Dabar yra Gruodis 10th, 2019, 6:26 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Pranešimo tema: sportas, judėjimas. kas, kaip ir kam?
StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2012, 2:24 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
buvo (kažkur archyve ir tebėra) tema apie išorinį krikščionio grožį, yra tema apie maistą, kur net kartais kas nors parašo :D
kadangi šiandien girdėjau įdomų ir įvairiapusį požiūrį į kūną, o ir pati prisiruošiau
o vat iškilo klausimas, kaip pas forumiečius reikalai su judėjimu ir/ar sportu?
sportuojate? ką? kodėl? kada? galbūt pasikabinę jauno Švarcnegerio plakatą prakaituojate išdirbinėdami "6-pack'ą"?
nesportuojate? kodėl? gal nemėgstate užsiimti sportu ir nervina tie "bėgiojantys kvailiai"?
koks ryšys su tikėjimu? ar jis apskritai yra (tiek asmeniškai jums, tiek ir bendriau žvelgiant)? iš vienos pusės dėl RKB iniciatyvos tiek amžių nebuvo rengiamos Olimpinės žaidynės, tačiau iš kitos - fizinis darbas ir jo nauda (kūnui), pabrėžiama net vienuolijų gyvenimuose.
o kaip su neformalumu? juk tų pačių neformalų įvaizdžių yra daugybė. ar tikrai metalistui tik "metalus kilnot"? na, dar alaus bokalą, o gotui būti išbalusia džiūsna? (provokacija, jei ką ;) )

įdomu nuomonės, praktikos ir viskas viskas :)
pasidalinkite :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: sportas, judėjimas. kas, kaip ir kam?
StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2012, 11:44 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nesportuoju, tačiau nepeikiu tų, kurie sportuoja bent kokia sporto šaka užsiima mėgėjiškai ar profesionaliai. Kambary voliojasi pora gantelių ir 25 kg gira, kurią kartais pakilnoju. Patinka per langą stebėti bėgiojančius vakarais po greta esantį parkelį žmones. Tokia savotiška romantika. mano jaunesnioji sesuo mokyklos laikais sportavo, dalyvaudavau jos varžybose, vienintelis jos sportavimo sirgalius šeimoje buvau. Man sportuoti nuo pat 1 klasės medikai uždraudė, bet mėgindavau visokias sporto šakas iki pirmos medicininės komisijos lankydavau treniruotes.

Gerbiu žmones, atsidavusius sportui ar bent minimaliai sportuojančius savo įdomumui, "formai palaikyti". Bet šaškės, šachmatai, dartsas, boulingas ir bilijardas (ar kas ten panašaus) man su sportu kažkaip nesisieja.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2012, 12:55 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Aš tai rytais padarau mankštelę ir pėsčias į darbą vaikštau :)
Namie irgi turiu girą, kaip ir Sigis, tik lengvesnę - 16kg. Vakarais pakilnoju, nors ne kasdien.
Štai ir visas mano sportas.

Kai atšils oras, gal su dviračiu bandysiu į darbą važinėt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2012, 4:17 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Oj Atleisk.... :oops:
sporto mano gyvenime apskritas nulis (sauleegrazza mušasi į krūtinę) :oops:
Vis bandau save paklibinti, bet dar nieko rimto nesiėmiau (sauleegrazza nori sulįsti į žemes :D )
Sportą vertinu labai teigiamai (gi belenkaip naudingas reikalas) ir žemai lenkiuosi prieš tuos, kuri turi valios įšokti į sportinius batelius ir apibėgti kokį ratuką (sauleegrazza lenkia galvą :D)

(pajutau emotikonų stygių :roll: ) :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2012, 5:12 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Puku rytais daro mankštą pavadinimu "pensininkų headbangas" idant pasaulys nesisuktų.
Kaip tikra meška mėgsta pindėti baseine - tikrai sportinių fenomenų nedemonstruoja, nesenai atšventė plaukimo metines - bet laibai gerai atpalaiduoja nugarą.
Kai tinka grafikas Puku eina į auquabobiką - tokia aerobika tik vandenyje - labai linksma ir patinka.
Namie darom atsilenkimus - kai pasieksim kažkokį pilvo praso lygį Puku eis į sporto salę maivytis ant kokio kardiotreniruoklio (dabar ner kuom). :)

O kai skauda nugarą, Puku nedaro nieko.
Džiugu, kad tas procentas dabar į judesio pusę teigiamas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2012, 9:49 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Cituoti:
įdomu nuomonės, praktikos ir viskas viskas
pasidalinkite
Man asmeniškai, šitas tyriamojo objekto jausmas sumažėtu, jei ir tu pasidalintum :D Ar bent užsimintum apie prielaidas to, ka nori sužinoti.

Na, prasidėjus pavasariui vėl pradėjau į paskaitas dviračiu važinėti, kol kas žiauriai smagu, dar pro koki parka prasukus.
O dėl kitos patirties su judėjimu/sportu, tai vaikystėj teko stalo tenisa kelis metus pažaisti, visai idomu. (bet jau beveik viska užmiršau) Tam "tikram" sporto klube ištvėriau tik kelis mėnesius, nelabai padėjo nei bendrumo faktorius, kai nukeliauji su pazįstamais, nei tas bandymas pasivaržyti, tiesiog žiauriai žiauriai nuobodu... Nors visižkai "geležių keliojimo' nenurašau. Visai nebloga ispūdi paliko Henry Rollins esė "Iron and the Soul" apie galima, to saviugdos aspektą. Užtat dabar kartkartėmis nereguliariai palaipioju, kazkaip kol kas entuziasmas nelabai slugsta. Plius esu visada už aktyvu laisvalaiki.

Kas dėl tikėjimo (ar bent į ta puse). Tai prisiminiau labai patikusi J.Ratzingerio straipsni "Futbolas yra daugiau" (kuriuo bandžiau bent kiek sudominti futbolu Silverblade, bet nesekmingai :D )

Taipogi dėl neformalumo, tai kazkaip bent kiek aš susiduriau tai bent futbolo mėgimas, neretai ir žaidimas dažnas tarp metalistų, (pvz kad ir tas Kutvelu turnyras su "volaso" taisykle :D). Pankai ir HC irgi dažnokai kamoli paspardo.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: sportas judėjimas. kas, kaip ir kam?
StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2012, 10:39 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
o čia tai kieta tema ;) šauniai šauniai Atleisk, aš va kaip tyčia šiandien pradėjau bendro fizinio pasirengimo ciklą iki vasaros studentų žaidynių.
O šiaip Pauliukas, tai rankininkas nuo mažų dienų, pradėjau sportuoti nuo 4 klasės sporto mokykloje "Saulė" ir 16 patekau į Aukščiausią Lietuvos rankinio lygą dar va LT rinktinėj jaunių teko žaisti. 12 klasėj teko nuspręsti arba daug mokslo arba daug sporto ir čia kaip tyčia trūko dešinės čiurnos raiščiai. Taip ir baigėsi mano profesionali karjera xD užtat dabar žaidžiu VGTU komandoje ir esu labai laimingas, aktyvus laisvalaikis, draugiška komanda ir dar dėstytojai sportininkus myli.

Kas dėl neformalumo, tai per varžybas tekdavo atkentėti ir už save pastovėti būdavo ir neleistinais veiksmais (esu aikštėj susimušęs :D ). Rankinis - kietas žaidimas. Ir dar labai užknisa prieš varžybas auskarus išsiverinėti..
Taigi aš agituoju už sportą, kuo daugiau, tuo geriau! :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2012, 11:12 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
jokio tyrimo. iš tikrųjų jau kurį laiką smalsauju, koks yra žmonių santykis su sportu/judėjimu. ar tai yra iš tos "sveiko gyvenimo būdo" mados ar jos atmetimo? gal "riebalus tirpdo" ar raumenis augina? ar tiesiog savo malonumui/sveikatai/gerai savijautai? o gal kažkas tikrai rimtai tuo užsiima ir gal kokiose net varžybose dalyvauja (urvini, "Kūtvėlos" nesiskaito... buvau, dalyvavau, mačiau - nuomonės apie "kūtvėlas" ne čia :D :D :D)
nesinori sufleruot, norisi sužinot, kodėl forumiečiai tą daro ar nedaro :)

aš pati tai prisipažinsiu, jog nemėgstu sporto... man geriausias sportas - miegojimas (ir miegojimo varžybose sudalyvaučiau: kas ilgiau išmiegos? kas ilgiau neišlips iš lovos? ir pan.)
o bet tačiau kad judėti reikia. vien vertus dėl sveikatos (na, ten gera savijauta, imunitetas, ištvermė, sąnariai ir taip toliau, ir panašiai), kitas dalykas - labai bobiškas. AŠ MĖGSTU PAVALGYT. labai labai :) ir jei nejudėčiau tai tas matytųsi.. irgi labai labai. taigi neišeinant iš sveiko proto ribų kažkur išliet suvalgytas kalorijas reikia (kaip taisyklė sėdint ar miegojimo varžybose tas nelabai išdegtų). kai jau pradėjau sportuot, tai atsirado ir dar viena priežastis. tam tikra prasme, tai nusiraminimo būdas. geriau nepradėt sportuot, kai esu įniršusi (traumų tikimybė geroooookai padidėja), bet išeit pasivaikščiot taip... kokioms 2-3 valandoms labai veiksminga...

ką sportuoju? vaikystėj buvo baseinas porą metų (iš tėvų pusės - norėjo, kad išmokčiau plaukt, o ir man pliuškentis bei plaukiot patikdavo). paauglystėje 6 metus buvau mušeika (nekonkretizuokim), paskui keletą metelių apsiribojau vaikščiojimu, dviratuku, vakarinių mankštelių etapais (juk sakiau, kad nemėgstu sportuot, tai dar mėnesį prisiversdavau ką padaryt, o paskui vėl... nenoooriu...) ir proginiais apsilankymais baseine... visgi sąžinė graužė mane, tai nusipirkau kardiotreniruoklį namie, kad sakau pretekstas "tyyyyngiu važiuot į sporto klubą, o ne sportuot" neveiktų... tai dar tuo daiktu irgi... kartais prisiversdavau, o kartais ir numuilindavau...

na, bet jau pora metelių taip... susigyvenau su tuo, kad sportuot man teks ir geriau su tuo gražiai sutarti, o ne nuolat save versti, tai kažkaip lengviau pasidarė... paskutiniai prisilietimai prie sporto buvo šokių būrelis, ilgiiiiiiiii pasivaikščiojimai ir grįžau prie vakarinių mankštelių (kasdien), o vasarą, kadangi būrelis vasarą neveikia, o karščio pakęst negalėdavau, tai... tas pats kardiotreniruoklis :D žiemą prasčiau su pasivaikščiojimais, bet visvien... na, kam važiuoti tas dvi stoteles, jei galima jas NUEITI?..

dabar teko atsisakyt šokių, o kurį laiką ir su mankštelėm buvo nekažką (kokį mėnesį)... bet jau grįžtu į ritmą. pasivaikščiojimai - šventas reikalas, mankštelės - taip pat, o sportuot, tai... nusipirkau kankinimo įrankį ir kankinuosi :D tik jau tas kankinimasis kitoks... žiūriu, kad tas sportavimas jau malonumą teikt pradeda (na, paskutinius porą metų) :D kol žinau, kad tą darau sau ir, savaime suprantama, kol matosi rezultatai (aš, aišku, kalbu apie sportavimo rezultatus, o ne apie PAVALGYMO rezultatus :D )

a. dar pamiršau paminėt, kad mano tos " kas vakarinės mankštelės", tai vėlgi... pilvo presui (nieko naujo po saule :D )

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2012, 11:41 pm 
Šviesos riteris
Šviesos riteris
Atsijungęs
Sportuoju. Nelabai moteriška, bet sportuoju va ką: http://i.imgur.com/W9Rx5.png :) Čia šviežiausias rekordas kol kas, nors nelabai formoj tada buvau - gripas kabinos ir kurį laiką reguliarias treniruotes apleidus buvau dėl mokslų.
Sporto salėj (nu ne sporto salėj, ten tam rūsy kur daryta nuotrauka :D) geležus kilnoju retokai, dažniausiai tą darau namie - turiu kelis ardomus ir kelis neardomus hanteliukus, iš jų įvairias kombinacijas darydama galiu po 1kg didindama iki 29kg hantelių poras pasidaryt, skersinis yra, daugiau nelabai ko reikia :)

Mėgstu visokius komandinius žaidimus, tinklinį žaidžiu, futbolą. Futbolas šiaip sena miailė, niekad neatsisakau pažaist, o tinklinio niekad nemokėjau žaist gerai, tai dabar treniruojuos bišk, smagu :)

Bėgiot labai nemėgstu, bet sakiau reiks prisiverst, nes ištvermės trūksta :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 17th, 2012, 12:54 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Mokykloj bandziau sportuot- pradedant dziudo baigiant sachmatais ir dviraciu sportu. Siaip teigiamai ziuriu i sportuojancius, bet pats kazkaip nebedraugauju su sia laisvalaikio praleidimo kryptimi, kadangi turiu problemu su ta pacia sveikata.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2012, 2:01 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Puiki tema, Atleisk :D Labai vertinu visokį judėjimą ir dar labiau žmones, kurie juo užsiima. Mokyklos laikais fizinio lavinimo pamokų (dabar, berods, kūno kultūros) pakęst negalėjau...bet manau, jog tai dėl bjaurios mokytojos - taip ir liko atminty tokia apvalainų, švelniai tariant, formų moteriškė, pastoviai klykianti ant mūsų...Bet už tai labai mėgau pramoginius šokius, aerobiką, ką ne vienerius metus ir lankiau. O greit po vidurinės susidomėjau sveika gyvensena - taip jau sutapo, jog paplito leidinukai apie visokias rytietiškas praktikas, vegetarizmą, badavimą, na ir t.t. Taigi prisipirkau knygų apie jogą ir "makalavausi" namie, žodžiu, nieko ypatingo, mėgėjiška mankšta. Vaikų gimimai nuo šio įpročio manęs neatkratė, greičiau jau priešingai :D Vėliau namie atsirado elipsinis treniruoklis, vadinamos "slidės" - ausinukas su mėgstama muzika ir kokiai valandai atsinjungi nuo išorinio pasaulio, visų rūpesčių..O kiek gerų idėjų šauna į galvą...Pastaraisiais metais dar susidomėjau kultūrizmu, na, čia gal per "kietai" pasakiau - tiesiog mėgstu pamėtyt hantelius - tai vėlgi ramina, padeda atsikratyt visokių blogų minčių, nuo vaikų pailsėt puikus būdas :roll: Pora metų, kaip vaikštau į sporto klubą. Šeimoj turiu keturis boksininkus, tačiau man asmeniškai nepatinka komandinis, kontaktinis sportas, aš mėgstu pati sau nustatinėt ir tempą, ir krūvį.. Ne kartą iš pažįstamų teko girdėt, kaip aš "prisiverčiu" sportuot, o man priešingai nesuprantama, kaip galima atsisakyt tokio malonumo...man sportas, tegul ir mėgėjiškas, dėl savęs, jau seniai tapo priklausomybe :D Ir su tikėjimu, esu įsitikinus, tai nesikerta. Žinoma, svarbu iš to nedaryt kulto.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 27th, 2012, 2:11 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Puku rašė:
Kai tinka grafikas Puku eina į auquabobiką - tokia aerobika tik vandenyje - labai linksma ir patinka.
Namie darom atsilenkimus - kai pasieksim kažkokį pilvo praso lygį Puku eis į sporto salę maivytis ant kokio kardiotreniruoklio (dabar ner kuom). :)

Auquabobika, sakai? :P :D

Chebra, žaviuosi, kad jums pavyksta visa tai, turit geležinę valią :) O ir nustebinot ne vienas savo sugebėjimais. Aš tai labai daug kartų mėginau sportuoti, baigdavosi visada labai juokingai. Paskutinį kartą nusipirkau geležinį vamzdį prisitraukimams daryti, padariau tris kartus ir ligi šiol vienišas rūdija miške :D

Mėginau nordic vaikščiojimą, hantelius, nunchakus ir pan. Neprilimpa niekas (na, nunchakai buvo cool).

Šiandien prisiverčiu padaryti tik tris dalykus:

10 min. bėgiojimo kasdien, išskyrus žiemą (labai jaučiasi kaip pagerėja kvėpavimas, širdies darbas, užplūsta energija ilgam). Net keista, kad tokio trumpo sporto toks didelis efektas.

Atsispaudimai. Bjaurus dalykas, labai tingisi ant žemės gultis, bet prisiverčiu :mrgreen:

Repeticijos, arba tąsymasis pagal muzoną. Tai jau - nevalingas sportas, jo sunku ir atsisakyti :mrgreen:

O kai turėdavau laiko, per atostogas eidavau ilgas distancijas (per dieną apie 10 - 14 km.). Su niekuo nepalyginamas dalykas. Tik šiandien tai - visiška negalimybė dėl laiko trūkumo :(

urvinis rašė:
Kas dėl tikėjimo (ar bent į ta puse). Tai prisiminiau labai patikusi J.Ratzingerio straipsni "Futbolas yra daugiau" (kuriuo bandžiau bent kiek sudominti futbolu Silverblade, bet nesekmingai :D .

Aha, prisimenu :) Jei net Razingerio autoritetas nepadėjo, futbolui aš miręs :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 27th, 2012, 12:27 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Silverblade rašė:
Aha, prisimenu :) Jei net Razingerio autoritetas nepadėjo, futbolui aš miręs :D

:shock: :shock: :shock:
Aš tai laukiu nesulaukiu čempionato :love:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 29th, 2012, 10:37 pm 
Šviesos riteris
Šviesos riteris
Atsijungęs
Silverblade rašė:
Chebra, žaviuosi, kad jums pavyksta visa tai, turit geležinę valią :)

Visai užkabliuojantis dalykas yra fitocracy - http://www.fitocracy.com/
Tai žaidimukas, kuriame užrašai ką padarei (pvz. 30 atsispaudimų, valandą žaidei krepšinį ir nubėgai du kilometrus), už tai gauni taškų, keliesi lygį, vykdai tam tikras misijas (pvz. padaryt po 10 skirtingų prisitraukimų variantų), už tam tikrus išskirtinius pasiekimus (pvz. pritūpimas su 1,5 kūno svorio štanga ar nubėgti 500km (ne be sustojimo žinoma, per visą laiką, kurį esi užsiregistravęs :))) gauni ženklelius na ir pan :) Taip pat tai pakankamai patogus būdas sekt savo progresą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 6th, 2012, 7:31 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Manau, į temą :)

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: