Dabar yra Lapkritis 20th, 2019, 10:11 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Pranešimo tema: Netolerancija
StandartinėParašytas: Rugsėjis 22nd, 2010, 3:02 pm 
Kadetas
Vartotojo avataras
Kadetas
Atsijungęs
Kaip ištverti užgauliojimą? Netoleranciją dėl išvaizdos. Nekreipti dėmesio? Ką daryti?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Netolerancija
StandartinėParašytas: Rugsėjis 22nd, 2010, 3:19 pm 
Kadetas
Vartotojo avataras
Kadetas
Atsijungęs
Atsiprašau, jei kurnors jau yra tokia tema, nepastebėjau...
Tiesiog man labai reikia jūsų patarimų, nuomonių. Kaip jūs, kitokie, ištveriat?
Jau įpratau gatvėje girdėti bjaurokas pastabas apie išvaizdą. Žinau, kad gyvenant tokioje netolerantiškoje visuomenėje nėra ko ir norėti. Juk Lietuva trečia nuo galo pagal toleranciją Europos sąjungoje. Žiauroka statistika.
Didžiausios problemos prasidėjo, kai mokykloje ne tik mokiniai, klasiokai, bet ir mokytojai parodė savo tolerancijos nebuvimą. Iš pradžių su manim du kartus kalbėjo auklėtoja, paskui kūno kultūros mokytoja, galiausiai šiandien į mane kreipėsi pavaduotoja, kad užeičiau į jos kabinetą asmeniškam pokalbiui...
"Mokyklai tai netinka. Iššaukianti išvaizda. Šukuosena pūsta, netinkama. Per ryškus makiažas." Nešioju uniformą. Elgesiu neišsišoku. Išvaizda man netrugdo mokytis. Mokausi katalikiškoje mokykloje... Bet taisyklėse lyg ir neradau punkto, kuriame būtų uždrausta atrodyti taip, kaip aš atrodau...
Mama visiškai pritaria mokytojų nuomonei. "Yra tvarka, yra taisyklės". Draugų nėra. Šeima nepalaiko. Visi aplinkui nori, kad būčiau "normali". Gal man pakeisti stilių? Bet neatrodydama taip kaip atrodau jaučiuosi blogai, nesijaučiu savimi... Nenoriu keistis.
Ką man daryti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 22nd, 2010, 4:05 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na patari tai čia daug negali. Kartais kai kuriose terpėse nieko nepakeisi. Mokytojai kvies ant kilimėlio ir t.t. Tad tenka apsišarvuoti kantrybe ir išlaukti. Kitas kelias pasiduoti visuomenės spaudimui ir sunormalėti.
Kartais tenka susitaikyti su aplinka ir būti savimi kai neesi darbe/mokykloje ir t.t. Žinoma ilgainiui pradeda varginti toks dvigubas gyvenimas. Na bet kartais piktą šunį geriau pašerti kad jis tau rankos nenukąstų. Kai jis paėdęs tada gali ramiai gyventi :)
O kokioj mokykloj esi jei ne paslaptis?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 22nd, 2010, 4:18 pm 
Kadetas
Vartotojo avataras
Kadetas
Atsijungęs
insanity rašė:

šv. Mato.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 22nd, 2010, 7:34 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Different rašė:
insanity rašė:

šv. Mato.

Čia Kaune?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 22nd, 2010, 8:20 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Aš pati žinau tik vieną taktiką: reikia pradėti labai gerai mokytis, jei pavyksta, net tapti pirmūne... Taip, tada vis dar sulaukti (tik) replikų, bet jos bus visiškai neveiksnios...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 22nd, 2010, 8:33 pm 
Kadetas
Vartotojo avataras
Kadetas
Atsijungęs
insanity rašė:
Different rašė:
insanity rašė:

šv. Mato.

Čia Kaune?

Taip, Kaune.
O je, su mokslais man prastokai... Bet reiks bandyt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 22nd, 2010, 9:48 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Different rašė:
Taip, Kaune.
O je, su mokslais man prastokai... Bet reiks bandyt.

Na su mokslais tada teks pasitempti, nes paprastai mokytojams mažiau kliūva geresni mokiniai.
O kas tavo auklėtoja/auklėtojas?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 12:03 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
kažką originalesnio padaryti, o ypač Kaune, yra baisiai sunku. žodžiu, nepasisekė su miestu, arba su mokykla. kažką iš jų reikia keisti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 2:30 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Reiktų gal keisti požiūrį į situaciją. Bandyti suvokti, kad toji aplinka, terpė, kurioje Tave užgaulioja - LAIKINA. Sovietmečiu kitokius žmones dar ne taip užgauliojo, tyčiodavosi, apipildavo draudimais, bet jie ištverdavo ir tapdavo tikresnėmis, labiau savo prasmę suvokiančiomis asmenybėmis. Tiesiog įsimink tokią frazę: "Aš nepasiduosiu". Vadovaukis ja. Galų gale nunešk direktorei RKB Katekizmą ir parodyk, jog ten niekur neparašyta, kad "iššaukiančios" šukuosenos netinka krikščioniui :)

Different rašė:
Draugų nėra.

Klysti :) mes esam Tavo draugai - nors ir gyvai nesam matęsi, bet jau dabar žinom, kad Kristus mus jungia. Ir, manau, visi sutiks, kad džiaugiamės, jog Tu atvirai daliniesi savo išgyvenimais. Kaune gyvena nemažai šaunių forumiečių - kai tik galėsi susitik su jais gyvai, labai verta :liuks: pamatysi, kad nesi viena tokia.

Kristus mus puikiai supranta tokioje kančioje. Ne todėl, kad buvo ilgaplaukis vyras :D o todėl, kad, kai kabėjo ant kryžiaus, daugiausia pasityčiojimus ir girdėjo. Tad, kai eisi per mokyklos koridorių, žinok, kad su Tavimi kartu, čia ir dabar, pats geriausias Draugas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 8:42 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
dolic rašė:
kažką originalesnio padaryti, o ypač Kaune, yra baisiai sunku. žodžiu, nepasisekė su miestu, arba su mokykla. kažką iš jų reikia keisti.

Tą patį galiu pasakyti apie Alytų ;) banditų miestas, ne kitaip.
Čia vienas iš tų socialinių reiškinių kada kitame mieste gyvena tik banditai :)
Sorry, visi miestai turi pavojingus rajonus, visuose miestuose yra gerų rajonų, ir visuose miestuose neformalai ir gerai gyvena ir juos muša. Va atrodytų Vilnius, visi jį taip giria. Bet kiek per pastaruosius du metus najezdų turėjau tai visi buvo Vilniuje. Ir ką?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 3:59 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Different, o tai kokiu stiliumi rengiesi?
manau kad jeigu vadinamuoju emo, tai čia nieko nepadarysi, etiketė yra etiketė... marozėliams jau pabodo ilgaplaukius užgauliot tai imasi kitų :(
kita vertus reiktų pagalvot ar verta dėl stiliaus aukot sveikatą ir nervus? nenoriu nudrasint, bet prieš "sistemą" vienas nepašokinėsi... geriausia apgauti priešą, rengtis šiek tiek kitaip tuo pačiu metu išliekant savimi pačiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 4:23 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
nežinau gal aš koks tai nesusitūpėjęs ir pan.. bet nusileisti sistemai.. Na aš tikrai kovočiau, žinoma nepulsi pro langą norėdamas atkreipti dėmesį į problemą, bet išsižadėti savęs tikrai nepatariu! gal galima rasti kompromisą? pvz išlaikant savo stilių "datempti" iki visuomenei įprastesnių rėmų :)

dėl užgauliojimų, tai jo, tas knisa, kai buvau ilgaplaukis buvau pratęs prie patyčių (gyvenau rajone kur marozai buvo labai "drąsūs") teko ir muštis dėl plaukų ilgio.. bet aš sau tada patikau todėl nenusileidau ir buvau savimi.

Simas labai teisingai pasakė.. Krikščionis gali būt vienas, bet nebus vienišas. Mes turim savo bosą, kuris visada su mumis ;)

maldoje kartu! Visi už vieną, vienas už visus!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 6:31 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
iš savo pusės tai turbūt irgi pasiūlyčiau aukso viduriuką. pati mokykloje turėjau nešioti uniformą, taigi sąžiningai ją nešiojau. tik kai norėjau grandinę pasikabinti šalia, tai su mokytoju, prižiūrinčiu uniformų dėvėjimą gražiai susitarėm: mokykloje grandinė prie uniformos nekabės, o kur ją kabinsiu už mokyklos ribų - mano reikalas. ir niekam tas neužkliuvo - po pamokų per kiemą "išcepsėdavau" su grandine ir nieko. taigi gal reikia ieškot aukso vidurio? makiažo pamažinimas (turėk omenyje, jog ne visiškas atsisakymas, o saikingesnis vartojimas) nė vienai dar nepakenkė, o šukuosena juk taip pat ne iš cemento - visada gali pamodeliuot, pvz., grifką palik, o galą ne pašiaušk, o surišk į dvi kasytes. dar vienas dalykas, kuris tikrai "užtildo" net didžiausius mokytojus konservus - geras vidurkis. patikėk, gerai besimokantiems visada leidžiama daugiau ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 8:31 pm 
Kadetas
Vartotojo avataras
Kadetas
Atsijungęs
O, kiek nuomonių, palaikymo... Ačiū labai.
Bandau šiek tiek mažiau "išsireikšti".
Gash, mama pasakė, kad nesilankyčiau šiame forume, nes jis man daro blogą įtaką. Ką jūs į tai? Verkt norisi...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: