė man tiesiogiai su tuo pragaru, apie kurį čia chebrytė prirašė ištisus traktatus, nesisieja.

Yra, sako, kažkokios piktosios dvasios, nežinau, neteko asmeniškai susidurti. Turbūt ir nenorėčiau, jei jos vis dėlto yra. Yra ten kažkokie puolę angelai... Aš tų draugų nepažįstu :mrgreen:

Jaučiu offtopic biškiuką, ne? Sorry.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 18th, 2010, 5:28 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Ką reiškia "figūra"?
Ir kas per trys asmenys yra tikėjime?
čia kaip suprantu turi omenyje trejybę? O tai daugiau apart trejybės pasaulyje asmenų nėra? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 18th, 2010, 7:34 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Šiaip klausymas buvo : "ar tu tiki kad yra šetonas" o ne ar tu išpažįsti šetoną kaip kad Dievą ;)
Aš irgi išpažįstu triasmenį Dievą: Tėvą , Sūnų ir Šventąją Dvasią, bet taip pat žinau kas yra mano priešas. Tikėti, kad yra šetonas ir kuris siekia nusukti žmogaus žvilgsnį nuo Dievo, nėra atsakomybės permetimas. Tai paprasčiausiai žinojimas kas mane nusuka nuo Dievo ir kas prie Jo veda ;)
Na neaiškinsiu tau, tik pasakysiu, kad dalyko ignoravimas dar nereiškia kad to dalyko nėra ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 18th, 2010, 10:35 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
insanity rašė:
Na kaip sakoma į pragarą patenka tie kurie jį pasirenka ;)

melas ;visi verti pragaro, bet dabar patenka tie , kurie nepasirenka Dievo ir negyvena pagal Jo valia;
siekite šventumo, be kurio niekas neregės Viešpaties." (Žyd 12:14
ir daugiau yra vietu apie tai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 19th, 2010, 1:11 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Majesty, sveika sugryžus ;)
tarp kitko insanity sakė būtent tą patį ką ir tu (jei įsiskaitai į Šventojo rašto žodžius ; ) ) arba tikliau kas pasakyta laiške Žydams.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 230 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: