Dabar yra Rugpjūtis 26th, 2019, 8:31 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 139 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Pranešimo tema: Re: Sudie, Eliza
StandartinėParašytas: Vasaris 21st, 2018, 9:43 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Na, bet aš noriu nugyventi tiesoje. Tai jeigu Jo nėra, tai gyveni mele. Juk dorai nugyventi galima ir be tikėjimo. Tikėjimas nėra joks doro gyvenimo garantas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 22nd, 2018, 10:34 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Eliza rašė:
Na, bet aš noriu nugyventi tiesoje. Tai jeigu Jo nėra, tai gyveni mele. Juk dorai nugyventi galima ir be tikėjimo. Tikėjimas nėra joks doro gyvenimo garantas.
Aš gyvenu Tikėjimu Tiesa
O bandymas gyventi tiesoje, pažįstant kas yra gera ir bloga pabandė mūsų protėviai, Adomas su Ieva.
Iki šiol žagsim nuo to pažinimo :)

Įdomu būtų pamatyti žmogų, kuris dorai gyvena be tikėjimo?
Kokie yra jo dorovės kriterijai, kuo jie remiasi ir kokie yra vaisiai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 23rd, 2018, 7:54 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Eliza, jei Dievo nėra, tada kuo netiki ateistas? :O

O jei rimtai, tai žinoma, kad įmanoma nugyventi dorą gyvenimą ir netikint niekuo (čia tik kai kurie broliai protestantai įsivaizduoja, kad be Dievo neįmanomas doras gyvenimas, bet čia jau atskira tema).
Bet šiaip tai, esmė labiau ne tame ar tu tiki ar ne, sakyčiau esmė tame kad ieškai. Atsivertimas yra kasdienis procesas, jis vyksta nuolatos, o ne kažkada. Vadinasi kasdien ieškai atsakymų apie Dievą. Kartais atsiranda faktų liudijančių už jį kartais prieš jį, kartais kyla abejonės. Tai normalų, tik reikia mokėti visais tais kalneliais pasinaudoti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 26th, 2018, 4:33 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Neseniai pagavau save, kad atsiverčiau, kai man buvo bloga, radau Jėzų kančioje. Jo dėka išaugau ir gavau širdies ramybę, bet kai man pasidarė gera gyventi, kai gyvenime kančios pojūčio sumažėjo, tada tolau nuo jo. Yra pasakymas lenkų "jak trwoga, to do Boga" - kai bėda, tada pas Dievą. Čia gal kažkas panašaus, sako juk, kad arčiau Dievo, kai žmogui gresia grėsmė ar yra blogai. Tai va, pagalvojau, kad išmokau gyventi su Dievu skausme, bet ne džiaugsme. Kai Dievas tapo norma, įėjo į gyvenimą, tada kažkaip Jis ir pasimiršo. Tai dabar galvoju kaip išmokyti gyventi su Dievu džiaugsme?
O dėl tų kalnelių pasinaudojimo, tai net nežinau :) nemoku jų išnaudoti.
676, aš nežinau kaip ten kiti gyvena ir kaip tikrinti jų vaisius. Juk reiktų tikriniti pagal Jėzaus mokymą, pagal savo sąžinę, o jie juk gali ir mąstyti kitaip ir sąžinė pas juos kita. Aš kažkaip pastaruoju metu labai suindividualėjau. Nesijaučiu galinti kitą svarstyti, ypač jeigu jis ne krikščionis. Na kaip galima iš netikinčio žmogaus tikėtis kažko krikščioniško? Jeigu jis nepažįsta Jėzaus, tai kaip galiu apie jo veiksmus mąstyti tokioje kategorijoje? Dėl vaisių. .. hm.. na, kaip sakiau, ir krikščionių vaisiai ne visada dieviški.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 139 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: