Dabar yra Spalis 24th, 2019, 7:19 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 935 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Kitas

Pranešimo tema: Puku
StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 12:08 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Agam... Skaičiau, skaičiau ir supratau, kad yra vieta kur galima savo pasakojimo ego patenkint !!! Ir šiaip ego :P

O je, kaip faina...

Taigi, taigi. Senute (31), ištekėjus, gyvenanti Kaune (nius bet ne kaunietė :twisted: ) bei vis dar :tri: :deathmetal: :tri: . Žiūrėkit vienu žodžiu vaikai, kokia smagi senatvė jūsų laukia.

Savo foto kažkur jau numečiau (pačią gražiausią), bet šiaip pati labai mėgstu fotkint ...
Muzika, mano antrasis aš - bet pastaruoju metu mylimiausia muzika tyla - matyt laikas toks.
Gerai aš čia - tiesiai į armiją - bet gal galiu seselia pabūt, o tai karys iš manęs dar silpnas, teisingiau pavargęs ... Prieš 10 metų pralaimėjęs mūšį (bet ne karą!!!) velniuj ir tamsybėse paklaidžiojęs (čia dar vienas perspėjimas jaunimui - jei kartą pripažinot Jėzų savo gyvenimo Karalium, tai nereiškia, kad taip ir bus visada. Branginkit savo tikėjimą...)

Vienok, aš dar gyva!!! Bet pabudau žiemoj....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Puku
StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 12:12 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Beja radau labai super foto :) Fotoshopas, bet smagus :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 12:14 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Yes! :panda: ilgai laukta ir sulaukta! :panda:
Kaip jaučiamės patenkinę savo ego?

Labai įdomus pasakojimas - pasidalinimas patirtimi. Stiprybės! :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 12:19 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Puku rašė:
Agam... Skaičiau, skaičiau ir supratau, kad yra vieta kur galima savo pasakojimo ego patenkint !!! Ir šiaip ego :P

O je, kaip faina...

Taigi, taigi. Senute (31), ištekėjus, gyvenanti Kaune (nius bet ne kaunietė :twisted: ) bei vis dar :tri: :deathmetal: :tri: . Žiūrėkit vienu žodžiu vaikai, kokia smagi senatvė jūsų laukia.

31-erių jau senutė. :?: :shock:
Tai pats jaunystės žydėjimas. :!: :love: :D O Tu sakai - senutė, senutė. Nagi, iš kur tokia neviltis, greitai dėstyk. O tai gausi kailin už šmeižtą. :!: :granata:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 12:21 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Prikabintas failas:
DSC_0103 (Large).JPG
Keletas, dideliu, kaip ir mano ego foto :P

O savo ego patenkint visada smagu :twisted:

:pasiruoses: :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 12:32 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Augustas rašė:
Tai pats jaunystės žydėjimas. :!: :love: :D O Tu sakai - senutė, senutė. Nagi, iš kur tokia neviltis, greitai dėstyk. O tai gausi kailin už šmeižtą. :!: :granata:

Įsivaizduok - užmiegi nubundi po 10 metų... Man tuomet 21 buvo - tas jaunatviškas maksimalizmas (viskas arba nieko) išspyrė mane iš bažnyčios. Šiandien jau galvoju, kad taip ir turėjo būt. Nes su savo jautvavišku kategoriškumu bučiau kokia religinė fanatikė. O dabr žinau, ką reiškiau būt alkoholiku, narkomanu, ištvirkusiu ir nuo nuodėmės priklausomu padaru ir nepelnytai gavusiu Dangaus Karalystę.

Jaučiuos veltui išvaisčius jaunystę. Nes norėtus lėkti laukais - bet užnugaryje jau darbas, vyras... Tiesa pasakius net nežinau kur eit :) Jaunimo bendruomenę (jaučiuos kaip jauna) ar į šeimos centrą kokį... Na vienu žodžiu šiuo metu jokio pašaukimo, tik nusivilimo, praradimo jausmas ir buvimas kažkokiu Dievo ąsilu - einu kur akys veda, kartais pastoviu tarpuvartėj kokioj užsispyrus .Bet jei jau esu čia - vadinas turėjau praeit.

Vat taip.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 12:52 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Šita, pasižiūrėjau foto (ypatingai nuodugniai tą, kur peisažas pro balkoną) ir apturėjau tokią keistą mintį (atsiprašau, jei suklydau) - ar tik ne Klaipėdoje tas foto darytas? Čiurliai vasaros danguje, apačioje tokie kioskeliai - labai atpažįstamas vaizdas, nors galėjau ir apsirikti (čiurliai dominuojantys paukščiai visuose Lietuvos mietuose, daugiaaukščių kvartaluose, kioskeliai taip tap tipiški visai Lietuvai).
Tai kur laikaisi, jei ne paslaptis?

Tas su fotošopu darytas kadras toks įdomus, nors mano subjektyviu supratimu truputėlį persitengta su spec. efektais (ypač ties veidu).

P.S. Nesijausk sena, yra čia armiečių geru 10 metų vyresnių ;)

P.S. S. atsiprašau, pirma parašiau ir tik tada pasižiūrėjau, jog parašyta po avataru miestas Kaunas. Ak, koks nedėmesingas :oops: :roll: :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 12:56 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Kaune aš :) Ir vaizdas Kauno. Gal kada parodysiu kokiu ir nevietinių nesvietiško grožio vaizdų, kai tik sugalvosiu kaip juos sumažint iki padoraus dydžio :)

Beja Klaipėdoj buvus, ne kartą :) Fantastiškai gražus man miestas. Jei galėčiau rinktis kur Lietuvoj gyvent (dabar šiektiek priklausoma nuo vyro, jo darbo, savo darbo, gyvenamojo oloto lokalizacijos...), rinkčiaus Klaipėdą. Aš iš tų miesčionių , kurie mėgsta gyvent mieste ir į kaima važiuoja tik kai nemiga/nerimas apima... :D

Paskutinį kartą redagavo Puku Rugsėjis 19th, 2010, 1:00 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 12:58 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sumažinti galima ČIA.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 1:04 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Puku rašė:
Augustas rašė:

Įsivaizduok - užmiegi nubundi po 10 metų... Man tuomet 21 buvo - tas jaunatviškas maksimalizmas (viskas arba nieko) išspyrė mane iš bažnyčios. Šiandien jau galvoju, kad taip ir turėjo būt. Nes su savo jautvavišku kategoriškumu bučiau kokia religinė fanatikė. O dabr žinau, ką reiškiau būt alkoholiku, narkomanu, ištvirkusiu ir nuo nuodėmės priklausomu padaru ir nepelnytai gavusiu Dangaus Karalystę.

Jaučiuos veltui išvaisčius jaunystę. Nes norėtus lėkti laukais - bet užnugaryje jau darbas, vyras... Tiesa pasakius net nežinau kur eit :) Jaunimo bendruomenę (jaučiuos kaip jauna) ar į šeimos centrą kokį... Na vienu žodžiu šiuo metu jokio pašaukimo, tik nusivilimo, praradimo jausmas ir buvimas kažkokiu Dievo ąsilu - einu kur akys veda, kartais pastoviu tarpuvartėj kokioj užsispyrus .Bet jei jau esu čia - vadinas turėjau praeit.

Vat taip.

Na, aš sakyčiau, kad Tu kaip tik ir išgyveni tą jaunystę. Tavyje dar smarkiai kunkuliuoja gyvybė ir jaunatviška energija. Tik ir ieškanti (šiuo metu), kur išsilieti, ir kol kas nerandanti. ;) Nenusimink. Mūsų visų tikslas yra Kristus. :!: Būtinai atrasi gyvenimo šaltinį, jei ieškosi su Juo. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 1:08 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Xe.

Taigi, vieta kur turi pabuvot kiekvienas krikščionis !!! (juokauju). Pamokslų uola... Čia aš nelabai graži, susivėlus ir pikta - betgi ir žiūrėt reikia į dievišką grožį:

http://www.facebook.com/album.php?aid=6 ... 37ef321683

Ir labai patinka balta... Tubūt dėl dūšios tamsybės, arba todėl, kad aš juodai apsirengus tame fone gerai mataus :D

http://www.facebook.com/album.php?aid=4 ... 68ca01d89b

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 1:20 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Puku rašė:
Xe.

Taigi, vieta kur turi pabuvot kiekvienas krikščionis !!! (juokauju). Pamokslų uola... Čia aš nelabai graži, susivėlus ir pikta - betgi ir žiūrėt reikia į dievišką grožį:

http://www.facebook.com/album.php?aid=6 ... 37ef321683

Ir labai patinka balta... Tubūt dėl dūšios tamsybės, arba todėl, kad aš juodai apsirengus tame fone gerai mataus :D

http://www.facebook.com/album.php?aid=4 ... 68ca01d89b

Gražūs vaizdai, labai. Ypač kalnai. Jei ne paslaptis, kur ir kokie kalnai fotografijose.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 1:21 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Prikabintas failas:
rocking_grandma.jpg
Augustas rašė:
Na, aš sakyčiau, kad Tu kaip tik ir išgyveni tą jaunystę. Tavyje dar smarkiai kunkuliuoja gyvybė ir jaunatviška energija. Tik ir ieškanti (šiuo metu), kur išsilieti, ir kol kas nerandanti. ;) Nenusimink. Mūsų visų tikslas yra Kristus. :!: Būtinai atrasi gyvenimo šaltinį, jei ieškosi su Juo. :)

"Turbūt teks prie jaunimo dėtis" pagalvojo Puku ir išėjo odinės striukės ieškot....

Kalnai Norvegijoj - Prekestolen (liet. pamokslų uola) viršūnė, lokalizuoti Norgės pietuose. Na toj šalį - ypač šiaurėj, supranti, kad negali gi tik šiaip pats toks grožis pasidaryt. Tiesiog turi būti Dievas, troliai ar dar kar nors :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 1:26 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Puku rašė:
Prikabintas failas:
rocking_grandma.jpg
Augustas rašė:

"Turbūt teks prie jaunimo dėtis" pagalvojo Puku ir išėjo odinės striukės ieškot....

:luztu:
Teisingai pagalvojo. Prie jaunimo prisijungusi ir pati atjaunėji, daugiau jėgų įgauni. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 19th, 2010, 2:44 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Kalbant apie Norvegija - toj protestantiškoj, nesvietiško grožio šali, kalnu viršūnėse, tikrai kažkas yra. Beprotiškai noriu pasveikt, kad vėl galėčiau keliaut ...
(priguliau ant patalo po lakstymo kalnais). Nes kitais metais buvo planuose Kroatija, o ten girdėjau irgi nieko.

Taigi čia dar viena mano bruožas - kelionių manija :)

http://www.facebook.com/album.php?aid=6 ... 8d040f2dc3

P.S. Tas antras pagal dažnumą nuotraukose asmuo - mano gyvenimo draugas :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 935 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: