Dabar yra Rugsėjis 19th, 2019, 7:45 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

kokiai subkultūrai save priskirtumėte?
a) hipiai 3%  3%  [ 1 ]
b) pankai 13%  13%  [ 5 ]
c) metalistai 11%  11%  [ 4 ]
d) gotai 13%  13%  [ 5 ]
e) emo 3%  3%  [ 1 ]
f) hip-hop'eriai 3%  3%  [ 1 ]
g) biker'iai 13%  13%  [ 5 ]
h) kita 32%  32%  [ 12 ]
i) esu "formalas" 11%  11%  [ 4 ]
Viso balsų : 38

Pranešimo tema: Re: subkultūra, kuriai save priskirtumėte
StandartinėParašytas: Spalis 14th, 2009, 12:02 am 
Šviesos riteris
Šviesos riteris
Atsijungęs
Atleisk rašė:
įdomu pasidarė, kokia subkultūra yra artimiausia kiekvienam

Artimiausia subkultūra... Matyt, metalistai - pati klausau pagrinde metalo, koncertuose vis pasivaidenu ir t.t. :) Baikeriai man nepatinka (juokauju), nes aš jiems pavydžiu - kažkada didžiulė svajonė buvo pavažinėt motociklu, o taip ir neteko net pasėdėt... :D Hipiai visuomet žavėjo, nes jie hipiai. :)
Labai nemėgstu, kai neformalai padaugina "neformalumo", dažniausiai tokie "fu" pasidaro.
Paveikslėlis

Apklausoje pažymėjau "esu "formalas". :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 14th, 2009, 12:33 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Labas Aiste, malonu buvo trumpai susipažinti asmeniškai "Siemens" Šaunuolė kad priėjei ir pasisveikinai. Aš bent jau iš tolo išsiskiriau iš minios savo rūbais ir ženklais, nesunku buvo suprasti. Jie kas nors vis tik dar neišdrysote prieiti labai kviečiu kitą kartą vairuoti tiesiai su ištiesta letena...

O su mocu tikrai pavažiosiu. Žodis. Kitą vasarą. Tik iš karto susitariam. Pmatai mane ant moco, privairuoji ir sakai. Duodi šalmą ir pavežioji, pažadėjei. Kitaip visaip gali nutikti... Esu mirtingas žmogus, o be to geros dūšios, daug kam ką pažadu...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 14th, 2009, 5:10 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Jo, matosi, kad niekas nieko, išskyrus Viešpatį, mūsų nevaldo :lol:

Čia, kaip tame kolūkyje, kur 3 karvės, 3 ožkos ir 1 arklys. :lol:

Kadangi šiuo metu važinėju su mocu, tai spūstelėjau biker ir tokiu būdu iškreipiau rezultatus, nes save laikiau ir laikau iki šios dienos panku :roll: Taigi rezultatas būtu 2:2 :wink:

Seną pankų posakį "punks not dead" mes žemaitiškai skelbdavom "punkanedieda"... suprask "pankai ne diedai", tai yra "nesensta" 8) Todėl, net dabar važinėdamas mocu, nesilaikau baikeriško stiliaus rūbų, o apsiryzuoju, kaip man patogu ir tokiu būdu griaunu baikeriškus stereotipus (sorry Pumba) :roll: Nepyk tu jau ant seno "diedo" :shock:

Visada yra smagu keliauti su mocu, bet jei dar keliaut su mocu, suplyšusiais džinsais, tielniku ir inkariukais, tai dar smagiau 8)

Aš nemanau, kad išorė, ar kaip rašė Margreth "statusas" patalpina mus į tam tikrus rėmus. Aš taip pat pagal lietuviškos šeimos normas galėčiau būt priskirtas asocialiai šeimai, nes auginu 4 bachurus. Bet vidinė laisvė ir pasitikėjimas Viešpaties meile, daro mus ne "bažnytinemis ar pasaulietinėmis štampovkėmis", bet unikaliais ir vienetiniais Viešpaties kūriniais, kurie nors gali būti panašiais vienas į kitą, bet niekados nebus vienodi :wink:

Todėl smagu, kad "priešybių vienybėje" mes esam vienas Kūnas Jėzuje Kristuje.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 14th, 2009, 12:30 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Inkariukai ir suplyšę džinsai grąžu bet... Pabaik sakinį. Aišku ir plonos odos kelnės "ant užpalkakalio" gerai atrodo bet...

neesu religingas rūbų atžvilgiu bet kartais aplinka reikalauja apsirenkti taip kad aplinkiniams nekiltų klausimų. Žinai tą... Kaip buvo vaikų namuose kartą N. Daugėliškyje... Nuvažiąvome trise. Vienas iš mūsų tiesiog su kareiviška uniforma. Jo ir klausia. Šitie du tai baikeriai o tu ks? :D Žodžiu stereotipai, uniformos... Bet kartais reikia. O be ti ęsame laisvi rengtis kaip kam patinka... Neįsitempk, aš tikrai neįsitempiu. Tiesiog kartais reikia kad tiesiog matytūsi kas kur ir kodėl...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 14th, 2009, 2:48 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Pats zinai, kad abu esam baikeriai, bet turbut teko ir tau susidurt su "stereotipiniais" baikeriais, kuriuos gali aprengt bet kokias odiniais rubais, pasodint ant baiko, bet vistiek kila klausimas, "o tu ks"? :roll:
Tokie dazniausiai net i renginius ne su mocu atvaziuoja, bet atsiveza ant priekabos

Man baikeris ne tas, kur apsirenges oda, o tas kuris vaziuoja :lol:

Atsimenu, kad kol neturejom baiku, bet rengemes odom, tai vadindavomes "rokeriais" Jei atsimeni, tai ilga laika po to visus, kas odoj nepriklausomai nuo to, su mocu, ar be, badindavo rokeriais.

Beje, man patinka save pristatyt, kaip "motociklistas".

Dabar berasydamas susimasciau, kas mus daro krikscionis, krikscionimis? Ar isoriniai, ar vidiniai dalykai? As manau, kad vidiniai, nes kitaip bet kas uzsidejes abita, galetu but laikomas vienuoliu... o tai butu netiesa.
Taip pat ir panka, panku daro ne suplyse dzinsai, inkariukai, ar ziogeliai, bet vidinis nusistatymas, nesutikimas su "melagingom visuomenes normom". Mes buvom ne tie pankai, kuriu tikslas buvo but purvinais (puvesiais), bet parodyt, kad uz tvarkingu komjaunuolisku sukuosenu ir kostiumeliu, slepesi tikrieji "supuveliai" savo vidumi ir paziuromis.

Kaip Jezus sake: "pabalinti grabai" ir tie, "kurie mazgoja isore, o viduje pilni nesvaros

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 14th, 2009, 11:29 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Gera diskusija ;)

pasakysiu, kokio stiliaus NORĖČIAU laikytis ir groti - dainuojamoji poezija su sunkaus roko ar metalo išraiška :) įdomu, ar yra tokio pobūdžio grupių? :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: subkultūra, kuriai save priskirtumėte
StandartinėParašytas: Spalis 16th, 2009, 8:08 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Metalistas ir proud of it :) Nors gotika irgi veža. Juk ta pati juoda oda, lateksas ir pan ;).

Aistė rašė:
Labai nemėgstu, kai neformalai padaugina "neformalumo", dažniausiai tokie "fu" pasidaro.
Paveikslėlis

kad čia tai jau net nesuprasi, kas per subchaltūra :D No insult intended :P
Čia jau kažkoks "tribal".

Cituoti:
pasakysiu, kokio stiliaus NORĖČIAU laikytis ir groti - dainuojamoji poezija su sunkaus roko ar metalo išraiška Smile įdomu, ar yra tokio pobūdžio grupių? Very Happy

Turbūt kažkas panašaus į HIM? Dainos paprastos, kiekvienas atlikti akustine gitara. Tekstai svarbūs. Nirvana dar, jei išeiti iš gryno metalo ribų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 18th, 2009, 4:29 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Pumba :!: :!: :!: Gotai valdo :wink: :wink: :wink:

Kur daugiau mūsiškių :?: :?: :?:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 18th, 2009, 5:47 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
HM... ĮDOMU, KODĖL DAUGIAUSIA... AR DĖL TO, KAD ČIA TIESIOG PAŽĮSTAMŲ TOKIŲ DAUGIAUSIA, AR DĖL TO, KAD GOTŲ MASTYSENA KREIPIA LINK TIKROJO DIEVO, KRISTAUS KANČIOS APMĄSTYMŲ IR PAN?... O GAL DAR KITOKIOS PRIEŽASTYS?...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 18th, 2009, 6:09 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
HM... ĮDOMU, KODĖL DAUGIAUSIA... AR DĖL TO, KAD ČIA TIESIOG PAŽĮSTAMŲ TOKIŲ DAUGIAUSIA, AR DĖL TO, KAD GOTŲ MASTYSENA KREIPIA LINK TIKROJO DIEVO, KRISTAUS KANČIOS APMĄSTYMŲ IR PAN?... O GAL DAR KITOKIOS PRIEŽASTYS?...

Aha, broliai ir sesės gotai, papasakokyt, please :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 2nd, 2009, 12:30 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Kazkaip paspaueliojau toki testuka Facebooke, ir pasirodo, kad nepriklausau jokiam undergroundui. Taigi esu visiskas eilinis FORMALAS. Man labai formaldehidu kvepia sitas zodis. Sakyciau daugelis subkulturu man mielos, bet mieliau noreciau neissiskirt is minios, nors su mano konstitucija (svoriu) manau tai nelabai realu. Siaip dazniau netgi esu prijauciantis tiems kas issiskiria is minios ir baznycioje greiciau prieisiu prie to, kas vienisas stovi pasisiauses kamputyje, kadangi jam labiau reikia palaikymo nei bobutems kurios ta pasisiauseli apkalba. Nekenciu davatkiskumo ir siauraprotiskumo, kada kiekvienam turi buti butinai priklijuota kazkokia etikete. Esu koks esu ir priimkit mane toki koks esu ir maldauju nekiskit i kazkokius remus- formalas neformalas, baikeris, metalistas pankas ar bobute. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 2nd, 2009, 12:37 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Beje, jei ka nors izeidziau su savo "nekenciu", prasau atleisti, per minkstas esu kad ko nors nekesciau ir viskam bandau atrasti pateisinimu, netgi bukaprotiskumui ir davatkiskumui :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 5th, 2009, 4:16 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
buu rašė:
Beje, jei ka nors izeidziau su savo "nekenciu", prasau atleisti, per minkstas esu kad ko nors nekesciau ir viskam bandau atrasti pateisinimu, netgi bukaprotiskumui ir davatkiskumui :)

Tu gi gerietis, kaip ant tavęs įsižeisti galima būtų :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 5th, 2009, 10:09 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Klausymas: kas šiuo atveju apklausoje tilptu į "kitą"?
Skinai. Kas dar?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 5th, 2009, 10:44 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
dar fantastai, larperiai ir t.t. tų subkultūrų gyvas galas yra

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: