Dabar yra Rugsėjis 23rd, 2018, 5:33 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Pranešimo tema: Rusiškas krikščioniškas rokas
StandartinėParašytas: Vasaris 26th, 2011, 3:32 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Sveiki ;) kažkaip nieko pas jus neaptikau apie rusiška krikščioniška muzika, dėl to ryžausi sukurti tema apie tai :) taigi ar klausotės tokios muzikos, ar ji jums patinka? aš kažkur prieš pora metų pradėjau domėtis krikščioniška muzika, ir pradžia tam davė grupė ''Chernyj kofe'' taip mane užkabino krikščioniška muzika, ėmiau lankytis šlovinimo vakaruose ir pan įvairiuose krikščioniškose renginiuose :) Pateiksiu keletą rusiško krikščioniško roko pvz:
http://www.youtube.com/watch?v=PCHtfjVi010
http://www.youtube.com/watch?v=lydZ3yNqDpE
http://www.youtube.com/watch?v=0fFD23EOCNo
http://www.youtube.com/watch?v=o36XIgUEylM
Taigi norėtųsi išgirst jūsų nuomonę ir jeigu žinote dar kokių grupių būtų malonu kad pasidalintumėte :tri: :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Rusiškas krikščioniškas rokas
StandartinėParašytas: Vasaris 26th, 2011, 5:52 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
paskutinis video toks kraupokas :cold: muzika... man visai patiko :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 26th, 2011, 7:21 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Džiaugiuosi kad patiko ;) o tas paskutinis video kad truputi kraupokas tai jo, nes ta grupė kovoja prieš narkomanija ir alkoholizmą, tai ir video su tuo siejasi, daugiausia su narkomanijos padariniais kurie ir yra kraupūs ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 26th, 2011, 8:06 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
net nežiūrėjau viso :badday: tiesą pasakius, niekada anksčiau nebuvau susidūrus su rusišku krikščionišku roku :oops: bet....turiu prisipažinti, jog buvau visai maloniai nustebinta :) Ačiū ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 2nd, 2011, 5:12 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Hmm... Aš kažkaip iš vis su krikščionišku rusų roku nesu susidūrusi, na tik su tokiom prijaučiančiom grupėm. Man atrodo stačiatikybė nėra palanki tokiai muzikai, gal dėl to tokių daug ir nėra? Tai nebent protestantai Rusijoj arba katalikai kuria tokio tipo muziką. Daugiau esu susidūrusi su šiaip rusų roku. :kietas: :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 2nd, 2011, 6:02 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Stačiatikybė kažkada buvo nepalanki tokiai muzikai :) bet laikai keičiasi :P štai grupės Chernyj kofe ir Galakticheskaja Federacija, pirma ir trečia nuorodos pirmam mano poste yra tikrai pravoslaviškos roko grupės ;) gali užsukti į Galakticheskaja Federacija saitą ir iš ten parsisiūsti visas dainas, pačiam saite rašoma, kad jie kuria su buvusio patriarcho Aleksėjaus II ir stačiatikių bažnyčios palaiminimu ;) o šiaip Rusijoje daugiau krikščioniška muzika kuria protestantai, bet jos populiarumas panašus, kaip ir krikščioniškos Lietuvoje :roll:
P.s Chernyj kofe skaitos metalo grupė :lol: Svetlyj - belyj metall :tri:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 4th, 2011, 2:03 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
va dabar turėsiu kontragrumentą visiems stačiatikiams, kurie man sakė, kad metalo muzika negalima krikščioniškam pasauly! super! :tri: tai kaip suratau iš tavo post'o, kad jų muziką "palaimino" stačiatikių bažnyčia?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 4th, 2011, 10:22 am 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Na kaip dėl ''Chernyj kofe'' tai tiksliai nežinau, bet ji pirmoji white - belyj metall grupė Rusijoje, dažnokai minima ir aptariama stačiatikių forumuose, ir man rodos stačiatikių bažnyčia tikrai neprieštarauja jų muzikai, o grupės lyderis vienaip ar kitaip siejasi su tikėjimu, dalyvauja laidose, apie tikėjima, su tuo susijusia muzika ir pan. Stačiatikių roko grupės ''Galakticheskaja Federacija'' kūrybą palaiko ir laimina stačiatikių bažnyčios atstovai, jei supranti rusiškai, įkelsiu citatą apie tai iš jų pačio saito :liuks: ''Анатолий Вишняков и музыканты группы ''Галактическая Федерация'' первыми в России получили благословение на музыкальную деятельность от высших иерархов Русской Православной Церкви: Митрополита Санкт-Петербургского и Ладожского Иоанна; Патриарха Московского и всея Руси Алексия II. А также Патриарха Иерусалимского Диодора, и стали первыми рок-музыкантами, открыто исповедующими православную веру там, где проповедь священников была невозможна.'' aišku manau visur yra bažnyčios atstovu ir palaikančių ir smerkiančių tokia muzika, be to dar prisiminiau, tokia senoka roko grupe, man rodos jei neklystų irgi stačiatikių tai ''Trubnyj zov'' bet nelabai jų klausausi, nežinau, bet kažko man trūksta jų muzikoj :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 4th, 2011, 4:57 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Na, tas palaiminimas tikriausiai nelabai senas, nes dar preiš kokius 5-6 metelius tikrai tokio nežinojau. O visur tik ir rasdavau, kad muzika skirta šėtonui garbinti negalinti būti krikščioniška. Nors kažkaip per teliką mačiau tokį batiušką hipį!!! Jis žolytės nerūkė, bet kažkaip ten pastoraciją vedė, jau neprisimenu kaip ir kas. Šiaip, stačiatikiai turi tokį įdomų dalyką, kad jie turi atrodo tas metropolijas(7 ar kiek jų ten), kur vienos metropolijos patriarchas gali palaiminti, kitas - ne. Tad ten kartais sunku susizgriebti kuris čia ką leido.Tavo pateiktoje citatoje įvardijami 3 hierarchai (Maskvos, Sankt Peterburgo ir Jeruzalės). Na, bet jei Maskvos palaimino, tai Vilnius gali laisvai klausytis tos grupės, nes Lietuvos stačiatykiai priklauso Maskvos metropolijai (atrodo). :lol: O šita ciatata mane labai džiūgina iš stačiatikių lūpų:и стали первыми рок-музыкантами, открыто исповедующими православную веру там, где проповедь священников была невозможна . (vertimas: ir tapo pirmais roko muzikantais atvirai išpažistančiais stačiatikių tikėjimą ten, kur dvasininko pamokslas buvo neįmanomas) Amen. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 4th, 2011, 5:30 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
O aš ir dabar kai kuriuose stačiatikių forumuose atrandu rašant kad tokia muzika tik šetonui garbinti, nors tikriausiai tokios nuomonės tik vyresnės kartos žmonės laikosi, šiaip ir mano motina laikosi tokios nuomonės :lol: o grupę palaimino Sankt Peterburgo metropolitas nes grupė iš to miesto, ir svarbiausia buvęs stačiatikių bažnyčios galva, maskvos ir visos Rusijos patriarchas Aleksėjus II, lietuvos stačiatikiai ir priklauso maskvos patriarchatui :) šiaip visiškai sutinku su tuo ką parašei, Eliza ir spaudžiu dešine :liuks: :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 7th, 2011, 7:58 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Gera tema :liuks:
Tie kas supranta rusų kalba, pasakys, kad rusiškai tekstai skamba aiškiau ir prasmingiau :tri: :blackmetal: :tri:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 7th, 2011, 8:31 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Rusai turi savo roko tradicijas, jei taip galima išsireikšti. Jų rokas toks.. išsivystęs nuo jų romasnų, kur taip už širdies griebia, kad oi. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume