Dabar yra Rugsėjis 16th, 2019, 11:32 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 294 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Kitas

Pranešimo tema: Re: Ieškau vyro
StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 1:37 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Nu, o kur tų "aukso kalnų" yra? Nėra tokių vietų. (Na nebent mano broliai, bet jie dar, manau, perjauni... Che.)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 4:27 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aš nors ir vieną brolį turi, bet jis irgi tikras aukso kalnas!! :love:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 30th, 2011, 11:48 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
visą gyvenimą ieškojau kažko žemiško ir paprasto, bet vis pasitaikydavo arba per gražūs, arba per protingi, arba iš pernelyg žinomos šeimos, visada tokiais nepasitikėdavau, nes įsivaizdavau, kad ne jiems suprasti paprasto žmogaus kompleksus...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 8:15 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
dolic rašė:
visą gyvenimą ieškojau kažko žemiško ir paprasto, bet vis pasitaikydavo arba per gražūs, arba per protingi, arba iš pernelyg žinomos šeimos, visada tokiais nepasitikėdavau, nes įsivaizdavau, kad ne jiems suprasti paprasto žmogaus kompleksus...
Vis tie ieškojimai, išskaičiavimai ir "loginiai" rinkimaisi, nepasitikėjimas :mrgreen: :roll:
O kur gi dingo - tekėti iš meilės? :love:

Taip ir liksit "amžinos ieškotojos", vietoj to, kad būtumėt mylinčiomis ir mylimomis žmonomis :?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 9:58 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
120% sutinku su 676. Kai pradedam skaičiuoti meilę ji baigias. Žinoma, niekas nesako, kad reikėtų pult ir po savaitės pažinties pult žanytis :blackmetal: bet tuo ir nuostabus dviejų žmuogų bendravimas, kad jie, kaip mano viena draugė labai gražiai įvardino, gali mirti vienas kitame, nesupraskit tiesiogiai :D tiesiog, kitam atiduodi viską ką turi ar gali, praktiškai gyveni dėl kito, o kai toks yra abipusis bendravimas viskas perauga į tą nuostabų jausmą Meilė. Va aš bent jau taip įsivaizduoju.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 2:25 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Na, "tekėti iš meilės" - tai čia atrodo tik XXa. išmislas. Prieš tai niekas nesapaliojo apie santuoką iš meilės ir tada nebuvo emo. :lol: Na ir normaliai žmonės gyveno, tuokėsi, vaikų turėjo, kartais meilė atsirasdavo, kartais užtekdavo pagarbos. Aišku, tada vyrai ieškojo žmonų, bet šiandien jau vyrai nebeieško žmonų, o meilužių.
Manau, problemos, kurias turime šiandien - šeimų krizė - atsirado dėl mąstymo: meilė - jausmas, vat ir įsimyli ir miršta vienas kitame, o tada skyrybos, nes charakteriai nesutapo. :D :D Meilę reikia statyti, ji iš Dangaus nekrenta, susižavėjimas, įsimylėjimas iš dangaus gali nukristi, bet meilę reikia auginti. Meilė kaip židinys, norint ją išsaugoti, auginti, reikia vis kokią malka damesti ir taip visą gyvenimą. Vien jausmai ilgai netemps.
Aš pasirenku sveiką protą, bet neatsisakau jausmų. Jei jau tuoktis, tai tikrai ne su bet kuo, reik, kad žmogus patikimas būtų. O numirt tai manau ne kartą sugebėsiu santuokoj. Bus progų. :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 2:45 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Man tai tai klausimas, paprastas...
O kur jūsų pasitikėjimas Dievu, krikščionaitės?
Ar tai yra "ta" sritis kur Dievo jau jūs neįsileisit ir pačios rinksitės? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 2:59 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Dievas ir moteriai davė protą ir pasakė: Naudokis juo, moterie. :lol: Jei vyras bus lūzeris, tai čia ne mano kaltė. Juk tai tu rinkaisi iš meilės. Nėra tokio dalyko kaip "Dievo skirtasis" tiesiogine prasme. Dievas dar prieš gimstant nepasakė: šitas bus tavo. Nes tada tai būtų per žiauru, o jei tas "mano" būtų alkoholikas? :D
Vyrukų yra daug, bet Dievas duoda man pasirinkti, o ne pats kažką bruka. Nes Jis pasitiki manimi, o aš Juo, kad neleis pasirinkti netinkamo. :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 3:30 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tu, vis, Eliza kalbi, apie tai, kad tu vyrą renkies :D
Tai ir yra tavo problema, nes vadovaujiesi savo protu, apie kuri perskaitei nežinau iš kokios knygos: "Dievas ir moteriai davė protą ir pasakė: Naudokis juo, moterie." :shock: Turbūt tiek to proto ir yra :luztu:

O jei meilė buvo XX amžiaus išmįslas, o šiais laikais moterys renkasi vyrus, tai palauk dar biški ir greičiausiai prieisit prie tokio "moteriško" mąstymo, kad tobulą surogotinį, klonuotą vyrą galima bus nusipirkt pagal iš anksto parinktus duomenis :badday:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 3:42 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Na, kam taip viską tirštinti?
Ne meilė yra XX a. išmislas, o mąstymas, kad meilė - tai jausmas. Ir kad pakanka įsimylėti ir visą gyvenimą būsi laimingas. Aš gi daugiau parašiau. Kodėl cituoji tik fainiausius dalykus? :D
Ir be to nesupratau, kas čia blogo rinktis vyrą. Iš vis nesuprantu kame čia problemą įžvelgiat? Aš čia kažkaip ne taip išsireiškiu, nes jūs mane pastebit kaip kokią gruobuonę medžiojančią vyrus pagal savo kažkokius antikrikščioniškus įsitikinimus ar pan. :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 3:55 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tai ne tik tavo, bet ir kai kurių kitų šiuolaikinių moterų problema, kai jos "ieško vyro" :!: :!: :!: , lygtai būtų prieš tai pametusios :mrgreen: :luztu: :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 4:00 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
676 rašė:
Tai ne tik tavo, bet ir kai kurių kitų šiuolaikinių moterų problema, kai jos "ieško vyro" , lygtai būtų prieš tai pametusios

Tai nesuprantu Tavo pozicijos. Tai ką turi daryti moteris? Nieko? Sedėti ant taburėtės prie lango plaukus pasileidus? Šreko laukti? :luztu: Prašau, paaiškink savo mintį, nes neįkertu. Ar blogai yra ieškoti vyro, na stebėti, domėtis, pasirinkti, kad su tuo išrinktuoju būtų vėliau gera gyventi?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 8:43 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Vat as blaiviai pamastysiu ir isreiksiu savo pastabas. Norint rasti kandidata pagal kriterijus, reikia pasiziureti i forumo statistika. Kiek vyru(vaikinu) atitinka keliamus reikalavimus. Uzeini i skilti "Kiek jums metu" ir ieskai kandidatu, tada is tu kandidatu isbrauki vedusius vyrus, kuriu sioje amziaus kategorijoje itariu dauguma. Ir isaiskeja, kad tinkamu kandidatu kaip ir nerasi krikscioniskame forume :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 9:02 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Sakau: "Tai vyras turi rasti savo moterį"... Taip suteikiama proga kiekvienam būti ypatingu: radęs vyras - didvyris, rasta moteris - lobis... Eliza, labiau nori būti didvyriu ar lobiu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 9:52 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Eliza rašė:
Tai nesuprantu Tavo pozicijos. Tai ką turi daryti moteris? Nieko? Sedėti ant taburėtės prie lango plaukus pasileidus? Šreko laukti? :luztu: Prašau, paaiškink savo mintį, nes neįkertu. Ar blogai yra ieškoti vyro, na stebėti, domėtis, pasirinkti, kad su tuo išrinktuoju būtų vėliau gera gyventi?

Eliza, tu visų pirma Dievo pašaukta būti moterim. Būk ja. O ne ieškančia, ko nepametė.

Ir galbūt tai bus žiauru, bet visko būna - Dievo skirtasis gali būt ir alkoholikas - bet reiškia toks planas - ir tu, ir jis turite vienas iš kito kažko išmokt.

Žmogus planuoja - Dievas tik juokias...

O Dievui uždarų sričių gyvenime negali būti - pasirodo jos visos turi būt atviros (čia man pačiai atradimas nesenas...)

Beja, mano viena pažįstama "ieškotoja" - ieškojo vis... Tas va gražus, tas va geras... Kaip besistengė, kiek ašarų būta, po to apsisprendimas - na ir tiek to - busiu senmergė, jei jau taip Dievo skirta... Tai va kaimo keliuke Golfukas jos sugedo, vienas toks ūkininkas ėmėsi taisyt... Tai pritaisė. :) Dabar du vaikai... :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 294 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: