Dabar yra Rugpjūtis 15th, 2018, 12:38 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Pranešimo tema: Army777 simbolikos nešiojimas
StandartinėParašytas: Rugsėjis 30th, 2011, 4:10 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Mieli armiečiai, norėčiau atskirai paliesti šį klausimą: kada, kur ir kaip nešiojate Army777 simboliką? Gal sulaukiate kokios įdomios reakcijos? Gal yra vietų kur derėtų/nederėtų reklamuotis?

Aš vilkiu armiečių džemperį gana dažnai: eidama bibliotekon, į paskaitas, važinėdama dviračiu, kai reikia keliauti, kai einu į renginius, kur nėra kokio reikalavimo aprangai, - šilta, patogu ir nereikia sukti galvos dėl rūbų.
Ir dėmesio kartais sulaukiu. Mano kaimynai kareivėliu mane kartais pavadina. :) Buvo ir tokia situacija, kai mane stotelėje užkalbino vienas vyras ir pasiteiravo, ar domintų savigynos treniruotės (jis pats treneris), nes mano apranga, jo nuomone, griežtoka :D

O atskirai šią temą nagrinėti paskatino dar ir mūsų forumiečio Pumbos pasisakymas šiuo klausimu temoje apie Rammstein Lietuvoje:
Cituoti:
Ir su Army simbolika... Žmona pasakoja atvejį (lazdavojo mane) kad matė kažkokią panelytę su Army777 marškinėliais rūkančią su kitomis padružkėmis ir net susiriesdama besikeikenčią. Didelė reklama judėjimui... O paskui ko gero per prisistatymą ant scenos lipa ji ir į krutinę mušasi kokia ji krikščionė... O tada visi ir sako - Taigi Jūs krikščionys veidmainiai. Čia Aleliuja čia eik na...ui...

Ar mes visi tampame atsakingi už tokius atvejus? Net Army777 misijos ir kodekso komentare Silverblade rašo, kad
Cituoti:
ARMY777 - ne klubas, ne organizacija, ne Bažnyčia, bet JUDĖJIMAS. Judėjimo vienas iš išskirtinių bruožų - NEFORMALUMAS. Judėjime nėra oficialių generolų, tik įkvėpėjai, vizijos nešėjai, dalyviai. Judėjime nėra oficialios narystės. Judėjimuose narystės kriterijai dažniausiai nėra oficialiai apibrėžti. Judėjimo emblemas gali nešioti visi, kurie prijaučia judėjimui, be jokių apribojimų.

ARMY 777 yra būtent toks judėjimas. Turbūt ne kartą girdėjote vieno ar kito judėjimo narius diskutuojant, kas yra "tikrieji" judėjimo nariai, o kas - tik vaizduojasi tokiais esą. Nei vienas judėjimas neišvengia šių diskusijų. Šių diskusijų neišvengs ir ARMY 777. Kaip ir visuose judėjimuose, vienareikšmiškų atsakymų į šį klausimą nebus. Dėl tokio neformalumo judėjimas visada platesnis ir mažiau apibrėžtas, "mažiau reiklus" už organizaciją ar bendruomenę. Tokia judėjimų tikrovė.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Army777 simbolikos nešiojimas
StandartinėParašytas: Rugsėjis 30th, 2011, 9:17 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nažinau kaip su judėjimais, nesu dalyvavęs.
Užtat gerai pažįstu vieną vienuolę, tai ten labai griežtai dėl to spaudžia, nes pagal vieną sprendžia ir apie visus (manau tas tinka visoms organizacijoms, tiek formalioms, tiek ne). Jeigu apie krikščionis apskritai yra sprendžiama pagal vieną, tai juo labiau tuos, kurie nešioja specifinę atributiką.
Pats turiu maikę, vasarą ją maudavausi tik ypatingais atvejais, kai eidavau į bažnyčią ar kt. pan atvejais. Kažkodėl visi ją iš karto pastebi. Tiesa, pas mane ne su raudona žvaigžde ji. Maikės ar džemperio su raudona žvaigžde nesimaučiau eidamas į bažnyčią - nenoriu piktinti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2011, 12:01 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Tokios temos atnaujinasupratimą, kas esame. Ačiū, shamanee :pasiruoses: Tobulai pristatei situaciją.

Buvo įvairių nuomonių ir tai normalu tokiam judėjimui :) Buvo norinčių sugriežtinti atributikos nešiojimą: tam tikri ženklai įteikiami tik po kokio nors laiko tarpo, išmėginimo, tik rimtiems dalyviams. gražu.

Bet tokiu atveju klausimai: kas sprendžia, ar dalyvis rimtas? Turi atsirasti vadovai, kažkokie rinkimai ir pan. O tai jau ne judėjimas, bet organizacija, bendruomenė. Man tai atrodo kaip pagunda užsisklęsti ir virti savo sultyse.

Judėjimas aprėpia visus. Tu gali būti skautas, ateitininkas, vienuolis ar kunigas, protestantas ar katalikas ir kartu - ARMY 777 armietis. O ir vadovų juk nėra. Adminai tik administruoja ;)

Ir pastebėkite - meetus organizuoja ne adminai :) Adminai tik dalyvauja. Na, ir padeda, kiek gali - visiems ir sau :) nenustebčiau, jei meetų būtų daugiau ir ne į visus adminai suspėtų :P

O KĄ JŪS MANOTE APIE ŠITĄ:

shamanee rašė:
forumiečio Pumbos pasisakymas šiuo klausimu temoje apie Rammstein Lietuvoje:
Cituoti:
Ir su Army simbolika... Žmona pasakoja atvejį (lazdavojo mane) kad matė kažkokią panelytę su Army777 marškinėliais rūkančią su kitomis padružkėmis ir net susiriesdama besikeikenčią. Didelė reklama judėjimui... O paskui ko gero per prisistatymą ant scenos lipa ji ir į krutinę mušasi kokia ji krikščionė... O tada visi ir sako - Taigi Jūs krikščionys veidmainiai. Čia Aleliuja čia eik na...ui...

Ar mes visi tampame atsakingi už tokius atvejus? Net Army777 misijos ir kodekso komentare Silverblade rašo, kad
Cituoti:
Judėjimo emblemas gali nešioti visi, kurie prijaučia judėjimui, be jokių apribojimų.

Padiskutuokime :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2011, 6:00 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Aš galvoju taip: kokia apranga kuriama, taip ir turėtų būti nešiojama.
Pvz., mano skautiška uniforma yra marškiniai, prie jų juodas sijonas arba kelnės. Dažniausia tokią uniformą rengiuosi einant į minėjimus, skautiškus renginius. Lauko apranga pas mus yra kamufliažas su skautiškais antsiuvais, ir taip keliaujame į žygius, vandens žygius.
Army777 pasiūlo mums kitokius drabužius: marškinėlius, džemperius, skareles. O kiekvienas dar galime naudotis savo išradingumu dekoruojant savo drabužius army smboliais. Čia matau daugiau kasdieninę aprangą.
Kai rengiuosi armiečių džemperį specialios intencijos, kad mane pastebėtų, neturiu. Tai daugiau patogumo klausimas.
O vat, einant į bažnyčia man kartais norisi kažką gražiau apsirengti, ne taip kasdieniškai. Man Mišios šventė. Ir visą gyvenimą matant, kaip mano tėtis ir brolis eidami bažnyčion rengiasi kostiumus, mama taip pat iš spintos ką nors ypatingo išsitraukia, norom-nenorom kopijuoju jų elgesį.

Dėl aukšiau paminėto atvejo aš nebūčiau tokia griežta. Pati svarstydama ar prisiregistruoti forume, nusprendžiau taip, nes radau štai ką facebooke
Cituoti:
ARMY 777 gali dalyvauti visų denominacijų krikščionys ir jiems prijaučiantys. Esi krikščionis neformalas? Nesvarbu, kuriai denominacijai priklausai – katalikų, protestantų ar stačiatikių – tu jau esi ARMIJOS 777 gretose. Nesi krikščionis, bet prijauti krikščioniškajai pasaulėžiūrai ir vertybėms? ARMY777.LT yra ir tavo erdvė."

Pati save vis drąsiau priskiriu katalikams, bet tuo metu buvau ieškanti iš naujo, prijaučianti. Army777 man buvo toks vienas rimtesnis žingsnis link grįžimo į Bažnyčią, toks, kad "pagaliau radau savo vietą!".
Tai jei toks žmogus, kuris viena koja čia, kita ten, vis dar ieškantis, susitinka su draugais turėdamas army777 simboliką, reiškia, kad jis jau žengia pirmuosius žingsnius. Gal ir ne visai tvirtus, bet į priekį.
Už kiekvieno armiečio elgesį nesijaučiu atsakinga, nes čia yra palikta laisvė reikštis visiems.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume