Dabar yra Spalis 17th, 2019, 4:56 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Pranešimo tema: Jei reikia darbo ar papildomo darbo perskaityk
StandartinėParašytas: Sausis 7th, 2011, 11:34 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Laba diena,
Jei kas norėtų padirbėti daug ar mažai rašykite man. Aukso kalnų pirmą dieną nežadu, bet badu numirt neleisiu tikrai. Darbas vadybos pobūdžio, susijęs su prekyba, sutartimis, bendravimu su klientais, žmonėmis.

Įdedu Fmgroup marketingo planą peržiūrai, ką ir kokias galimybes siūlo kompanija:
http://www.fmgroup.lt/uploads/pliki/Mar ... PLanas.pdf

Jei norite pasiteirauti prašau rašyti Pm ir susiskambinsime.

Paskutinį kartą redagavo Emanuell Sausis 9th, 2011, 9:37 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Jei reikia darbo ar papildomo darbo perskaityk
StandartinėParašytas: Sausis 8th, 2011, 4:32 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tai parfumeriją iškišinėti? Kažkas tokio kaipo "Oriflame" ir t.t.? Šiais laikais sunku rast norinčių pirkti brangiau, nei gali rasti kokioj tais maksimoj ar iki.... :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 8th, 2011, 12:10 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Na ir Negatyvas tu. Dar bent patylėtum, o dabar ir žmones nuteiki ir nesamonių prišneki. Pirma pasidomėk prieš komentuodamas kas ir kaip.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 8th, 2011, 10:43 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tai ir domuosi, provokuoju tave, kad nors kiek išsiduotum - kas per prekės (konkretumo!!!), kas do firimikė, kurios platinimu užsiemi ir kas do kainos? (kainų levelis kelintas? per kelintas rankas eina?).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 12:07 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Tai ir domuosi, provokuoju tave, kad nors kiek išsiduotum - kas per prekės (konkretumo!!!), kas do firimikė, kurios platinimu užsiemi ir kas do kainos? (kainų levelis kelintas? per kelintas rankas eina?).

A tuo momentu tai sunervinai :D. Firmikė yra Fmgroup, gal ne firmikė, o visa firma, turinti atstovybes 70+ pasaulio šalių, jei nesumeluosiu, o gal kiek mažiau, bet panašiai kažkur :). Gal kas girdėjo, nesu tikras, gal ir pats žinai. Platint aš neplatinu (nežinau kaip čia kas supranta tą platinimą, nes visos paduotuvės yra platintojos kažkieno gaminių), o dirbu darbą ir parduodu produkciją. Kainų levelis įvairus, nuo 2 litų už menkniekį tokį ten iki 82Lt už prabangius kvepalus. Iš pirmų rankų viskas. Aš gaunu iš gamyklos, jūs iš mane, viskas super :tri: . O šiaip vidutinės kaino pvz namų produkcijos nuo 15 - 20 Lt, o kvepalai pvz 22 - 45 - 62 ar 82 Lt, kiekvienam pagal skonį ir kišenę :). Aš asmeniškai šitame darbe įžvelgiau verslą ir plačias galimybes, todėl ir pradėjau.
Tai kaip suprantu susidomėjai, kad šniukštinėji, matau iš akių, iš Klaipėdos sakei esi?:P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 4:33 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Taip, esu Klaipėdietis. Mažumėlę patirties turiu, buvau dirbęs vadybininku klientų paieškos srityje. Čia tas, kur reikalingas asmeninis kontaktas su klientuakis į akį, kaip sakant. Bet man tas darbas nepatiko, nors romantikos tame ir yra. O žinant dabartinę padėtį Lietuvoje, tai daug iš to neužsidirbsi. Nebent kaip papildomas darbas žmogui, neturinčiam šeimos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 3:18 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Taip, esu Klaipėdietis. Mažumėlę patirties turiu, buvau dirbęs vadybininku klientų paieškos srityje. Čia tas, kur reikalingas asmeninis kontaktas su klientuakis į akį, kaip sakant. Bet man tas darbas nepatiko, nors romantikos tame ir yra. O žinant dabartinę padėtį Lietuvoje, tai daug iš to neužsidirbsi. Nebent kaip papildomas darbas žmogui, neturinčiam šeimos.
Tavęs niekas neklausia patarimo, ar užsiimt tokiu verslu, ar ne :!:
Emanuell pasiūlė prekė - kas norės, tas kreipsis į jį :idea:
O tavo visą ko nuvertinimą, nusibodo skaitinėt visuose postuose :pasiruoses:
Turi savo temą susikūręs, ten ir niurgsk :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:23 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
676 rašė:
nesvarbu rašė:
Tavęs niekas neklausia patarimo, ar užsiimt tokiu verslu, ar ne :!:
Emanuell pasiūlė prekė - kas norės, tas kreipsis į jį :idea:
O tavo visą ko nuvertinimą, nusibodo skaitinėt visuose postuose :pasiruoses:
Turi savo temą susikūręs, ten ir niurgsk :mrgreen:

Matote gerbiamieji, gal ir būčiau pats nepradėjęs, jei ne vienas BET....o tas bet yra tai, kad šitas dalykas yra tarptautinio pobūdžio. Mano šeimoje dar dirba be mane bratka, tėvai abu, yra kontaktų Airijoje pvz, galima bendrauti su, bet kuria pasaulio šalim internetu, pasirašai sutartėles taip pat internetu, jei žmogus iš kito meisto ar šalies. Nors Lietuvoje mūsų šeimos draugai, kurie tuo užsiema uždirba po 5000 - 7000 LT (čia po dviejų metų darbo). Kiti, kuriems mažiau sekasi, bet kurie dirba ir turi kantrybės ir po pirmos dienos nenuleidžia rankų, įdeda darbo bent po pusvalandį ar kiek kasdieną (forume tikriausiai daugiau laiko praleidžiat, o tuo pačiu galėtumėt ir su žmonėm bendrauti) uždirba po 1000 - 2500 LT realiai gaunamų pajamų jau į rankas. O jei pavyksta rasti kontaktų užsienyje (ypač tarp emigrantų pvz....juk visi iš giminių turi turbūt nemažai žmonių visokiose Anglijose, Airijose, Jav ir tt, o ten lb. plati rinka ir lb. daug lenkų, lietuvių, rumunų, kurie noriai dirba VISOKĮ darbą, o ne kaip Lietuvoje dviratį išradinėja ir verkia, kad valdžia valgyt neduoda). Tai va, manau padirbėti verta kiekvienam kas netinginys.

P.s Išvardintos algos nebūtinai bus uždirbamos, iškart pasakau, kad daug ką lemia ir sėkmės faktorius ir kaip krikščionis manau daug ką lemia Viešpaties palaiminimas, kuris liaudyje vadinamas sėkme. Tiesiog dauguma žmonių supratimas apie marketingą yra labai ribotas, o kas supranta ir bent kiek dirba pasiekia neblogų rezultatų :).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 24th, 2011, 12:19 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
man irgi siūlė dirbti, bet esu jautri toms esencijoms, jie labai aštrūs ir negreit išsigaruoja, tai prieš dirbdami tokį darbą pasvarstykite, ar irgi nesate jautrūs kvapams, tiems, kam patinka ilgai išliekantis kvapas, gali pabandyti įsigyti, ir kam patinka klasikiniai kvapai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 24th, 2011, 3:33 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
dolic rašė:
man irgi siūlė dirbti, bet esu jautri toms esencijoms, jie labai aštrūs ir negreit išsigaruoja, tai prieš dirbdami tokį darbą pasvarstykite, ar irgi nesate jautrūs kvapams, tiems, kam patinka ilgai išliekantis kvapas, gali pabandyti įsigyti, ir kam patinka klasikiniai kvapai.

Tai šiek tiek biologijos pamokų tau, jei leisi :). Yra žmogaus odos tipai. Jei oda riebi, tai kvapas ilgiau išlieka, jei sausesne, tai išliks trumpiau. Daug kas priklauso nuo odos riebumo - sausumo.
O antras dalykas būtų jau grynai iš kvapų pasaulio. Kuo ilgiau kvapas laikosi ir išlieka, tuo kokybiškesnė esencija yra. Patys geriausi kvapai išlieka net iki dviejų metų - galima užuosti vos juntamą aromatą. Taip pat yra leistini parfumacijos- grynos esencijos kiekiai, vadinamasis ES vidurkis, nustatytas sveikatos tikslais.
Trečias dalykas tas, kad iš daugiau kaip pusantro šimto kvapų galima turėti, bet kurį kvapą - aštrų, lengvą, saldų, jūros ir t.t

Jei dar norėsi offtopinti prašau parašyk man į privatą ;). Ačiū.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2012, 9:36 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Įdomu, įdomu šiaip darbo reikėtu man :D

Į viršų
 Aprašymas