Dabar yra Rugsėjis 16th, 2019, 11:18 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Pranešimo tema: Ar gali žmogus išgyti tikėjimu iš bet kokios ligos?
StandartinėParašytas: Balandis 1st, 2017, 2:58 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
Tai Fox'ai, ar tiki į Dievišką išgydimą, be piliulių?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Ar gali žmogus išgyti tikėjimu iš bet kokios ligos?
StandartinėParašytas: Balandis 2nd, 2017, 1:11 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Atsakant tiesiogiai į klausimą, užduotą pavadinime, nope, negali.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 2nd, 2017, 2:46 am 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
"Atleisk", kodėl taip manai, kad negali?

Gal mano temos klausimas nevisai teisingai paklaustas? Nes temai sukurti yra raidžių limitas kiek supratau, nes neleido ilgesni klausima parašyti, todėl pasitikslinsiu. Tikėjimu į Dievą, kad Dievas galį išgydyti bet kokia liga, be vaistų ar operacijų?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 2nd, 2017, 8:10 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Mes tikime, kad Dievas visagalis, tad taip, manau jis gali bet ką padaryti, bet bėda ta, kad mes tą "gali" suvokiame kaip "privalo". Dievas gali, bet neprivalo ir nelabai tikiu, kad tai daro (net jei ir gali).
Čia dvi priežastys:
1. Dievas sukūrė pasaulį ir jame yra tam tikra fizikinė ir biologinė tvarka, ją pažeisdamas Dievas bus tironas žaidžiantis Simsus, o žmogus tebus marionetė.
2. Kol kas nesusidūriau nei su vienu uždokumentuotu tokio stebuklingo išgijimo atveju, kuris neturėtų racionalaus paaiškinimo.

Tad ir susiduriame su paradoksu, gali bet nedaro, nes to nereikia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 3rd, 2017, 12:06 am 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
fox'as rašė:
Mes tikime, kad Dievas visagalis, tad taip, manau jis gali bet ką padaryti, bet bėda ta, kad mes tą "gali" suvokiame kaip "privalo". Dievas gali, bet neprivalo ir nelabai tikiu, kad tai daro (net jei ir gali).

Na taip, Dievas niekam nieko neprivalo. Bet ne tik, kad Jis tai gali padaryti, bet ir daro. Nors tu ir nelabai tiki tuo. Bet Šventi Raštai sako kai ką kita.

Iš 15 26 „Jeigu iš tikrųjų jūs klausysite VIEŠPATIES, savo Dievo, balso, – jis tarė, – ir darysite, kas dora jo akyse, paisydami jo įsakymų ir laikydamies visų jo įstatų, nevarginsiu jūsų jokia liga, kuriomis varginau egiptiečius, nes esu jus gydantis VIEŠPATS“.

Ps 103,3
jis tas, kuris atleidžia visas tavo nuodėmes, ir išgydo visas tavo ligas,

Pr 20,17
Tuomet Abraomas užtarė pas Dievą, ir Dievas išgydė Abimelechą. Jis pagydė ir Abimelecho žmoną, ir verges, idant vėl galėtų gimdyti,

Mt 14,14
Kai išlipo į krantą ir pamatė daugybę žmonių, Jėzui pagailo jų, ir jis išgydė jų ligonius.

Mt 15 28 Tuomet Jėzus tarė jai: „O moterie, didis tavo tikėjimas! Tebūnie tau, kaip prašai“. Ir tą pačią valandą jos duktė pasveiko.

Cituoti:
1. Dievas sukūrė pasaulį ir jame yra tam tikra fizikinė ir biologinė tvarka, ją pažeisdamas Dievas bus tironas žaidžiantis Simsus, o žmogus tebus marionetė.

Ir kas gi taip nusprendė?
Cituoti:
Tad ir susiduriame su paradoksu, gali bet nedaro, nes to nereikia.

Ir kas gi nusprendė, kad to nereikia? Žmonėms to reikia. Ir Šventi Raštai rodo, kad Dievas tai daro.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 3rd, 2017, 7:17 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Andi414 rašė:
Na taip, Dievas niekam nieko neprivalo. Bet ne tik, kad Jis tai gali padaryti, bet ir daro. Nors tu ir nelabai tiki tuo. Bet Šventi Raštai sako kai ką kita.

1. Tavo nurodytos eilutės rodo tik tiek, kad Dievas kažkada gydė žmones, apie dabartį nieko nekalba, ar ne? :) Beje kai kurios Bažnyčios mano, kad stebuklų laikai baigėsi su apaštalais.
2. Nelabai supratau, kuo aš čia nelabai tikiu :)
3. Sako ne ŠvR, o tavo interpretacija :)
4. Įdomu, kodėl buvo praignuoruota vieta kurioje rašau apie tai kad nėra uždokumentuota nei vieno pagijimo (nors visa kita pakomentuota buvo, kas čia per selekcija?) :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 3rd, 2017, 8:18 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
fox'as rašė:
1. Tavo nurodytos eilutės rodo tik tiek, kad Dievas kažkada gydė žmones, apie dabartį nieko nekalba, ar ne? :) Beje kai kurios Bažnyčios mano, kad stebuklų laikai baigėsi su apaštalais.

O taip kalba ir apie dabartį ir dar kaip.

Mk 16 16 Kas įtikės ir pasikrikštys, bus išgelbėtas, o kas netikės, bus pasmerktas. 17 Kurie įtikės, tuos lydės ženklai: mano vardu jie išvarinės demonus, kalbės naujomis kalbomis, 18 ims plikomis rankomis gyvates ir, jei išgertų mirštamų nuodų, jiems nepakenks. Jie dės rankas ant ligonių, ir tie pasveiks“.

Taip pat iš Šventų Raštų žinome, kad Dievas nesikeičia. Tai kaip jis dabar tada gydė, o dabar jau nebegydo? Kaip čia? Ar Dievas persigalvojo? :)
Tai kad ta teorija kuria teigi yra netinkama(cituoju)
Cituoti:

Ir nesvarbu ką kurios bažnyčios mano, jeigu tai nepagal Dievo žodį, tuomet tai netiesa.
Cituoti:
2. Nelabai supratau, kuo aš čia nelabai tikiu :)

Taigi pats rašei :)
Cituoti:
Dievas gali, bet neprivalo ir nelabai tikiu, kad tai daro (net jei ir gali).

Cituoti:
4. Įdomu, kodėl buvo praignuoruota vieta kurioje rašau apie tai kad nėra uždokumentuota nei vieno pagijimo (nors visa kita pakomentuota buvo, kas čia per selekcija?) :)

Žinoma, kad turi būti kažkur kažkokiu dokumentu. Pažiūrėk kiek žmonių liudijimu yra, kiek žmonių Dievas yra išgydęs.
https://www.youtube.com/watch?v=z4TN2uxS7DA
Čia tik vienas iš pavyzdžių.

Bet taip aš praignoravau tavo klausimą, nes jeigu kas netiki, tai jam nors ir dokumentacija pateik, tai dar reikės įrodinėti, kad ji tikra ir tai prie niekur neprives. Pirmoje eilėje reikia tikėti į Dievo žodį, o Dievas sako, " Esu jus gydantys Viešpats". Ir taip pat Biblijoje matome daug Dievo išgydimu ir žinome, kad Dievas nesikeičia. "ESU" ne buvau, ne busiu, bet ESU jus gydantys. Tad kaip ir pirmiau esu minėjas, tai viskas nuo tavo tikėjimo Fox'ai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 3rd, 2017, 8:38 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Tai tau svarbiausia Dievo funkcija tėra cukierkos, oi t.y. išgydymas?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 3rd, 2017, 9:42 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
Prie ko čia tai? Tai tik tema kuria diskutuojam.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 4th, 2017, 7:00 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Prie to paties, kad tiems kurie dievuje mato tik išgydymus, kaip Liuteris sakė, tokie tik cukierkų tesivaiko (t.y. stebuklų), o pats Dievas buvęs nebuvęs, čia svarbiau išgijimas :)

Beje, o tu slogą kaip gydaisi? O peršalimą? O jei apendicitas būtų kaip gydytumeisi? O jei suviduriuoji ką darai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 5th, 2017, 7:58 am 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
Ne, man nėra Dievas tik dėl stebuklu. Ir gydausi, kaip ir dauguma žmonių. Jeigu reikia gerti piliule, geriu piliule, jeigu reikia operuotis, gulu operacijai ir t.t.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 5th, 2017, 5:05 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Andi414 rašė:
Ne, man nėra Dievas tik dėl stebuklu. Ir gydausi, kaip ir dauguma žmonių. Jeigu reikia gerti piliule, geriu piliule, jeigu reikia operuotis, gulu operacijai ir t.t.

Va čia ir paradoksas apie kurį kalbu. Kodėl kiekvienas kuris labai akcentuoja gydantį Dievą pats gydosi medikamentais?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 5th, 2017, 5:21 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Andi, aš pati vadovaujuosi principu, kad netik maldelę reikia sukalbėti, bet ir vaistuką išgerti bei lovytėj gulėti, kad nuo bronchito pasveikčiau. maldelės gerai, jų reikia (kaip ir tikėjimo), tačiau nereikėtų jau taip sudėjus rankas maldai ir laukt kol bronchito bacilos išeis... nes ir kraujaškom gali pradėt kosėt besimeldamas...
deja, kartais ir karščiausia malda neišgydys... tiesiog yra ligų, kur malda palengvins gyvenimą (bet ne ligą), tačiau čia jau religijos psichologija :)
o jei taip visai paprastai, tai yra visai neblogas posakis "Dievas apsaugos, bet namus užrakink". ir jis taikomas netik rakinant namus ;)

savo nuomonę pasakiau, į tavo "a la super-duper protingus" klausimus neatsakinėsiu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 5th, 2017, 7:28 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
fox'as rašė:
Va čia ir paradoksas apie kurį kalbu. Kodėl kiekvienas kuris labai akcentuoja gydantį Dievą pats gydosi medikamentais?

Atsakyčiau taip. Na visu pirma Jisai yra mus gydantys Dievas. O antra, tai tuos pačius vaistus juk irgi turime tik Jo malones dėka. Ir kad namuose mes turime vaistų, arba kad galime sau leisti nusipirkti jų, tai irgi Dievo malonę. Ir mums vaistai kaip ir yra kažkas natūralaus ir nieko stebuklingo. Bet paimkim tas vietas kur žmonės negali gauti vaistų ir miršta negavę jų. Tai įsivaizduokim kokia karšta malda jie meldžia Dievą gauti nors tu vaistų. Ir Dievui atsakius į maldą ir jiems kažkokiu neįtikėtinu būdu gavus tu vaistų. Jiems tai būna tikru tikriausias stebuklas nuo Dievo. Dievas mus įvairiais keliais gydo. Mes aplamai kvėpuojame tik Dievo malonės dėka :) .

Ir prie to paties butu klausimas. Kai įsipjauname ir atsiveria žaizda, juk ji pati užgyja ir be vaistu, kas ja užgydo? Nes jeigu jinai negytu mes tiesiog mirtume, net nuo paprasto įsipjovimo :)
Atleisk rašė:
kartais ir karščiausia malda neišgydys...

Jeigu nėra tokia Dievo valia kad išgytum, tai taip neišgysi, bet ir vaistai nepadės :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 6th, 2017, 9:38 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Andi414 rašė:
fox'as rašė:
Kai įsipjauname ir atsiveria žaizda, juk ji pati užgyja ir be vaistu, kas ja užgydo? Nes jeigu jinai negytu mes tiesiog mirtume, net nuo paprasto įsipjovimo :)

O varge... tu mokykloje anatomijos pamokas turėjai? Jos berods aštuntoje klasėje būna, tai siūlyčiau pasikartoti kursą (bent jau tą dalį kur apie organizmo regeneraciją kalbama).

P.S. vis dar tikiuosi kad tai ką rašai yra bajeris :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: