Dabar yra Spalis 23rd, 2017, 9:31 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Pranešimo tema: Re: Kiek satanizmo roke ir metale?
StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 8:10 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
kukulis rašė:
Kas paneigia Dievą, išradėjai ar jų išradimai?

Manau čia norėta padaryti analogija tarp netikinčių ar satanovų grupių ir mokslininkūų. Jei tu naudojiesi mokslininko ateisto išradimu tai ir muziką turėtum klausyti, nes nesvarbua asmuo ar tekstas svarbu pats kūrinys.
Pvz. naudoji branduolinės elektrinės elektrą, o juk tokie patys procesai kaip gaminant elektrą sunaikino Hirošima ir Nagasakį. Tai vadinasi jei laikomės principo blogas kūrėjas neturėtume elektros naudoti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 10:53 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
taip tą ir norėjau pasakyti, jai į muziką žiūrėsim, kaip į muziką tai svarbiausia jos vertė ir įgyvendinimas, nežinau pats dažnai klausau nacistinės Vokietijos visokių nacistinių maršų, bet nesu nacionalistas ir smerkiu jų idėjas, bet kūriniai man gražus todėl ir klausausi, taip pat ir kolekcionuoju kepurės su sovietine simbolika ne todėl kad aš šlovinu ką jie padarė, bet man jos gražios ir turi istorine vertę. Svarbiausia sugebėti teisingai atskirti kūrybą nuo asmens. Visų antra muzikantų idėjos yra per daug paprastos, kad paveiktų daugiau ką nei visišką nesusipratėli, visgi manau, kad kokia metalo grupė neturi tokių filosofijos sugebėjimu, kaip Karlas Marksas.
Cituoti:
Kas paneigia Dievą, išradėjai ar jų išradimai?

nebijok dar joks mokslininkas ar jo išradimas nepaneigė moksliškai, kad Dievas neegzistuoja.

The one true nature of my soul, the giant lives in me.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2011, 2:28 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Cituoti:
tarkim aš būdamas katalikas niekada neklausyčiau blacko, vien dėl tekstų, nes tai kertasi su mano įsitikinimais, tikėjimų, kaip ir nepažystu nei vieno klausančio blacka, kuris tuo pačiu klausytų ir krikščioniška metalą ar roką.

aišku vėl stereotipas, kad visas blackas kertasi su Krikščionybę.

pvz - http://www.youtube.com/watch?v=bp3zDtzS1CM - kas yra anti krikščioniško šioje dainoje ?
arba čia http://www.youtube.com/watch?v=gUaFD4JFU8c ?
http://www.youtube.com/watch?v=7PgxBWhvExw ?

Plius kažkada žiūrėjau army777 forumo skilti apie mėgstamiausius atlikėjus ar kažkas tokio, tai net pora dalyvių buvo parašę Burzum ir Gorgoroth (: .

The one true nature of my soul, the giant lives in me.

Paskutinį kartą redagavo Didysis Šturmas Kovas 25th, 2011, 2:43 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2011, 2:40 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Cituoti:
nežinau pats dažnai klausau nacistinės Vokietijos visokių nacistinių maršų

Man tai patinka tas III reicho maršas, kur per radiošou bronius su cheslovu dainavo. Nors žodžiai neetiški, bet melodija linksma ir neatsibostanti. Aišku ... žodžius galima ir kitokius būtų parinkti.

Pamenu vienam diedukui sugrojau tą maršą su armonikėle, tai jis man sako: stalino laikais už šitą maršą iš kart gautum 25 metus. Va taip va ;)

O black metalas nepatinka, nes momentaliai griauna mano pozityvų požiūrį į gyvenimą, kurį ir taip sunkiai išsiugdžiau, kadangi iš prigimties esu visa ko kritikuotojas. Na, bet čia jau asmeniniai dalykai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 25th, 2013, 4:20 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
tas "satanizmas" yra tik menas. yra kai kurie tikrai įsivaizduojantys esą satanistai, bet tai pats , kas įsivaizduoti save kataliku ( o ar toli katalikai nuo velnio?), ar muslimu, ar jehovos liudytoju, bei dainuoti visokius gospelus. realiai tai tik fantazija. menas. kaip ir visa kita . tai tik žmogaus kūryba, kuri gime iš jo emociju

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: