Dabar yra Birželis 2nd, 2020, 12:56 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Pranešimo tema: Re: LJD'13
StandartinėParašytas: Liepa 7th, 2013, 9:40 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
Taigi noriu pasidalinti ir savomis mintimis apie šių metų jaunimo dienas :) Pirmąją dieną nelabai tesusigaudžiau, kas kur ir kada. Man tai buvo pirmosios jaunimo dienos, o dar papildomai buvau viena iš tų grupelės pilnamečių, kurie padėjo mūsų, kretingiškių grupės vadovei sugaudyti nepilnamečius, tai šitai man papildomos panikos sukėlė. Antrąją dieną jau jaučiausi daug ramiau. Nors jau ir buvau pavargusi, naktį vos kelias valandas pamiegojusi, bet tądien jau jaučiausi, kad esu tarp tikro katalikiško jaunimo. Nors sunkoka buvo, kai teko vienai ieškoti teminių užsiėmimo vietos pagal žemėlapiuką išdalintų knygučių gale ir praleidau dalį koncerto, bet viskas liuks. Trečiąją dieną jau galutinai buvau pavargusi. Tą dieną labai patiko ne tik mišios, bet ir rožinio kalbėjimas. Tik va, per trečiąją dieną buvęs ir vienintelis dalykas per visas tris dienas, kas nepatiko, tai važiavimas namo. Teko sėdėti šalia telšiškių... Pasišlykštėjau, kad jaunimas, po dalyvavimo katalikiškame renginyje, keikiasi, draskosi ir kalba netinkama tema (šlykštu net minėt apie ką).
Kvailiausia tai, kad pirmąją dieną jau norėjosi namo, kilo mintys niekada į šį renginį nebevažiuot. Antrąją dieną - priešingai, jau mąsčiau apie bent dar vieną dalyvavimą jaunimo dienose. O trečiąją - "Ai, tiek to, jei Dievas norės, kad dalyvaučiau dar kartą, tai tikrai važiuosiu" :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 8th, 2013, 10:34 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
koma rašė:
Taigi noriu pasidalinti ir savomis mintimis apie šių metų jaunimo dienas :) Pirmąją dieną nelabai tesusigaudžiau, kas kur ir kada. Man tai buvo pirmosios jaunimo dienos, o dar papildomai buvau viena iš tų grupelės pilnamečių, kurie padėjo mūsų, kretingiškių grupės vadovei sugaudyti nepilnamečius, tai šitai man papildomos panikos sukėlė. Antrąją dieną jau jaučiausi daug ramiau. Nors jau ir buvau pavargusi, naktį vos kelias valandas pamiegojusi, bet tądien jau jaučiausi, kad esu tarp tikro katalikiško jaunimo. Nors sunkoka buvo, kai teko vienai ieškoti teminių užsiėmimo vietos pagal žemėlapiuką išdalintų knygučių gale ir praleidau dalį koncerto, bet viskas liuks. Trečiąją dieną jau galutinai buvau pavargusi. Tą dieną labai patiko ne tik mišios, bet ir rožinio kalbėjimas. Tik va, per trečiąją dieną buvęs ir vienintelis dalykas per visas tris dienas, kas nepatiko, tai važiavimas namo. Teko sėdėti šalia telšiškių... Pasišlykštėjau, kad jaunimas, po dalyvavimo katalikiškame renginyje, keikiasi, draskosi ir kalba netinkama tema (šlykštu net minėt apie ką).
Kvailiausia tai, kad pirmąją dieną jau norėjosi namo, kilo mintys niekada į šį renginį nebevažiuot. Antrąją dieną - priešingai, jau mąsčiau apie bent dar vieną dalyvavimą jaunimo dienose. O trečiąją - "Ai, tiek to, jei Dievas norės, kad dalyvaučiau dar kartą, tai tikrai važiuosiu" :)

Na, belieka tikėtis, kad ne visi telšiškiai keikūnai, ir gal ir toje grupelėje buvo tik pora tokių, kurie visą grupę gadino ;)
Šiaip galėjai "pilnai atkentėti", t.y. pasakyti pastabą jiems patiems, rizikuodama gauti keiksmų savo adresu...

Ameniškai man irgi yra buvę panašūs dalykai per mano paties piligrimines (:P) keliones: visad yra kažkas pozityvaus, bet būna ir kažko negatyvaus. Nebūna niekad viskas per daug paprasta. Po to pagalvodavau: ar neturėjau toje situacijoje pasielgti kažkaip kitaip?

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 16th, 2013, 4:32 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Man irgi LJD labai pramušė. Organizacija superinė, mačiau kaip šimtai žmonių dirba dėl renginio, mačiau laimingus bet labai pavargusius organizatorius, savanorius ir labai tuo žavėjausi. Super, kad vyksta LJD. Lauksime kitų :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 17th, 2013, 7:38 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
Beje, gal kas žino, kur vyks kitos jaunimo dienos? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 17th, 2013, 9:55 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Girdėjau gandus, kad Vilniuje ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: