Dabar yra Spalis 30th, 2020, 1:02 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Pranešimo tema: Re: Kiek satanizmo roke ir metale?
StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 3:02 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Cituoti:
vis tiek skleidžia šėtonišką informacija pvz per muzika

Kaip kiekvienas interpretuos, dauguma grupių Black metal net tekstuose nemini šėtono(Mayhem, Burzum, Immortal, Shining,Drudkh ir kitos). Čia jau reikėtų giliau gilintis, kas yra nuodėmė.
Cituoti:
kaip ir nepažystu nei vieno klausančio blacka, kuris tuo pačiu klausytų ir krikščioniška metalą ar roką.

Toks black metal būgnininkas Hellhammeris kažkada padėjo įrašyti albumą krikščioniško metalo grupei. Jai muziką gerą tai man nesvarbu tegul būna tas pats ir krikščioniškas metalas.
Cituoti:
Pvz paimkim black metal pavyzdį, sakai ''nesielgsi, kaip muzikantai dainuoja''? tai kokia tada prasmė klausyt tokia muzika...

Aš turiu savo galvą ir kam man elgtis kaip jiems ? Man patinka tik jų muziką dažniausiai, taip pat dainų tekstai yra arba fantazy, taigi nebėgiosiu ir nešauksiu aš burtininkas, kiti turi prasme, bet ji ne tokia paprasta, kad viską taip paprastai reikia suprasti ir šiaip 90 black metal grupių yra ateistai. Ką žinau jai perskaitai Žiedų valdovą tai ir supranti, kad tai tik knyga. O blacko klausausi, nes tai perteikia visą modernio pasaulio tamsuma ir bjaurumą nukrypimą nuo gamtos.

The one true nature of my soul, the giant lives in me.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 3:20 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
pritariu Šturmui. kiekvienas savo galva galvoja ar bent turėtų galvoti. ir akceptuoti ar ne tuos dalykus pasiremiant SAVO mąstymu, nuostatomis, vertybėmis. labai jau pasireiškia toks skirstymas į juodą ir baltą (na, ne veltui BLACK metal'as). kai nepažįstamas dalykas, tai ir baisu... o susipažint... irgi baisu - avdrug pasirodys, kad klydai...

o jau apie skandinavišką metalą, tai vaje vaje... pas juos ten TIEK mitologijos prikišta, kad jei ir pasitaiko šetonas, tai jis tikrai nevaidina didesnio vaidmens nei, tarkim, Toras ar kokia Valkirija...

man jau kyla mintis pakišti dokumentinį filmuką apie metal'ą per meet'ą pasižiūrėti... nes net ten, kur, atrodytų, stereotipais vadovautis nederėtų (krikščionių neformalų forumas...) jų tiek pribujoję, kad net kažkaip nejauku darosi... niekas neverčia klausyti metalo, bet nevadinkite satanistais tų, kurie jį klauso ar tų, kurie jį kuria... elementariai būsite nemandagūs.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 5:06 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Aš esu daug ir įvairios muzikos klausęs, ir aišku nesielgiau ir negyvenau pagal jų tekstus :) bet ar aš dabar klystu ar tikrai čia kažkada po Lordi koncertu liepsnojo bažnyčios? Aš kad ir tų pačių Slipknot negalėčiau klausyt, dėl jų naudojamos šėtoniškos atributikos, ir nesvarbu kad jie tik susikūrę tokį įvaizdį ar ne. Kaip krikščionys turėtu reaguot į grupes, niekinančias krikščionybę arba pašiepiančias ją. Nemanau kad krikščioniams tiktu tai klausyt, aišku kas nori tegu klauso blacka, aš nieko prieš, tiesiog išsakiau savo nuomonę. ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 5:10 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Vargo Vickernes'as pats degino bažnyčias. tačiau keisčiausia, kad jis nėra satanistas :D pasirodo, šiaip su psichika ir protestantais susipykęs veikėjas... o tikrai manai, kad būtent Lordi muzika į tokį transą įvedė koncerto klausytojus, kad jie eidami namo padeginėjo bažnyčias?.. čia Lordi problema ar tų klausytojų, kurie smegenis vakuume laiko?.. Jei būtų ėję iš Gospel'o koncerto ir tą patį padarę, tai Gospel'o atlikėjai kalti būtų?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 5:30 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Nu tai kokia grupė, tai tokie ir klausytojai :roll: nėra abejonės, kad klausytoju didžioji dalis antikrikščionys, tarkim jie koncerte gerai apsinešę dar paveikti Lordi įvaizdžio ir muzikos, įsišėlę, praeidinėja bažnyčia, ir pasinaudoje proga ją supleškina. Neviena antikrikščioniška metalo grupė savo koncertuose galim sakyt tai skatina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 5:34 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
nueik bent į vieną metalo koncertą ir pasižiūrėk, kiek jie skatina deginti tas bažnyčias ir apskritai kiek ten dėmesio yra skiriama būtent religijai ;) grynai savišvietai. va, balandį obituary atvažiuoja, tai pasidomėk ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 5:45 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Dėkuj už pasiūlymą ;) bet gal tada manai jog ir Deicide neskatina nepykantos tikėjimui ir nedaro įtakos?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 5:49 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
o tokie kaip Deicide daro įtaką mano tikėjimui. tikrai taip. skatina dar kartą permąstyti savo vertybes, požiūrį, tikėjimą ir pan. tik kad neskaitant lyrics'ų, ten apskritai sunku ką suprast :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 6:00 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Tai jau taip :) išgirdus juos mintyse iškilo du žodžiai ''prosto ad''

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 6:02 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sorry, nope. paskaitai lyrics'us, pasižiūri klipą (jei toks egzistuoja), pamąstai (ne pasitiki pirmu įspūdžiu, kuris pasireiškia "netikėtai" iškilusiais dviem žodžiais) ir pasidarai išvadas...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 6:06 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
Ir kokios pvz išvados gaunas? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 6:09 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
kiekvienam savos :P nepulsiu atvirauti čia apie savo pažiūras.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 6:13 pm 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
No ok, ok, tai ir neprievartausiu ;) :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 7:20 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Cituoti:
Deicide neskatina nepykantos tikėjimui ir nedaro įtakos

Neskatina neapykantos tik turi labai gera humoro jausmą, taip religija jiems sukelia juoką, bet neapykantos tikrai neskatiną. Jie patys vienam interviu taipogi šaipėsi iš black metalo ir taip toliau, kitaip sakant jiems tai tik pasirodymas ir tiek :D Muziką brutali ir tiek, tekstas šokiruojantis ir tiek, bet tikrai neverčia eiti žudyti ar dar kažką daryti.
Jai negali klausytis muzikos, tai klausimas ar gali pvz naudotis išradimais tu žmonių, kurie buvo ateistai ? Jie gi irgi taip pat paneigia Dievą tai kam naudotis jų išradimais... Tiesiog reikia žiūrėti į muziką tiesiog kaip į muziką, aiškų kitas dalykas jai tau nepatinką dėl skonio tai jau čia tavo reikalas ir šiaip tavo reikalas, bet aš nematau čia logikos ypatingos šiame teiginyje, kad jai jau pasiejame kokį simbolį viskas jų muzikos negalių klausytis.

The one true nature of my soul, the giant lives in me.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2011, 7:58 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Kas paneigia Dievą, išradėjai ar jų išradimai?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: