Dabar yra Gruodis 6th, 2019, 6:41 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Pranešimo tema: Re: intymumas
StandartinėParašytas: Sausis 22nd, 2012, 10:10 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Atleisk rašė:
pasiskaitai tokius postus, kaip 676 ar sigio sekso (knygų) tematika, tai atrodo, kad tokias knygas, kuriose rašo kunigai apie seksą reiktų padėti šalia Kamasutros <...>
Atsiprašau, kad išsakiau savo nuomonę apie knygos pavadinimą :oops:

Tai ką iš tiesų norėjau pasisakyt intymumo tema buvo tai:

Aš intymumą suvokiu, kaip kieno nors asmeninius santykius, kurie yra skirti tik jiems
Ir tai nebūtinai susiję su seksų

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 22nd, 2012, 2:25 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Šiaip norėčiau paprieštarauti Sigiui dėl knygos.
Ši knyga aktuali visai bažnyčiai, o ypač katalikų bažnyčioje. Būtent, kad sugriauna šimtmečius susiklosčiusią nuomonę, esą bažnyčia moko, kad lytiniai santykiai yra blogis. Manau ši knyga yra labai reikalinga ir labai savalaikė.

Kas dėl kunigo kompetentingumo, tai knygos įžangoje berods parašyta ( reiks paieškoti pažiūrėti tiksliai ), kad tas kunigas kalba iš patirties bendravimo su daugybe šeimų. Be to ir lytinio akto vertinimas dažniausiai susiveda į tai, kokius psichologinius išgyvenimus pergyveno pora jo metu. T.y. kiek džiaugsmo patiria žmogus lytinio akto metu. Ir turėtų patirti jo tuo daugiau, kuo artimesni sutuoktiniai jaučiasi vienas kitam.

Aš pamenu buvau tokioj paskaitoj, kurioje vienuolis kalbėjo apie vienuolinio gyvenimo džiaugsmą. Ten jis kaip tik užsiminė, kad seksualinio akto metu patiriamas džiaugsmas yra atspindys to džiaugsmo, kurį žmogus patirs dėl Dievo artumo aname gyvenime :).

Deja tos knygos dar neperskaičiau, todėl rašau tik tai ką supratau paskaitęs knygos pradžią; kai perskaitysiu, tai parašysiu daugiau, tik nežinau kada prisiversiu ją toliau skaityti :mrgreen:

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 22nd, 2012, 2:54 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
kukulis rašė:
<...>
Deja tos knygos dar neperskaičiau, todėl rašau tik tai ką supratau paskaitęs knygos pradžią; kai perskaitysiu, tai parašysiu daugiau, tik nežinau kada prisiversiu ją toliau skaityti :mrgreen:

Jei nenaudoji kontraceptinių priemonių, tai skaityti tos knygos toliau ir nereikia, t.y. užteks tiek, kiek jau perskaitei. Na, nebent RKB seksualinės etikos apologetikai žinias praplėsti nori, tada jau reikia skaityti ir toliau. ;) :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 22nd, 2012, 3:08 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
ech... ir vėl... tema apie intymumą, diskusija apie seksą... boring... nebūtų forumas, kuriame stengiuosi prisilaikyti savicenzūros, tai drėbtelčiau... bet ką jau čia... susilaikymas - dorybė...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 22nd, 2012, 10:30 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Intymumas nėra vien sexualiniai santykiai ir kamasutra. Bet tai nenuneigiama dviejų žmonių santykių dalis.
Manau genėtinai svarbi (svarbos lygis toks su metais svyruojantis - bet jokiu būdu ne mažėjantis).
Intymumas man susijęs su atvirumu vienas kitam.
Tiesa pasakius - dvasinis atvirumas man baisesnis už kūnišką :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 22nd, 2012, 11:03 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Puku rašė:
Tiesa pasakius - dvasinis atvirumas man baisesnis už kūnišką :)

pritariu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 22nd, 2012, 11:59 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tiesa pasakius - po dvasinio nuogumo, kūniškas - juokingas :D
Net nežinau, kas pirma turi būt. Pagal save nesprendžiu, nesu iš tų pavyzdinių...

Kaip turi būt "teisingai" ? Tik nereik "lia lia", kad kartu... kažkaip nesitiki...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 23rd, 2012, 10:40 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Cituoti:
Kaip turi būt "teisingai" ? Tik nereik "lia lia", kad kartu... kažkaip nesitiki...

Reiktų paieškoti knygos, kurios pavadinimas "kaip teisingai vesti santykius šeimoje" :mrgreen:,
o pačioj knygoj būtų punktais viskas išvardinta ką po ko daryti :lol:

Beje, jei kas esate vartę cosmopolitan žurnalą, ten būtent tokiu stiliumi visi straipsniai parašyti :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 23rd, 2012, 11:43 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
nu da... kaip suvilioti vyra per 5 minutes... 10 būdų patenkinti vyrą, 15 populiariausių pozų ir nauja dieta. Jei tai apie intymumą - aš einu nusišaut.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 23rd, 2012, 12:09 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
heh, ir visur skaičiai dominuoja :)
O šiaip gal ir ne apie intymumą tai. Daugiau apie puikybę. Štai aš moku jau 10 naujų pozų, o tu tik 5, štai aš suviliojau per 5 minutes, o tu tik per 8 ir t.t. Kas pasieks aukštesnį rekordą :)

Aš intymų nuotykį pasipasakosiu... tokia bomžė paprašė iš manęs centų. Išsitraukiau piniginę, susibėriau saują. O ten pagrinde buvo smulkūs - balti centai ir šiek tiek po dešimt ir viena 50 moneta. Bet kai ji pamatė, kaip apsidžiaugė.. Sako "Duok visus!". O toks kvapas, spirito macnas padvelkė ... Sakau "gerai, tik reikia savo daiktus išsirinkti" - ten buvo keli popiergaliai, išsirankiojau, ir supyliau tuos centus į jos saują. O ten pas ją jau buvo buvo dviejų litų moneta. Po to pagalvojau : kaži ar toj saujoj kur supyliau susidarytų bent du litai... Bet vis vien labai apsidžiaugė. Sako "apsikabinam", sakau "gerai". Ji mane su abiem rankom apsikabino, o aš jai su viena ranka per nugarą tik patapšonojau :roll: Po to ji staigiai išbėgo kažkur ...

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 23rd, 2012, 12:22 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tai ne intymumas buvo, o momentinis jausmų protrūkis. Tokį netikrą intymumą išgyvenau bažnyčioje per pačius Naujuosius, adoracijoje naktinėje. O buvo taip: pasibaigė naktinės naujametinės Mišios ir koplyčioje paliko Švenčiausiąjį išstatytą monstrancijoje adoruoti iki rytinių Mišių. Nutilom, sėdim, kas klūpo, kas dar kaip ten. Tyla viduj, lauke pokši, straksi petardos. Staiga vienas vyrukas pasižiūri į laikrodį ir sako - gi jau vidurnaktis! Ir pradėjome glėbesčiuotis vieni su kitais, bučiuotis į skruostus ir linkėti laimės ir kitko, lyg būtume artimi bičiuliai, giminės, draugai, nors iš tikro nepažinojom dauguma vienas kito. Pakilo tokia emocinė būsena artimumo ir tuoj pat nusiramino, vėl vieni kitiems svetimi, atstumas ir tyla.

Manau tikras intymumas turi būtiną savybę - stabilumas ir ilgalaikiškumas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 23rd, 2012, 12:33 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Ne, nu tai tikro intymumo į viešą forumą ir nerašyčiau :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 23rd, 2012, 12:45 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
kukulis rašė:
Ne, nu tai tikro intymumo į viešą forumą ir nerašyčiau :D

Taip ir liks užvesta tema, be aiškių atsakymų :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 24th, 2012, 4:49 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Žinai, intymumas yra reikalas labai intymus. :D
Va paatvirausi, žmogus, o po to iš tavęs pasišaipys, išsijuoks, gal net sugebės įskaudinti. :roll:

Pritariu sesės Puku minčiai:
Puku rašė:
Tiesa pasakius - po dvasinio nuogumo, kūniškas - juokingas :D
Net nežinau, kas pirma turi būt.
Dvasinis intymumas galimas tarp artimų, gerų draugų. Toks savotiškas, bet tikras. Tarp vyro ir jo žmonos tas dvasinis intymumas gali išblėsti, atvėsti ar net sunykti. Daug juk yra sutuoktinių, gyvenančių atskiruose savo pasauliuose, nors išoriškai po vienu stogu, gulima vienoje lovoje. Rašau iš savos karčios patirties.
Ir dar esu pastebėjęs, jog su skirtingu žmogumi gali susidaryti skirtingas tas dvasinis intymumas. Net jei žmogus nėra dviveidis ar dar ten kiek kokių sielos kaukių benešiotų, vis tiek su skirtingais žmonėmis skirtingai tas dvasinis suartėjimas yra. Ir ačiū Dievui už tą įvairovę! :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2012, 9:30 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Paskaitinejau nete kai kuriuos pasisakymus (nebutinai is sio forumo) ir supratau, kad man santykis su Dievu yra labai asmeninis- intymus. Ir manau kad kiti zmones kurie bando kistis i toki santyki mane zeidzia labai asmeniskai. Todel reakcija daznai buna labai neadekvati, nes izeidzia ne tik mane bet ir Asmeni su kuriuo as turiu ta rysi. Sita intymuma pazeides zmogus suvokiamas kaip perzenges mano asmenine erdve ir sutinkamas kaip asmeninis priesas. Tokie vat pastebejimai pikti po visokiu troliu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: