Dabar yra Rugsėjis 15th, 2019, 1:00 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Pranešimo tema: Re: Netolerancija
StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 9:38 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
o tu paimk ir parodyk šitą forumą, parodyk teologijos skiltis, kur vyksta tikrai rimti pokalbiai, dar gali pasakyti, kad tavo nuosaikesnis stilius yra būtent šio forumo dėka. žodžiu, pasitelk fantaziją ir pasistenk protingai bei argumentuotai išdėstyti savo poziciją, o taip pat išklausyti mamos nuomonę: kokią konkrečią blogą įtaką, jos manymu, daro, kuo tai pasireiškia ir kaip jai tai neįtinka. :) nesakau, kad pavyks įtikinti savo tėvus, bet pamėgint visada verta ;)

beje, o kiek tau metų?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 9:56 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Different rašė:
O, kiek nuomonių, palaikymo... Ačiū labai.
Bandau šiek tiek mažiau "išsireikšti".
Gash, mama pasakė, kad nesilankyčiau šiame forume, nes jis man daro blogą įtaką. Ką jūs į tai? Verkt norisi...

Tikrai parodyk kokie rimti žmonės čia renkasi, pasižiūrėk jaunimo dienų temoje,kur vyskupo padėka mūsų forumui yra už dalyvavimą jaunimo dienose, ir t.t. Kaip sakė atleisk, pasitelk fantaziją. Tik nemeluok, nes meluoti negražu.
Beje gali pasakyti kad keli forumiečiai tavo mokyklą yra baigę (linkėjimai Kunigiškytei, ji mano auklėtoja buvo).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 10:01 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
insanity rašė:
Beje gali pasakyti kad keli forumiečiai tavo mokyklą yra baigę (linkėjimai Kunigiškytei, ji mano auklėtoja buvo).

hm... taip ir įsivaizduoju: įeina Different pas tavo buvusią auklėtoją ir sako: linkėjimai jums nuo buvusio auklėtinio insanity.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 10:28 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Che... Čia gerai su ta auklėtoja...

Different, aš irgi Tave palaikau - nereikia atsisakyti savo stiliaus! Hm... Ar tikrai pagrindinė Tavo problema (kaip leidai daugumai suprasti) yra išvaizda - skonio reikalas? Geri žmonių tarpusavio santykiai yra daug svarbiau, negu juodi šešėliai, "lenciūgai", ševeliūra ar pan. ...
Dėl šio forumo, manau, daug armiečių sulaukė priekaištų... "Savam krašte pranašu nebūsi" todėl geriau te sužino iš kitų šaltinių... Gal tiesiog reikia geranoriškai pasiūlyti patiems tėveliams pasidomėti atidžiau, ką prie kompiuterio veikia jų dukra, net nesakant savo nuomonės, komentarų... Juk nieko blogo nedarai, tai nereikia ir teisintis...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 23rd, 2010, 10:31 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Atleisk rašė:
insanity rašė:

hm... taip ir įsivaizduoju: įeina Different pas tavo buvusią auklėtoją ir sako: linkėjimai jums nuo buvusio auklėtinio insanity.

Na ne insanity, bet va jei pasakytų vardą ir pavardę, tai galima būtų gražius linkėjimus perduoti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 24th, 2010, 8:12 pm 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
Aš augau kaime, tikrąja to žodžio prasme, ir yra tekę visaip suktis iš situacijų. Gero vidurkio neturėjau, su mokytojais nesutardavau. (aišku mano buvo paprastos mokyklos, nes teko dvejose mokytis) Kadangi su jais nesutardavau tekdavo dažnai irodinėti savo tiesas šiurpiomis diskusijomis, bet man padėjo draugai, tokie kaip šitam forume. Jie buvo vyresni ir žinojo, kad nei "stiliaus" atsisakymas, nei primažinimas, nieko neduos. Taigi patarė arba geriau mokytis, bet to padaryt negalėjau, nes buvau tinginys, arba kuo daugiau lyst į akis. Lindau į akis tol, kol visi užuot pradėję konfliktą tiesiog pasakydavo: "Ai čia gi rokas". Ir nebekreipė dėmesio. Aišku jei tavo toks tikslas, atkreipti į save dėmesį, tai kitas reikalas. Patarimas tau: bendrauk su esančiais šitame forume, nes jie intelektualūs, suaugę, neformalai. Ir greičiau suaugsi intelektualiai, o jei intelektualiai suaugsi greičiau tai galėsi racionaliai ir nuoširdžiai paaiškint situaciją ir tėvams ir mokytojams. Tavo situacija man pažįstama, jokiu būdu nepasiduok spaudimui, labai negeras jausmas po to būna. Optimistiškiau į viską žiūrėk ir žmonės pamatę tave jau, kad esi kieta mergaitė :deathmetal: Sėkmės :pasiruoses:
p.s sori už ilgą postą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 25th, 2010, 5:52 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Per dieną išmokti atlaikyti užgauliojimus nepavyks. Palaipsniui pradėsi juos ignoruoti ir galiausiai visiškai nusispjausi ant kitų žmonių nuomonės. Svarbiausia turėti bendraminčių, rasti būdą kaip išsilieti neužgaunant savęs ir kitų. O tada kitų žmonių užgauliojimai taps nepastabūs ir neretai net juokingi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 27th, 2010, 7:20 pm 
Kadetas
Vartotojo avataras
Kadetas
Atsijungęs
Užgauliojimų dėl stiliaus neprkilausomai gyveni mieste, kaime, vienkiemį, Lietuvoje ar ne visada bus.
Reikia mokėti priimti kitų nuomonę ir suprasti, kad ji gali būti skirtinga [ dėl skonio juk nesiginčijama] O dėl mokyklos tai taip galiu pasakyti: Kad ir ką bedarytum mokykla ar darba, ar bet kokia kita oficiali vieta turi savo aprangos normas. Juk nemanau, kad nors vienas iš čia esančių į bažnyčią ju maudymosi kostiumėliu neitų.
Aišku stilių išlaikyti reikia, tik jis mokykloje turėtų būti santūresnis.
Dėl mokymosi tai tikrai, jei mokaisi gerai tau bus daugiau galimybių išreikšti save. Pati per kaikurias pamokas darau ką noriu, bet aišku tai priklauso nuo mokytojo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 29th, 2010, 9:18 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
insanity rašė:
dolic rašė:
kažką originalesnio padaryti, o ypač Kaune, yra baisiai sunku. žodžiu, nepasisekė su miestu, arba su mokykla. kažką iš jų reikia keisti.

Tą patį galiu pasakyti apie Alytų ;) banditų miestas, ne kitaip.
Čia vienas iš tų socialinių reiškinių kada kitame mieste gyvena tik banditai :)
Sorry, visi miestai turi pavojingus rajonus, visuose miestuose yra gerų rajonų, ir visuose miestuose neformalai ir gerai gyvena ir juos muša. Va atrodytų Vilnius, visi jį taip giria. Bet kiek per pastaruosius du metus najezdų turėjau tai visi buvo Vilniuje. Ir ką?

na, nekalbu apie Kauno centrą...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 29th, 2010, 9:40 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
dolic rašė:
insanity rašė:
Ir ką?

Ir ką? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 29th, 2010, 9:52 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na nemanau, kad nuo miesto priklauso ... Buvau nemačius Klaipėdos senokai. Pirmas darbas, kurį nuveikėm prisiparkavę mieste - kvietėm policiją vienam jaunuoliui prie LCC universiteto - o tai gavo nuo veikėjų už savo kasas...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 6th, 2010, 6:19 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
insanity rašė:
dolic rašė:
insanity rašė:
Ir ką?

nu...ten visai faina. Bet apie kitus dalykus galiu pasakyti, kad Kaune kažkokie keisti įstatymai, ir daug kas kitaip nei visoj Lietuvoj, nežinau, bet bent kiek teko susidurti...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 6th, 2010, 8:20 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
insanity rašė:
dolic rašė:
insanity rašė:

nu...ten visai faina. Bet apie kitus dalykus galiu pasakyti, kad Kaune kažkokie keisti įstatymai, ir daug kas kitaip nei visoj Lietuvoj, nežinau, bet bent kiek teko susidurti...

Ir ką?

Taip?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 16th, 2010, 9:28 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Sunku būti balta varna :badday: . Man irgi mokykloje teko ne kartą praeiti sunkius laikus dėl užgauliojimo ir kt., kad buvau kitoks. Svarbiausia džiaugiuosi tuo, kad niekada neišsižadėjau savęs ir savo idealų, to kuo tikiu. To linkiu ir emo. Ramybės ir tvirtybės :liuks:.

P.s Gali pažvelgt į Kristaus gyvenimą, pabandyk, kad ir Jono evangeliją. Jėzus per labai daug praėjo patyčių ir pašaipų, kad buvo kitoks, iš Jo yra ko pasimokyti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 2nd, 2010, 12:19 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Labai teisingai buvo pastebėta: jei esi draugiškas ir gerai bent kokioj nors vienoj srity mokslus varai, mokytojus nuginkluoji. Aš buvau pirmas mokykloj, kuriam leido ilgus plaukus nešioti. Su klasiokais visi baigėm visiškai plaukuoti :D

O jei prastai bendrauji ir mokaisi, mokytojai pradeda: "turbūt tas vaikas asocialus" :mrgreen: :mrgreen:

Different, praėjo nemažai laiko nuo tavo posto. Kaip su išvaizda mokykloje dabar? O tu visad rodyk į Katalikų teologijos fakultetą. Pas mus pilna plaukuotų, auskaruotų ir dažytų :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: