Dabar yra Lapkritis 19th, 2019, 9:01 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Pranešimo tema: Mt24:36 Tačiau tos dienos ir valandos niekas nežino..
StandartinėParašytas: Liepa 8th, 2012, 6:16 pm 
Tačiau tos dienos ir valandos niekas nežino, nei dangaus angelai, nei Sūnus, o vien tik Tėvas“.(Mt 24:36)

Noreciau issamiau panagrineti sita evangelijos citata. Ar si citata reiskia, jog niekas nieko negali zinoti?
Mano nuomone, tai visai nereiskia, kad niekas nieko negali zinoti, todel, kad mes per Jezu Kristu gauname Sventaja Dvasia, kuri ateina butent is Dievo Tevo. Vadinasi, jeigu Dievas Tevas zino sia diena ir valanda, tai per Sventaja Dvasia Dievas Tevas panorejes gali pranesti apie busimus ivykius, ir visai nesvarbu zino ar nezino sia diena ir valanda Sunus ir angelai.
Todel manau, kad priesingai visur placiai propaguojamai nuomonei, kad niekas negali nieko zinoti, si citata butent ir irodo, kad tai galima zinoti. :)

Į viršų

Pranešimo tema: Re: Mt24:36 Tačiau tos dienos ir valandos niekas nežino..
StandartinėParašytas: Liepa 8th, 2012, 7:29 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Citata imama iš konteksto, priešistorija tokia, kad paskutinio teismo valandos niekas nežino, tik Tėvas, bet ne visų kitų dalykų. Kiti dalykai mums yra pažinūs būtent per Šventąją Dvasią.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 8th, 2012, 10:21 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Būtent - šį citata kalba tik apie paskutinio Teismo valandą.
O kad būtum tikresnis, ar tikresnė erika1, tai praplečiant Mato citata yra kita:

Tačiau tos dienos ir valandos niekas nežino, nei angelai danguje, nei Sūnus, tik Tėvas“. (Morkaus 13:32)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 8th, 2012, 11:01 pm 
Citatos esme tame, kad Tevas sia diena ir valanda zino ir per Sventaja Dvasia, panorejes gali tai atskleisti. Bet kazkodel si citata visada pateikiama, kaip irodymas, jog neimanoma zinoti paskutinio Teismo valandos ir ne tik valandos, bet netgi keliu metu laikotarpio :)

Siaip pagal evangelija galima pasitikslinti daugiau apie Dieva Teva ir tuomet man kyla tokios mintys:
Pirma, tai, kad Jezus Kristus ir Tevas yra viena, todel logiskai galvojant, jeigu Tevas zino, tai tuomet gali zinoti ir Sunus. Kodel Jezus pasake, kad Sunus nezino? Galbut todel, kad apastalai jam perdaug neikyretu savo klausimais, nes jis nenorejo jiems atsakyti.
Jono14-7 Jeigu pažinote mane, tai pažinsite ir mano Tėvą. Jau dabar jį pažįstate ir esate matę“. 8 Pilypas jam sako: „Viešpatie, parodyk Tėvą, ir bus mums gana“. 9 Jėzus taria: „Jau tiek laiko esu su jumis, ir tu, Pilypai, vis dar manęs nepažįsti! Kas yra matęs mane, yra matęs Tėvą! Tad kaip tu gali sakyti:'Parodyk mums Tėvą'?10 Nejau tu netiki, kad aš esu Tėve ir Tėvas yra manyje?! Žodžius, kuriuos jums kalbu, ne iš savęs kalbu.Manyje esantis Tėvas daro savuosius darbus.11 Tikėkite manimi, kad aš esu Tėve ir Tėvas manyje.

Antra, tai, kad Sventoji Dvasia ateina per Jezu Kristu butent is Dievo Tevo ir kad mumyse per Sventaja Dvasia apsigyvena ne tik Dievas Sunus, bet ir DievasTevas.
Jono14-15 Jei mane mylite, jūs laikysitės mano įsakymų;16 aš paprašysiu Tėvą,ir jis duos jums kitą Globėją,kuris liktų su jumis per amžius, 17 Tiesos Dvasią, kurios pasaulis neįstengia priimti, nes jos nemato ir nepažįsta. O jūs ją pažįstate, nes ji yra pas jus ir bus jumyse. ... 20 Tai dienai atėjus, jūs suprasite, kad aš esu savo Tėve, ir jūs manyje, ir aš jumyse.21 Kas pripažįsta mano įsakymus ir jų laikosi, tas tikrai mane myli. O kas mane myli, tą mylės mano Tėvas, ir aš jį mylėsiu ir jam apsireikšiu“. 22 Judas – ne anas Iskarijotas[i4] – paklausė: „Viešpatie, kas atsitiko, jog ketini apsireikšti mums, o ne pasauliui? 23 Jėzus jam atsakė: „Jei kas mane myli, laikysis mano žodžio, ir mano Tėvas jį mylės; mes pas jį ateisime ir apsigyvensime. 24 Kas manęs nemyli, mano žodžių nelaiko.O žodis, kurį girdite, ne mano,bet Tėvo, kuris yra mane siuntęs. 25 Aš jums tai pasakiau, būdamas pas jus, 26 o Globėjas – Šventoji Dvasia, kurį mano vardu Tėvas atsiųs,jis išmokys jus visko ir viską primins, ką esu jums pasakęs.
Jono16-13 Kai ateis toji Tiesos Dvasia,jus ji ves į tiesos pilnatvę. Ji nekalbės iš savęs, bet skelbs, ką bus išgirdusi,ir praneš, kas turi įvykti.

Ka pats Dievas Tevas kalba apie paskutinio teismo valanda galima suprasti is Senojo Testamento ir tai patvirtina mano ankstesnes isvadas.
Jeremijo 30 skyriuje yra Viespaties pazadas tautai..
3 Štai ateina dienos, – tai VIEŠPATIES žodis, – kai aš sugrąžinsiu savo tautos tremtinius, sugrąžinsiu juos į kraštą, kurį daviau jų tėvams. Jie paveldės jį'“....
23 Štai! VIEŠPATIES audra! Jo įniršis veržiasi viesulu, šėlstančiu viršum nedorėlių galvos. 24 Deginąs VIEŠPATIES pyktis nesiliaus, kol neatbaigs ir neįvykdys jo širdies užmojų. Kai ateis dienų pabaiga, aiškiai suprasite.

Isvada butu tokia:
Paskutinio Teismo diena ir valanda zino vien tik Dievas Tevas ir Jis sako, kad "kai ateis dienu pabaiga, aiskiai suprasite".

Į viršų

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2012, 12:43 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Mt 24,34 Iš tiesų sakau jums: ši karta nepraeis, iki visa tai įvyks. En McGee mp3 txt Mt 16,28, Mt 23,36

Mt 24,35 Dangus ir žemė praeis, bet mano žodžiai nepraeis.En McGee mp3 txt

Mt 24,36 Tačiau tos dienos ir valandos niekas nežino, nė dangaus angelai, o vien tik mano Tėvas”

praejo mazdaug 20 kartu, o vis dar neatejo ...panasu, kad Jezus tiksliai visko nezinojo arba apastalai kazka netaip padare, kazko gerai nesuprato ir netaip dare ..tarkim, pvz jie turejo po min 12 mokiniu ruosti kaip kad ju mokytojas Jezus ..anie mokiniai vel taip pat ir evangelizacija labai sparciai butu pasklidusi po visa pasauli ir Jezus butu atejes.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2012, 1:02 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Siūlau paskaityti šitą maldą, kurią Puku įdėjo į temą "Dvasinės kovos menai" : http://dievogarba.wordpress.com/2012/06 ... itanija-2/

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2012, 2:01 pm 
majesty rašė:
Mt 24,34 Iš tiesų sakau jums: ši karta nepraeis, iki visa tai įvyks. En McGee mp3 txt Mt 16,28, Mt 23,36

Mt 24,35 Dangus ir žemė praeis, bet mano žodžiai nepraeis.En McGee mp3 txt

Siaip jeigu skaityti visa Mato 24 skyriu, tai is pradziu Jezus pamini, kad evangelija turi buti paskelbta visame pasaulyje.
Mt24-14 Ir bus paskelbta ši karalystės Evangelija visame pasaulyje[i1] paliudyti visoms tautoms. Ir tada ateis galas“.

Veliau pamini pranaso Danieliaus paskelbta sunaikinimo pabaisa (Dan 9,27; 11,31; 12,11)
Mt24-15Kai tik pamatysite pranašo Danieliaus paskelbtą sunaikinimo pabaisą, stovinčią šventoje vietoje (skaitytojas teįsidėmi!) , 16 tuomet, kas bus Judėjoje, tebėga į kalnus...

Toliau kalba apie atejimo laika
32 „Pasimokykite iš palyginimo su figmedžiu: kai jo šaka suminkštėja ir sprogsta lapai, jūs žinote, jog artinasi vasara. 33 Taip pat, visa tai išvydę, žinokite, jog jis arti, prie slenksčio. 34 Iš tiesų sakau jums: nepraeis nė ši karta, iki visa tai įvyks. 35 Dangus ir žemė praeis, o mano žodžiai nepraeis. 36 Tačiau tos dienos ir valandos niekas nežino, nei dangaus angelai, nei Sūnus, o vien tik Tėvas“.

Figmedis Biblijoje simbolizuoja Izraelio tauta (Jl 1:7; Mch 7:1; Oz 9:10; Jer 24:2 ). Tai galbut Jezus nurodo, kad pries jo atejima "dangaus debesyse su didzia galybe ir slove" turi atgimti Izraelis, t.y turi pradeti sprogti jo pumpurai ir lapai. Apie tai rasoma ir apokrifineje Petro apokalipseje
Глава 2
1 Вы же возьмите подобие от смоковницы: когда появятся у нее листья и все ветви ее станут мягкими, наступит конец мира.
2 И я, Петр, отвечал Ему и сказал: Объясни мне о смоковнице, и как узнаем мы это, ибо все свои дни дает листья смоковница, и каждый год приносит она плод свой хозяевам своим. Что же значит подобие о смоковнице? Мы не знаем этого.
3 И отвечал мне Учитель и сказал мне: [color=#800000]Ты не понимаешь, что смоковница есть дом Израилев? Человек насадил смоковницу в саду своем, она же не приносила плода. И он искал плодов ее долгие годы.
4 И не обретя их, сказал он сторожу сада: "Вырви эту смоковницу, дабы не делала она нашу землю неплодородной!"
5 И сказал садовник Богу: "Мы, слуги, очистим ее от сорной травы, и окопаем землю возле нее, и польем ее водой. Если же и тогда не принесет она плода, тотчас удалим ее корни из сада и посадим другую на ее место".
6 Не понял ты, что смоковница есть дом Израилев? Истинно говорю тебе, когда в конце ветви ее станут мягкими, придут лжехристы и возбудят надежду, говоря: "Я Христос, уже являвшийся в мир".

ir tuomet pasakyma, kad "nepraeis si karta iki visa tai ivyks" galbut galime suprasti, kaip viena karta po Izrelio valstybes atkurimo. Izraelis buvo atkurtas 1948 metais.

Yra dar Mato 21 ir Morkaus 11 skyriuose rasoma apie pasmerkta figmedi, kuris nedave vaisiu. Gal tai irgi galima susieti su sia tema..Figmedis nedave vaisiu, vien tik lapus ir todel nudziuvo (Izraelio tautos tremtis), o kai figmedis vel prades sprogti...tuomet nepraeis viena karta ir Jezus sugris??

Į viršų

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2012, 3:47 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Mt 16,27 Nes Žmogaus Sūnus ateis savo Tėvo šlovėje su savo angelais, ir tuomet Jis atlygins kiekvienam pagal jo darbus.En McGee mp3

Mt 16,28 Iš tiesų sakau jums: kai kurie iš čia stovinčių neragaus mirties, kol pamatys Žmogaus Sūnų, ateinantį savo karalystėje”

na o kaip si vieta ? ...pagal ja aisku, kad kalba eina apie apastalu karta, o ne kazkoki ateity Izraelio atgimimo laikmeti
....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2012, 4:13 pm 
Siuo atveju galbut galima butu suprasti taip, kad Jezus kalba butent savo mokiniams, zinodamas, kad kai kurie is ju ateityje mirs kankiniu mirtimi, apie gyvybe, kuri yra mirties priesybe.

24 Tuomet Jėzus kalbėjo savo mokiniams: „Jei kas nori eiti paskui mane, teišsižada pats savęs, tepasiima savo kryžių ir teseka manimi. 25 Kas nori išgelbėti savo gyvybę, tas ją praras; o kas pražudo gyvybę dėl manęs, tas ją atras.[i5] 26 Kokia gi žmogui nauda, jeigu jis laimėtų visą pasaulį, o pakenktų savo gyvybei?! Arba kuo žmogus galėtų išsipirkti savo gyvybę? 27 Nes Žmogaus Sūnus ateis savo Tėvo šlovėje su savo angelais, ir tuomet jis atlygins kiekvienam pagal jo darbus. 28 Iš tiesų sakau jums: kai kurie iš čia stovinčių neragaus mirties, kol pamatys Žmogaus Sūnų, ateinantį su savo karalyste“.

t.y tie, kurie prazudys savo gyvybe del Jezaus Kristaus, tie ja atras, t.y neragaus mirties...o juk visi Jezaus Kristaus apastalai, iskyrus Jona, prarado savo gyvybes del Jezaus, t.y mire kankiniu mirtimi ir galbut tokiu budu atrado gyvybe, t.y neragavo mirties ir tapo Sventaisiais Danguje.
Siaip rasoma, kad pabaigoje Jezus ateis su miriadais Sventuju..
Jud 1-14 Apie juos pranašavo septintasis nuo Adomo [žmogus] Henochas: „Štai atėjo Viešpats su miriadais savo šventųjų 15 įvykdyti visiems teismo ir nubausti visų bedievių už visus bedieviškus darbus, už visus piktus žodžius, kuriuos prieš jį kalbėjo bedieviai nusidėjėliai“.

p.s. cia tik mano tokie pamastymai, jokiais budais neteigiu, kad jie neklystamai teisingi. Tiesiog man atrodo, kad taip galetu buti ir tiek. Turbut siuo atveju reiktu tikslintis pas teologus, kaip jie sia citata paaiskintu. :)

Į viršų

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2012, 6:12 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
tokiu atveju, Jezus butu pasakes DAUGELIS JUSU, o ne KAI KURIE IS JUSU ...nes is 12 mokiniu 11 , kurie mire kankinio mirtimi ,yra daugelis /dauguma , o ne kai kurie...
....
mirtis ir Afrikoj mirtis ..kankinio ar paprasta mirtis sioje zemeje yra mirtis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2012, 6:59 pm 
na tuo metu turbut buvo tarp mokiniu ir Judas, kuris irgi nemire kankinio mirtimi. Siaip Morkaus evangelijoje rasoma, kad Jezus taip kalbejo mokiniams ir miniai, Luko evangelijoje tik mokiniams. O kaip buvo is tikro, tai vienas Dievas tezino.
Mk8-34 Pasišaukęs minią ir savo mokinius, Jėzus prabilo: „Jei kas nori eiti paskui mane, teišsižada pats savęs, teima savo kryžių ir teseka manimi. 35 Kas nori išgelbėti savo gyvybę, tas ją praras; o kas pražudys savo gyvybę dėl manęs ir dėl Evangelijos,tas ją išgelbės. 36 O kokia gi žmogui nauda laimėti visą pasaulį, bet pakenkti savo gyvybei?

o del mirties, tai as manau, kad vis delto yra skirtumas tarp paprastos mirties ir kankinio mirties, ar mirties del tikejimo. Tai galima suprasti is Apreiskimu knygos
Apr 14-12 Čia bręsta ištvermė šventųjų, kurie laikosi Dievo įsakymų ir Jėzaus tikėjimo! 13 Ir aš išgirdau iš dangaus balsą, kuris liepė: „Rašyk: 'Nuo šiol bus palaiminti mirusieji, kurie miršta Viešpatyje. Taip, – sako Dvasia, – jie turi atilsėti nuo savo vargų, nes jų darbai juos lydi'“.
Apr 20- 4 Aš pamačiau sostus, ir jie sėdosi į juos, ir jiems buvo pavesta teisti. Taip pat aš regėjau sielas tų, kuriems buvo nukirstos galvos dėl Jėzaus liudijimo ir dėl Dievo žodžio, kurie negarbino žvėries nei jo atvaizdo ir neėmė jo ženklo sau ant kaktos ir rankos. Jie atgijo ir viešpatavo su Kristumi tūkstantį metų. 5 Visi kiti mirusieji neatgijo iki pasibaigiant tūkstančiui metų. Toks yra pirmasis prisikėlimas. 6 Palaimintas ir šventas, kas turi dalį pirmajame prisikėlime! Šitiems antroji mirtis neturi galios; jie bus Dievo ir Kristaus kunigai ir viešpataus su juo tūkstantį metų.

Galbut galime suprasti, kad Evangelijose egzistuoja kelios mirties prasmes - pirmoji mirtis (fizine??) ir antroji mirtis ????. Reiks daugiau apie tas mirtis pagalvoti :)
Siaip Jezus irgi mire fizine mirtimi, bet visgi prisikele ir yra gyvas.

Del Sventuju, tai kai kas mano kad tik angelai vadinami Dievo sventaisias, bet is Apreiskimu knygos galime aiskiai suprasti, kad Sventieji gali buti ir zmones (gal po fizines, pirmosios mirties tape angelais??)
Nes sventaisiais vadinami tie, kurie sunkiu metu neissizades "Dievo įsakymų ir Jėzaus tikėjimo" taip pat yra ir tokia citata apie sventuosius:
Apr 18-24 ir tavyje (t.y Babeleje) buvo rastas pranašų ir šventųjų ir visų žemėje nužudytųjų kraujas”.
Angelai juk yra dvasines butybes, neturi kuno ir nekraujuoja. Cia galima aiskiai suprasti, jog sventieji buvo zmones.

Apr 18- 20 20 Džiūgauk dėl jo, dangau, ir jūs, šventieji, apaštalai bei pranašai, nes Dievas išsprendė jūsų skundą prieš šitą miestą!“

Į viršų

StandartinėParašytas: Liepa 9th, 2012, 9:29 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
na jei ten buvio minia ir kalbejo Jezus alegoriskai ..tai nzn nzn ..

...
antroji mirtis tai galutinė mirtis į gienos ežerą išmetimas amžiams ir velnio su jo angelais ,ir pačio pragaro ,ir nusidėjelių..ar tai sunaikinimas nžn..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 26th, 2012, 9:31 am 
Mt 16,28 Iš tiesų sakau jums: kai kurie iš čia stovinčių neragaus mirties, kol pamatys Žmogaus Sūnų, ateinantį savo karalystėje”

Vis pagalvodavau apie sia citata ir apie antraja mirti...ir galbut paaiskinimas gali buti visiskai kitoks, nei rasiau cia anksciau..gal but MT 16,28 citatos prasme siejasi su Jono evangelijos pabaiga:
Jn21-20 Petras atsisukęs pamatė iš paskos einantį mokinį, kurį Jėzus mylėjo, kuris per vakarienę buvo prisiglaudęs prie Jėzaus krūtinės ir klausė: „Viešpatie, kas tave išduos?“ 21 Pamatęs jį, Petras tarė Jėzui: „Viešpatie, o kas šitam bus?“ 22 Jėzus atsakė: „Jei aš noriu, kad jis pasiliktų, kolei ateisiu, kas gi tau? Tu sek paskui mane!“ 23 Ir taip pasklido gandas tarp brolių, jog tasai mokinys nemirsiąs. Bet Jėzus juk nesakė: „Jis nemirs“, tik: „Jei noriu, kad jis pasiliktų, kolei ateisiu, kas gi tau?“
24 Tai ir yra mokinys, kuris liudija apie tuos dalykus ir juos aprašė, ir mes žinome, kad jo liudijimas tikras. 25 Yra dar daug kitų dalykų, kuriuos Jėzus padarė. Jeigu kiekvieną atskirai aprašytume, manau, visas pasaulis nesutalpintų knygų, kurias reikėtų parašyti.

Apastalas Jonas savo "matyta" Jezaus atejima aprase Apreiskimu knygoje.

Į viršų

StandartinėParašytas: Liepa 29th, 2012, 6:04 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Paprasta: nežinom - nereikia. Kai kurių dalykų tiesiog reikia, yra geriau nežinoti. Tad džiaukimės, kad Dievas taip pasirūpino...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 23rd, 2012, 3:52 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
dar yra variantas, kad kalbama apie Jėzaus atsimainymą kalne , bet pažiūrėjus , paaiškėja, kad kad tai buvo iki šio pokalbio Mt24.36,

Jėzaus atsimainymas

Mt 17.1 Po šešių dienų Jėzus pasiėmė su savimi Petrą, Jokūbą ir jo brolį Joną ir užsivedė juos nuošaliai ant aukšto kalno. 2 Ten jis atsimainė jų akivaizdoje. Jo veidas sužibo kaip saulė, o drabužiai tapo balti kaip šviesa.

nebent Mt 16,27-28 galime aiškinti , bet prie ko čia tai- ir tuomet Jis atlygins kiekvienam pagal jo darbus...kad nieko neatlygino Jis poto atsimainymo ...
vadinasi nekoks variantas..

Mt 16,27 Nes Žmogaus Sūnus ateis savo Tėvo šlovėje su savo angelais, ir tuomet Jis atlygins kiekvienam pagal jo darbus.

....
Silver , gal tu gali ką paaiškinti?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume