Dabar yra Rugsėjis 15th, 2019, 12:53 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 218 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 24th, 2009, 2:40 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
O ką armijiečiai klauso kai jiems sunku? Aišku, kad meldžiamės, bibliją studijuojam, o muziką kokią klausom?

Man tokiais atvejais destruktyvios muzikos norisi. Pora akustinių dar žinau gabaliukų arba Metallica - One.

Nukrypau šiek tiek.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 24th, 2009, 6:55 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
tiesą sakant, daugelis emo subkultūros atstovų yra kilę iš gotų. kadangi gotika yra per subtili jaunam organizmui, juo labiau, kai "senieji" gotai pakankamai kreivai nužvelgia jaunėlius, tai sakyčiau, jog taip ir kilo noras atsiskirti. tokyo hotel, good charlotte ir panašios grupės buvo puikus pretekstas - muzika liūdna, emocinga, taigi fanai pradėjo tapatintis su nauja subkultūra - emo. emo - iš žodžio emotional, t.y. jausmingas. mano subtilia nuomone, ši subkultūra yra kaip tik pritaikyta paaugliams, kurių emocijos šokinėja, nuolat keičiasi, yra linkę į kraštutinumus. pamėginkite palyginti emo apibrėžimus su paaugliais ir atrasite laaaabai daug panašumų. dar vienas aspektas - labai nedaug (praktiškai aš nesu mačiusi nė vieno) emo, kuriam būtų 20 metų - tai tiesiog paryškinta paauglystės stadija, kai siekimas išsiskirti nugali. nesmerkite emo, jiems tiesiog paauglystė.
jei pastebėsite, emo stiliukas yra vienodai pritaikomas ir vaikinams, ir merginoms. mano nuomone, tuo lyg ir siekiama išsaugoti tam tikrą vaikystės įvaizdį - juk skirtumai tarp lyčių išryškėja tik paauglystės laikotarpiu. juk tarp emukų daug broliukų ir sesyčių (pastebėjau, kad jie ten vos ne giminėmis ir šeimomis skirstosi - pradedant vyru/žmona ir baigiant anūkėliais).
o biseksualumas. hm, na, manyčiau, jog čia vėlgi siečiau su paauglyste ir ieškojimais. manau, kad daugelis paauglių praeina tą stadiją, kai reikia susivokti dėl savo orientacijos. net jei ir daugiau mažiau esi tikras, tačiau pasvarstymai bent mintyse aplanko ne vieną. o kai paaulgys linkęs viską absoliutinti ir paryškinti, tai tampa netik apmąstymų, bet ir savotiškų veiksmų dalyku. visgi, nemanau, kad emo daugelis yra biseksualai. tas laikotarpis praeina. ir laaaaabai nedaugelis lieka biseksualūs po jo. pamėgino, nepatiko ir džiaugiasi, jog tai išbandė - gyvenime užtikrintesni būną, jog tikrai yra tradicinės orientacijos.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 24th, 2009, 8:55 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Silverblade rašė:
insanity rašė:
Paaiškink emo "biseksualumą"

Bet juk ir tarp gotų toks reiškinys žinomas, nors nereiškia gėjizmo. ????

Pas gotus nenorima pabrėžti biseksualumo. Yra atskiras gothic stilius "androgin" tai pas juos labiau bandoma suniveliuoti lyti kaip tokią, tapti androginu, t.y. turinčiu abiejų lyčių bruožus (na iš čia atsiranda vaikinukai dėvintys sijonus ir t.t.)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 30th, 2009, 9:50 pm 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
gal todel kad mazai esam prisiregine :D o beto mane ziauriai nerwina kai turiu emo hairstyle ir wiskas, mane wisi ima wadint emo, o apie wisu poziuris i emo yra klaidingas, nezinau net kas juos taip isderke jog jie pjaustos wenas ir t.t nors mano draugas ir propoguoja emo stiliu bet jis toks pat kaip ir nuo pradiniu klasiu

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 30th, 2009, 11:17 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
koksas rašė:
gal todel kad mazai esam prisiregine :D o beto mane ziauriai nerwina kai turiu emo hairstyle ir wiskas, mane wisi ima wadint emo, o apie wisu poziuris i emo yra klaidingas, nezinau net kas juos taip isderke jog jie pjaustos wenas ir t.t nors mano draugas ir propoguoja emo stiliu bet jis toks pat kaip ir nuo pradiniu klasiu

čia turbūt kaip ir bet kurią subkultūrą apipina stereotipai :) labai laukiame jų paneigimo.

kažkaip savaime suprantama, jog ne visi emo pjaustosi rankas ar šokinėja nuo daugiaaukščių... o dėl išvaizdos nervinimo... na, juk kiekvienam nepatinka vienoks ar kitoks stilius, bet už tai mušti žmones yra turbūt žemiau nei žema...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 9:26 am 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
nu joa :? kai buwau 16m bijodavau tu wadinamu forsu bet dbr tai jau nebekreipiu i nieka demesio, zinau kad dievui nepatinka kad jei kas uzgauna mane iskart imdavau plaktis, bet dbr stengiuos save kontroliuot

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 9:43 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
koksas rašė:
o apie wisu poziuris i emo yra klaidingas, nezinau net kas juos taip isderke jog jie pjaustos wenas ir t.t

Jei taip nėra tada kodėl vos įvedus gūglėj "emo" arba atsidarius pirmą pasitaikiusį emo forumą visda rasi krūvas nuotraukų su supjaustytomis galūnėmis??? Aš rimtai klausiu...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 10:00 am 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
jie yra isskride zmones :!: wien per juos ,,emo" kencia, o is dalies del pjaustymu :D jei emo pjaustytuos wenas tai apie juos ir ju wisiskai neliktu in this world :wink: tai kiek bendrauju su jaunimu (nors ir pats toks esu) jie atrodo paprastai, bet paziurejus i merginu rankas as pamatau mini randus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 10:10 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Tai aš nekalbu apie venų pjaustymą, kad nusižudytum ar panašiai, kalbu apie šiaip pjaustinėjimąsį. Net paviršiniai odos įpjovimai, po kurių, kaip pats sakei lieka mini randeliai, kam to reikia? ką tuo norima pasakyti???

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 11:33 am 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
sawes zalojimas atejo is ivairiausiu genciu, niekas nera real emo, o tik norima tapti juo, arba norima atkreipt i save demsi

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 12:06 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Tai kas tada yra emo, jei rael emo nėra??? :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 2:09 pm 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
ju tapatybe nenustatyta :D :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 2:13 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
tapatybės mums ir nereikia, parodykit identitetą :!: :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 2:59 pm 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
tas zodis identitetas man nepatiko :D mes juos atpazystame tik is sukuosenos ir is rubu stiliaus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 5:15 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
koksas rašė:
jei emo pjaustytuos wenas tai apie juos ir ju wisiskai neliktu in this world :wink: tai kiek bendrauju su jaunimu (nors ir pats toks esu) jie atrodo paprastai, bet paziurejus i merginu rankas as pamatau mini randus.

Sveikinam prisijungus, koksai :D. O tu - emo ar tik juos pažįsti?

Tie randai reiškia kažkoks stiliukas? Šiek tiek kitokio tipo tatuiruotės? Toks viešas pareiškimas, kad tu emo? Taip išeina?

O man štai kas keisčiausia. Visas muzonas ir grupės, kur čia minit (ačiū ir Gretukui) - daugiausiai muzika linksma, nieko niūraus nerandu. Labai primena koledž music arba punk. Ir to emocionalumo neįžvelgiu :S

Nu va kur tikrai geras emo gabalas:

http://www.youtube.com/watch?v=ghOqudYGhnk

nors kiti tos chebros gabalai - ir vėl kažkoks vėjavaikiškas koledž pankas ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 218 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: